Music Idol 3 - девета тема

  • 39 772
  • 900
  •   1
Отговори
# 870
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз така чух преди време.

# 871
  • Мнения: 106
вярно ли? къде? преди гледах ртл актуел и другите разни и се интересувах повече. ама интересът ми позаслабна и сега нищо не съм чувала по темата

# 872
  • Мнения: 212
Мацката в журито само повтаря как иска да е на финала Даниел, за да го чуела пак.
А Дитер го нарече Даниел Уайнхаус. Много го лансират, а на мен ми прилича на хамстер. Такива süßе Typen хич не ги понасям.
С 47% водия първият, вторият е с 33% от гласовете и с 20% последният.

# 873
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, просто от хора, които го следят, както тук се пише по вестниците и тн. Не помня вече къде. Simple Smile

Анемари ще е, така си мисля. Дано не съм познала.

# 874
  • Мнения: 212
На последното предаване първо на Даниел казаха, че е полуфиналист.
Странно ми се струва обаче той да е с най-много гласове, толкова е безличен, едно негово изпълнение не съм запомнила.

# 875
  • UK
  • Мнения: 3 959
Именно, ужасен е, не мога да разбера защо така го лансират.

# 876
  • Мнения: 106
и това е възможно. според немските вкусове следва да е анемари или даниел. пък и двамата са в стил дитер болен. сара най не ми се вписва. анемари - типичният немски кон, но хубава фигура /мнооого важна за немците/, а пък даниел - сладникава физиономийка, идол за 12-13 годишните девойки. а сара е второ не е точно по вкуса им и представите им за "стаар"

# 877
  • Мнения: 106
и това е възможно. според немските вкусове следва да е анемари или даниел. пък и двамата са в стил дитер болен. сара най не ми се вписва. анемари - типичният немски кон, но хубава фигура /мнооого важна за немците/, а пък даниел - сладникава физиономийка, идол за 12-13 годишните девойки. а сара е второ не е точно по вкуса им и представите им за "стаар"

оооо! току що какво прочетох в билд. статията е озаглавена "най-голямата глупачка ли е сара". в нея накратко се казва, че са я държали до края, за да може да е по-удобната на финала за анемари. значи вярно си гласят анемари за победител. по тази логика сега ще си тръгне даниел. а да видим. и други изказвания четох, че "сара кройц можела да те убие като светкавица и как изобщо до сега е оцеляла". така мислят германските зрители

# 878
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ... Ъ?

Не вярвам да спечели Анемари, въпреки, че ще се радвам - симпатиите невинаги са логични, а тя ми е симпатична. На няколко пъти, тъй като наистина не разбирам езика и мога да съдя само по неща като интонация и тн, ми се струва, че там е Анемари и другите са за пълнеж, но не вярвам в това, според мен тя ще си тръгне тази вечер, въпреки огромното ми желание да е Даниел.

# 879
  • Мнения: 54
Вса пак Сара е с друга религия, а ги знаете немците, не ми се вярва да го допуснат тя да спечели.  newsm78 Ще видим, но май сте прави, че го гласят Даниел за финалист.

А кога е финалът?

# 880
  • Мнения: 106
за пръв път се зачитам в нета по темата. направо анемари си я гласят. интересно какво ще стане след малко. тя празнува днес 19-ия си рожден ден и куп проминенти я поздравяват в билд

# 881
  • Мнения: 106
Вса пак Сара е с друга религия, а ги знаете немците, не ми се вярва да го допуснат тя да спечели.  newsm78 Ще видим, но май сте прави, че го гласят Даниел за финалист.

А кога е финалът?
миналата година на финал пак имаше кандидат от друга религия. всъщност това не е от значение за немците.

а финалът - другата седмица или по-другата /понякога прескачат една сдмица на финала/

# 882
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, то миналата година фаворита беше толкова ясен от самото начало, че беше въпрос на време да спечели.

Тъй де, преди малко излъгах, и от миналата година съм гледала концерти, но не съм го следила.

# 883
  • Мнения: 106
а аз пък тази година проспах доста Embarassed нямам ясно изразен фаворит. по-скоро ме забавляваха холгер /малко мюхман/ и ванеса /немските шлагери, защото ги харесвам/. иначе май от всички най-ми е харесвал марк йентцен. ама не чак толкова. и сара кройц - може си момичето

# 884
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, вярно, Холгер. На него май нещо му имаше...

Айде, сега ще видим кой си тръгва. След малко, де. Wink

Общи условия

Активация на акаунт