LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 753
  • 864
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2
shrek, благодаря ти за отговора.  bouquet Виж какво намерих за същата пола в сайта, който е в първия пост:  Номер 38: Талията - 31см. ханша - 48см, В най-късата си част е 63 см, а в най-дългата е 75 см. З1 см няма как да ми станат newsm78
А за гръдната- не съм мерила, но е малка Embarassed
Аз имам 38 и ми става, а талията ми е 70, ханша 97. Размерите на моята са талия 34, ханш 50. Мисля че и 36 ще ти е голяма, имай в предвид че е с еластична талия.

# 751
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
спокойна моите сандали ,заедно с две блузи и подаръка ,дойдоха за поща.сандалите не бяха в кутия.
de_si ще си копирам отговора отпреди два дена,дано да ти е полезен!
според мен №35 трябва да е към 23 см.аз съм дала стелката за №34.по стандарт разликата от един номер до следващия е 0,6 см.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 20:01 от nelly6900

# 752
  • Мнения: 556
Момичета тези кецки http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3239730& … ue&ksource=-1 отговарят ли си на номера,някоя от вас има ли ги?

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
И аз днес взех малко пакетче от 14.04. за поща Party
Още един глас за това потниче http://www.laredoute.fr/vente-debardeur-raye-aws.aspx?productid= … 9&prodcolor=1 - хем съм с големичък бюст и подплатата пак държи чудесно Peace
Имаше и една тениска на Адидас от серията Бекъм за мъжа ми, но не мога да дам линк, че я пускат рядко за по 1-2 часа и изчезва. Дебнах я три дни Blush Така дебнах и другата от тази серия, която чакам с поръчката от 16.04...Тениската е чудесна, а като се има предвид цената от 5,10 евро на която я пускат... Peace
И разбира се, кърпите Laughing
Като отвориш суивито над табличката с артикулите ти пише ен препарасион, а ако не е факт. пише нон фактурес и отдолу ен регистремент...извинете за правописа.... Embarassed
На две от поръчките пише: EN COURS DE PREPARACION, а в днешната: EN COURS D'ENREGISTREMENT.Което означава?  Praynig
Двете са ти фактурирани, последната още не е Peace

# 754
  • Мнения: 330
И аз днес взех малко пакетче от 14.04. за поща Party
Още един глас за това потниче http://www.laredoute.fr/vente-debardeur-raye-aws.aspx?productid= … 9&prodcolor=1 - хем съм с големичък бюст и подплатата пак държи чудесно Peace
Имаше и една тениска на Адидас от серията Бекъм за мъжа ми, но не мога да дам линк, че я пускат рядко за по 1-2 часа и изчезва. Дебнах я три дни Blush Така дебнах и другата от тази серия, която чакам с поръчката от 16.04...Тениската е чудесна, а като се има предвид цената от 5,10 евро на която я пускат... Peace
И разбира се, кърпите Laughing
Като отвориш суивито над табличката с артикулите ти пише ен препарасион, а ако не е факт. пише нон фактурес и отдолу ен регистремент...извинете за правописа.... Embarassed
На две от поръчките пише: EN COURS DE PREPARACION, а в днешната: EN COURS D'ENREGISTREMENT.Което означава?  Praynig
Двете са ти фактурирани, последната още не е Peace




 Hug

# 755
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
усетихте ли земетресение преди 15 минути при вас?

# 756
  • Мнения: 5 790
усетихте ли земетресение преди 15 минути при вас?

Не, ти откъде си?

# 757
  • Мнения: 469
Ето снимки от поръчката ми от 12ти април: тези панталонки на пума 38ми номер и суичър на адидас, xl размер с подарък сака oxbow.

анима, наистина ли на бермудите на пума им са широки долу крачолите или така изглежда на снимката?

Цезария, да леко се разширяват надолу крачолите.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 21:09 от анима

# 758
# 759
# 760
# 761
  • Мнения: 491
Ето снимки от поръчката ми от 12ти април: тези панталонки на пума 38ми номер и суичър на адидас, xl размер с подарък сака oxbow.

анима, наистина ли на бермудите на пума им са широки долу крачолите или така изглежда на снимката?

Цезария, да леко се разширяват надолу крачолите.



  bouquet

# 762
  • Мнения: 16

 ох да бе аз се надявай да е сакото и чак се зачудих защо е толкова евтино . Мерси !

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 366
Бихте ли ми казали размер 180 от детското ще стане ли на мъж с размер L ? Благодаря   bouquet

# 764
  • Мнения: 246
Бихте ли ми казали размер 180 от детското ще стане ли на мъж с размер L ? Благодаря   bouquet
Моето скромно мнение е че ще му е идеално!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт