LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 811
  • 864
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 246
МиШеНцЕ,талията ти е даже за 34 номер.Аз съм с талия 70 и ханш 90 и всички поли 36 номер са ми широки.Накрая си взех една 34 и ми заспа.За блузите ще трябва да кажеш гръдна обиколка.

# 736
  • Мнения: 329
Момичета днес някой пуска ли поръчка  , сутринта пуснах две и нито една от тях не е фактурирана вярно че събота и неделя по бавно ги обработват ама до сега това не ми се е случвало толкоз време да не я обработят от 8,30 сутринта до сега ?

# 737
  • Мнения: 678
аз пуснах поръчка снощи по нощите след 24.00 ч и още не е фактурирана .

# 738
  • Мнения: 117
shrek, благодаря ти за отговора.  bouquet Виж какво намерих за същата пола в сайта, който е в първия пост:  Номер 38: Талията - 31см. ханша - 48см, В най-късата си част е 63 см, а в най-дългата е 75 см. З1 см няма как да ми станат newsm78
А за гръдната- не съм мерила, но е малка Embarassed

# 739
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
didka banditka, моят пуловер е 42/44. Ако този номер те интересува, мога да го премеря малко по-късно, че зверчето сега спи.

ПП:.Значи повредата не е в моя телевизор. Сега ще рефрешна страницата, да видим дали ще се оправи.
Благодаря аз се колебая между 34/36 и 38/40,но ще измисля нещо.Сърдечно ти благодаря   bouquet
За н.38/40
Дължина на целия пуловер-56
дължина от подмишница-39
ръкав от врата-64
от подмишницата-46см
гръдна об.-46

# 740
  • Мнения: 32
момичета може ли някой да ми измери подметката на намалените сандалки № 35
отговарят ли си на номера

# 741
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, знам, че много от вас получиха тези сандалки. http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8605343& … ue&ksource=-1 В кутия ли ги опаковат? Заради тях и една блузка, и тренч може ли да ме пратят на митница?

# 742
  • Мнения: X
Сандалките са в кутия, аз обаче ги поличух на митница с доста др. неща. Преди малко ги пуснах по- малък размер с дамска риза, 2 потника и ленена туника за мен+ чантичките Дора и се глася за поща, пък да видим...

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 9 740
Отзиви за това?


100% ramie, какво означава като материя?

# 744
  • Мнения: 324
Ramie  е подобен на лен плат, но не се мачка толкова, доколкото знам.

# 745
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Аз пуснах поръчка преди 3 часа и вече е фактурирана, но след като оставих кошницата си празна преди малко влизам и намирам вътре неща които са от преди 1 седмица, бяха изчезнали тогава.  newsm78 Тоя сайт съвсем се бъгна!

# 746
  • Мнения: X
Дааа и при мен се получи това с кошницата...оказаха се неща в нея от преди седмица- две...Направих поръчка преди час, не е фактурирана още, но аз и не очаквам, през уикенда е доста по- бавно. Но получих авт. отговор на 2 писма от снощи, в които им писах за ваучер, както и за един панталон, който им върнах а още нямам резултати.

# 747
  • Мнения: 330
Момичета, вие как разбирате че ви е фактурирана поръката?Аз от вчера съм пуснала 3 (мъжя ще ме убие  Blush) и веднага и за трите получих отговор на мейла? Кажете да знам моля ви  Praynig

# 748
  • Мнения: X
Като отвориш суивито над табличката с артикулите ти пише ен препарасион, а ако не е факт. пише нон фактурес и отдолу ен регистремент...извинете за правописа.... Embarassed

# 749
  • Мнения: 330
Като отвориш суивито над табличката с артикулите ти пише ен препарасион, а ако не е факт. пише нон фактурес и отдолу ен регистремент...извинете за правописа.... Embarassed


На две от поръчките пише: EN COURS DE PREPARACION, а в днешната: EN COURS D'ENREGISTREMENT.Което означава?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт