ЮНЧЕТО в корема на мама му отеснява и в изходна позиция се завъртява!!Тема №54

  • 14 900
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Somebody,   bouquet

Ние оцеляхме, никакво земетресение нямаше  Mr. Green (обаче градът беше направо обезлюден!)

Днес се възползвахме от хубавото време и ходихме за риба. Добре се представихме - за по-малко от 3 часа - повече от 5 кг  Wink - само двамата с приятеля ми (е, и бебчо, разбира се  Laughing ). И добре си хапнахме на чист въздух! Прибрахме се преди мъничко и мисля да полегна, че май съм се поизморила ...

Радвам се, че сте си изкарали добре и тези, които пътуваха, са се завърнали благополучно (очаквам и Франческа да се включи). Количките също много ми харесаха!

А, за малко да забравя. Нещо интересно ми се случи. Времето днес беше много приятно - топло, слънчево, с лек ветрец - чудничко! И така докъм 4.30. Постепенно леко се заоблачи и недалеч започнаха да се чуват тътени и да се виждат светкавици. Решихме да събираме багажа, за да не ни завали на язовира. Буквално изведнъж стана много мрачно и задуха страшно силен вятър! И бебчо почна лудо да се върти из корема ми! Започнах да му говоря, да го успокоявам, да го галя - не спира! 3 мин. след като влязохме в колата, заваля дъжд, а за няколко секунди заваля и град (вече бяхме на пътя), след още 5мин - нито град, нито дъжд .... Едва тогава се успокои в корема ми после само от време на време си подбутваше, но далеч по-лекичко ... Как мислите - дали бебетата в корема усещат ако идва буря?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 132
Amorevole, това е много интересно, може би наистина усещат или поне тревогата на майката.

# 17
  • Мнения: 318
Честит празник Великден на всички:-) Бъдете здрави и щастливи,благословени с любов,мир и благоденствие:-)
Може би бебетата наистина усещат тревогата или безпокойството на майките си. Не случайно се казва,че има дълбока връзка между бебо и мама още от утробата.
Аз моето бебе не съм го виждала от 24 февруари,когато бях за последно на фетална морфология,тогава всичко беше ок,сега съм на консултация на 28-ми,надявам се да е пак така положението. Термина ми е на 12 юни и вече нямам търпение да се запозная с дъщеричката си:-)
Ще работя до 27,от 28 влизам в 45-те дни преди термин и трогава ще имам повече време да ви чета и да се включвам. Сега тъкмо хвана малко от темите и то-опа-почнали сте нова тема:-)
Пожелавам на всички ви лека и спокойна вечер и хубави емоций покрай любимите ви хора

# 18
  • Мнения: 1 419
Честито Рождество Христово!  Hug

Стискайте зъби, не остана Simple Smile. Петя, Рая, Анито, вас трябва с медали да ви наградим   bouquet.

Едно момиче, поздравления за избора на количка  Mr. Green. Интересно ми е да покажеш как сте я преработили за новородени - снимай ако може, плс. Peace

Кате, не се притеснявай, че едната мацка е напречно - те си се наместват  Wink. Моите бяха като Ин и Ян също, но и под ъгъл, та Кико си изкара 7ми и половината от 8ми месец като мадамата ти. Оцеля и беше бебе мечта  Heart Eyes.

Педито, на нас ни е Панова, да, и аз съм много доволна, като НОтата при нея са, че не можеш да я търсиш 24ч. Иначе тя е първо педиатър и след това Джи-пи, като има няколко специализации в Париж. Не дава вид на луда по кърменето, но признава, че това на което са ги учили за ранното захранване е остаряло и не настоява - казва го от дълг.

Аз пък днес бях на преглед, където се засякохме със Св. и се оказа, че май няма да добутам дори и до края на май  newsm78. Бебочка си е супер, обаче коремът ми расте само напред и раздалечените коремни мускули се оказват отново проблем, защото може коремната стена да не издържи на напъна  Rolling Eyes. На 18ти май ще трябва да отида пак и в зависимост как ми е коремната стена да видим дали ще борим още носене или ще нсрочваме дата за дните след това  Crazy. Преди се целях към 9ти юни, сега склоних и на 3ти, ако док се навие да изчакаме  Mr. Green. По този повод май ще си променя първоначалния план да работя до 15ти май и ще работя само до края на месеца, но още не съм решила твърдо. При всички положения ще индикирам за една Боровска среща  Laughing

Аморе, и ние чухме за предвиденото заметресение в Хасково и добре се посмяхме вчера с родата  Joy (там има стара Хасковска жилка, та темата Хасково, особено с новини често идва на дневен ред Peace). Хубаво е, че не ви раздруса, но такива предсказвания са яки  Laughing

За още деца, и аз като Феникс повече нИ щЪ  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 132
Добро утро  Hug
Аз отивам да си видя бебка  Heart Eyes
Хубав ден на всички  Hug

# 20
Здравейте бъдещи маминки. Честито Възкресение малко на патерица,ама.... Много отдавна не съм писала във форума. Още малко и ще изпусна срока. Чакам 2 дъщерички някъде до 10-15.06.2009г. Вече им е много тесничко май, и риткат постоянно. Корема ми се криви много смешно  Laughing На 18.04 бяхме при Док и каза, че засега и двете са си главично (на предния преглед едната беше седалищно). Живот и здраве на 08.05 ще ходим пак и ще видим какво става. Пожелавам на всички леки оставащи седмици и много хубави емоции.

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 946
Запис Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 294
Здравейте и от мен  Hug Честита ни нова темичка  Peace

При мен малко новините не са добри , в петък бях на лекар , но не този който си посещавам , а реших да отида на друг . Та тази лекарка ми каза че плацентата ми била страпно ниско разположена , пита ме дали съм кървяла и как така никой не ми бил казал досега че съм с ниска плацента , а аз на всички прегелди досега чувах единствено че имам доста добре разположена планента , даже в перфектно разположение .... тази лекарка твърдеше че плацентата била почти до шийката и раждането задължително трябвало да бъде секцио / не че аз имам други намерения  Rolling Eyes / тъй като било много опасно за мен ако тръгна да раждам естествено да не получа обилен кръвоизлив . Каза ми ако получа кървене веднага в болница ... с две думи така ме наплаши , че празниците ми се сториха доста дълги .... та се чудя възможно ли е от перфектно разположена плацента , да се превърне в много ниско разположена  newsm78 Rolling Eyes нещо не ми се вярва ... ама като съм го чула веднъж и само за това мисля  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 475
Maggi4ka, добре дошла в нашата темичка! Ей много близнаци ще си имаме юни месец, май няма тема дето може да се похвали с толкова двойки близнаци и то в месеца на близнака!! Hug

Снощи цяла вечер голям смях с този ВипБрадър, голям цирк голямо нещо, не съм вярвала, че по ТВ мога да гледам такъв сеир! Тази Аня много ми опротивя, не че преди съм я харесвала, ама и след снощи просто Sick

Минди, аз знам, че може от ниска плацентата да се вдигне в началото, но от нормално разполжена да падне ниско, не съм чувала! Надявам се всичко да е ок при теб, просто лекарката да не  е видяла добре! Отиди при друг лекар за второ мнение!! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 658
Добро утро и от мен!

Mindi, потърси още едно мнение, сигурна ли си, че тази лекарка е наистина добра?

Момичета, знаете ли дали трябва да отида в приемните часове на лекаря ми от ЖК, за да си взема болничния за 45 дена преди термина? В петък като ме изписваха и ходих да питам акушерката, не ми каза такова нещо, но ако отида утре и ме разкарва за негови часове, ще полудея.

# 25
  • Мнения: 3 294
Петя , somebody , точно това ме държи все още , тъй като аз имам доверие на лекарката която досега ме е преглеждала , а при тази докторка отидох просто ей така ... за снимка на личицето на бебчето на 3Д  Rolling Eyes , но тя пък ме попари направо с тези си заключения  ooooh! Нямам търпение да отида при моята си лекарка да ме види , но лошото е че при нея е много трудно да се вредя с час... днес ще звъня да настоявам ...  Praynig Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте.

petia_tag  - не знам със сигурност, но мисля, че щом отиваш за болничен няма защо да се съобразяваш с приемните дни за консултация.

Mindi  - задължително иди за още едно мнение. Не бързай да се паникьосваш.

maggi4ka  добре дошла.

Лек ден.

# 27
  • Мнения: 1 419
Петя, мился, че лекаря трябва да е там. На мен ми казаха да си запиша час за моята лекарка, като ще ходя за болничния, защото те трябва да потвърдят нещо и да се разпишат.

Минди, доколкото знам веднъж закрепила се плацентата по това време май няма как да 'падне'  newsm78. Оф, някои лекари са просто  #2gunfire. Иди на друг да те види и задавай въпроси, докато не си спокойна  Hug

Снощи от дългото писане забравих да се похваля - всичките ми поръчки с предимно на Carter's дрешки и Victoria's Secret бельо за мам ги доставиха на време и ще си ги взимам днес от приятелката ми, която се прибра снощи от Щатите Mr. Green. Като остана в къщи ще ги наснимам да се порадвате на сладки роклички от този тип

# 28
  • София
  • Мнения: 590
Добро утро, момичета  Hug

Петя, нали си в МД на ЖК? Аз отидох при сестрата в отсъствие на доктора. Издаде ми болничния без проблем. Аз съм при Сашо Георгиев в МД. Преди това я питах, кога да отида, и тя ми отговори "всеки ден от 8 до 16"

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
biskai, Aya, viper много благодаря за отговорите. Отивам утре сутрин и ако ми направи проблем, да ми е казала. Не мога с тия контракции да се разкарвам пак.
За събота имам час за фризиор от един месец, защото на нищо не приличам вече. Дано да се постабилизирам, за да успея да издържа кичури и подстригване.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт