Music Idol 3 - девета тема

  • 39 794
  • 900
  •   1
Отговори
# 855
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле, Сара е ужас на тая песен. Съжаллявам за фенките й, но песента и отново е най лесната от трите и тя е ужасна. На втората не беше, не го твърдя, но тук е зле. Дай и на нея балади. И на It's Raining Men пак беше зле, защото не е балада. На Анемари песента пак е трудна, този път и на Даниел.

# 856
  • Мнения: 212
Не слушах много внимателно, но в началото беше добре.
Иначе Сара ме грабна с I will survive, а не е балада.

# 857
  • Мнения: 106

П.п. Дитер май симпатизира на Сара или бъркам
не съм сигурна. не мога да отхвърля или да потвърдя точно. прави ми впечатление, че обикновено симпатизира на такива сладникави като даниел. нали ви казвам, той си избира такива, които ще паснат на неговите песни. нали на финалния концерт дефакто последните двама ще пеят негова песен, специално продуцирана за финалиста. и тази песен ще е пилотната на новия "зупер стаар". та в тази посока той би трябвало вече да я е написал /няма да я мъдри последната нощ!/. и я е написал за някой от тия тримата. а кой ще е, ще видим  Hug
но поне тези от топ 5 ще си намерят място под слънцето. германия е голям пазар. преди 3 години например в евровизия за германия пя грация, която беше отпаднала много рано на концертите. пък се реализира

# 858
  • Мнения: 54
Искрено се надявам да не се окажеш права. Този Даниел  Thinking И Анемари да стане пак ще съм доволна, защото е и по-артистична и жива и отгворя повече на представите ми за такъв формат.

# 859
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук също става така - Аксиния например, която отпадна първа от СА (не че проби точно с певческите си възможности, но едва ли щеше да стане ако не беше участвала), Преслава Пейчева и тн.

И пак Даниел, уааа. Дано да си тръгне, дано, дано, дано.

# 860
  • Мнения: 212
Анемари май е гледала българския айдъл, и тя нова песен измисли.
И с тази змия, ръцете й треперят.
И журито е на мое мнение, тя внимаваше повече за змията, отколкото за песента.

# 861
  • Мнения: 54
Преслава беше в последните трима, беше докрая, аз лично бях за нея пред Невена и Теодор, но за Аксиния си напълна права. А и тази Мариела, която сега пее при Азис май си беше тръгнала рано. Също и Николай Манолов, който пък въобще не успя да влезне в МА.

# 862
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда. Ти нали спомена петицата, затова казах и Преслава. Но Аксиния е май най ясния пример. Въпроса е да те забележат. Да те дадат по телевизията.

Много глупава беше тая змия и Анемари наистина не се представи добре.

# 863
  • Мнения: 212
Дитер беше доста груб.
Май има някаква война между тях още от предишните концерти.
Обаче рекламите им са по половин час  #Cussing out

# 864
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много грубо звучеше, но не знам какво и каза.

# 865
  • Мнения: 106

Обаче рекламите им са по половин час  #Cussing out
мърдок тв Hug нали от това живеят частните телевизии. ртл е всъщност нашата бтв
Много грубо звучеше, но не знам какво и каза.
боже. той какви коментари праска иначе. сега понеже е към края е доста толерантен и цензуриран

# 866
  • Мнения: 54
Фреш, разказвай с повечко думи, че не всички имаме възможност да го гледаме. С кого е бил груб и с кого има конфликт?


Рекламите са им дълги, обаче само един път за 2 часа или поне с такова впечагление останах последния път като гледах по РТЛ, че на записите няма реклами.  Laughing

# 867
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле, Даниел достига нови низини.

# 868
  • Мнения: 212
Дитер беше доста груб с Анемари. Обяви я за най-лошия изпълнител тази вечер - само първият и последният й тон били верни.
Имат някакъв конфликт с нея от доста отдавна, но не съм следила всички предавания внимателно.

Даниел пее вярно, но не е за неговия тембър тази песен /Rehab на Amy Winehouse/. Не е лъжица за всяка уста кака Ейми.

# 869
  • Мнения: 106
самата му бленда не ми харесва и на мен. ама дитер очевидно му се кефи. не знам защо още от началото ми понамирисва, че той е предопределен за победител

Общи условия

Активация на акаунт