Как някои материализират исканията си

  • 2 853
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 408
Ама вие съвсем се отплеснахте.
Ако става дума за парфюм и пуловерче, или якенце, нещата са едни.
Ако обаче говорим за апартамент, скъпа кола и собствен бизнес, нещата са съвсем различни.
Коя от двете категории ще нищим?

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На нас не ни се удава (как се пише тая дива дума?).
Ние не сме такива, не можем и няма да бъдем.
Не знаем как, не разбираме и се отвращаваме.

Каквото, както и да съм поискала, съм получавала..., при това без да се налага да готвя, да чистя или да прилагам невероятни сексуални техники. Сигурно е до личен чар  Flutter

# 17
  • Мнения: 2 448

върхът в това изкуство за мен е въпросното момиче.
.. и хем си седят и само си приказват.
това момиче ми напомня гейша, или куртизанка. ..

Кво ме направи ти, гейша.  Laughing  на теб не са ли ти подарявали нещо само заради приятен разговор или симпатия.  Rolling Eyes

Ама вие съвсем се отплеснахте.
Ако става дума за парфюм и пуловерче, или якенце, нещата са едни.
Ако обаче говорим за апартамент, скъпа кола и собствен бизнес, нещата са съвсем различни.
Коя от двете категории ще нищим?

Разликата е само, че ако ти трябва второто се целиш в по богати мъже, това е, принципа на искането е един и същ. Дали ще изцедиш последните стотинки на някой бедняк и той ще ги изхарчи за парфюм на теб или на някой богат, който спокойно може да си позволи да ти купи апартамент е все тая. Просто според желанията намираш подходящия мъж. Никаква тайна няма.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 370
Ама вие съвсем се отплеснахте.
Ако става дума за парфюм и пуловерче, или якенце, нещата са едни.
Ако обаче говорим за апартамент, скъпа кола и собствен бизнес, нещата са съвсем различни.
Коя от двете категории ще нищим?

Еми те май сичкото у кюпа са сложили, девойките, аз поне за момента разграничение не виждам.Ма ми няма и очилата, де. newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 408
А, не, не съм съгласна.
По моите наблюдения, богатите мъже не са толкова глупави, нито толкова щедри.
Наистина е много по-лесно да изцедиш последните стотинки на един беден балък, отколкото един богат мъж да ти купи апартамент, кола и бизнес.
Огромна е разликата, огромна.

# 20
  • Мнения: 4 916
Ама вие съвсем се отплеснахте.
Ако става дума за парфюм и пуловерче, или якенце, нещата са едни.
Ако обаче говорим за апартамент, скъпа кола и собствен бизнес, нещата са съвсем различни.
Коя от двете категории ще нищим?


Мащаба може и да е различен, но подхода е един  Laughing тъй ми се чини на мене

# 21
  • Мнения: 5 370
Еми.....значи тогава има и БОГАТИ балъци.
Говоря сериозно.

# 22
  • Мнения: 2 448
Хах как само решихте, че бедния е балък, а богатия умен.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 408
По принцип, мен ме броят към жените, който владеят изкуството на висшия пилотаж при реализирането на определени цели, материални или нематериални при висшестоящите ми мъже, в конкретния мой случай- мъжа ми и шефа ми.
Спя с единия, с другия- не, но методиката е една и съща.
Кажете какво ви интересува, конкретно, обещавам да отговоря.

Аз го реших, Пасинет.
Балъци има от всякакъв калибър, но по-рядко се срещат в редиците на заможните, по обективни причини.

# 24
  • Мнения: 2 448
Аз го реших, Пасинет.
Балъци има от всякакъв калибър, но по-рядко се срещат в редиците на заможните, по обективни причини.

Да, единствената обективна причина е, че богатите хора са по малко от бедните по света като бройка , иначе по отношение на податливост на женски чар парите не са застраховка.
И защо изобщо трябва да се смята, че ако някой мъж подари на жена кола или апартамент е балък?

# 25
  • Мнения: X
Ох, Паси, Пасии, аз навремето цяла тема пуснах за заключението на един колега, че който не можел да "гъчи" правел подаръци, явно щедростта наистина не е качество, което се цени  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, единствената обективна причина е, че богатите хора са по малко от бедните по света като бройка , иначе по отношение на податливост на женски чар парите не са застраховка.
И защо изобщо трябва да се смята, че ако някой мъж подари на жена кола или апартамент е балък?
Ах, защо толкова рано ми разваляш Великденската забава?
Това трябваше да стане към поне 16 страница.


Да допълня и за балъците, има и една серия девойки, бедни или не толкова бедни, които просто обичат авантата. Вечеря, пуловерче, якенце, всичко що е аванта, за тях е празник и житейска победа.
И тези, които го финансират до по-сериозна степен са чиста проба балъци, бедни или богати.

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 19:22 от Azzy

# 27
  • Мнения: 98
Azzy, добър ти е съвета да сменя работата си , но живея в малък град и избор, повярвай ми , няма.
По принцип, мен ме броят към жените, който владеят изкуството на висшия пилотаж при реализирането на определени цели, материални или нематериални при висшестоящите ми мъже, в конкретния мой случай- мъжа ми и шефа ми.
Спя с единия, с другия- не, но методиката е една и съща.
Кажете какво ви интересува, конкретно, обещавам да отговоря.


Как без да спиш с шефа си успяваш да получиш от него каквото искаш? - това ме интересува.

# 28
  • Мнения: 2 448

Да допълня и за балъците, има и една серия девойки, бедни или не толкова бедни, които просто обичат авантата. Вечеря, пуловерче, якенце, всичко що е аванта, за тях е празник и житейска победа.
И тези, които го финансират до по-сериозна степен са чиста проба балъци, бедни или богати.

Щом и двете страни са доволни, не виждам какъв е проблема. Едва ли на някой му дреме дали аз го смятам за балък.  Laughing


Как без да спиш с шефа си успяваш да получиш от него каквото искаш? - това ме интересува.

А ти какво искаш? Просто заслужено повишение или облагите, които получава колежката правеща свирките, без да ти се налага на теб?  Laughing
Може би прекалено явно показваш отвращението си от любимката на шефа, няма начин да те хареса в такъв случай. Малко по мило, по кокетно, дори добър ден има значение как му казваш.  Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 3 408
fifi04, истината е, че аз подбирам хората с които общувам и с които работя.
Когато се говори на един език, когато един човек е доказал качествата си и прави доста пари за шефа си, нещата стават изумително прости. Пак съм любимнката на шефа, без да правим секс.
Връзките на работното място не са рядкост и често завършват и с брак.
Темата засяга много аспекти и не може в две изречения да се изкоментира.

В твоя конкретен случай, ако няма опцията да се преместиш в друга фирма, остава да се примириш с обстоятелствата, но въпреки това, аз пак ти повтарям, че тези неща ги има почти навсякъде.

Паси, къде казах, че е проблем? Проблем би било, ако такава мома се докопа до някой, който ме интересува. Тогава, момата има проблем.

Малко по мило, по кокетно, дори добър ден има значение как му казваш.  Flutter
Именно. Нещата понякога са изумително прости.
Истината е, че моят шеф, конкретно цени добрите маниери и ако някой му тропа с крак, няма шанс, ако ще и суперпрофи да бъде.
Обаче мило, любезно, с такт и дипломатичност, ще направят чудеса.

Общи условия

Активация на акаунт