Момичета моля за отзиви за тези бунгала на Арапя

  • 4 075
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
Май се отказвам от бунгалата.До сега търсих из нета, че бях решила да ходиме на хубаво бунгало, но все нещо ме разколебава:Шкорпиловци - оказа се, че плажа е по нанадолнище и все едно си на планина и много комари, Камчия - бунгалата били стари , Каваци - лудница и силна музика, сега пък и тук

Ако трябва да сме реалисти, кочината е яка, особено през август и особено в частта с тези бунгала.


а ми се ходеше на бунгало...........
Което ще рече?  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Арапя от година на година става все по-мръсно, прашно и пренаселено, някой много правилно се изрази кочината е много яка.

# 17
  • Мнения: 105
Здрасти Сенди!
Ние бяхме на същите бунгала през юли, когато бременеех с Габи и много ми хареса Peace Всичко е така, както е описано, но наистина послушай съвета за вътрешно бунгало т.е. да няма прозорещ към улицата. Много е приятно и за деца е супер. В бунгалото има всичко необходимо за едно домакинство(поне при нас беше така). Тока беше малко слаб в пиковите часове, когато всички готвят, но това не е болка за умиране. Комплексчето предлага и две барбекюта с дървени въглища за общо ползване. Добре е да си вземете вентилатор, защото слетобед става доста топло.
Ако имаш други въпроси - насреща съм Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 1 172
Била съм на тези бунгала юни 2005г. с бебе на 9 м. Екстра са. Плажът е съвсем наблизо. Изглеждат така както на снимката. Тъкмо мислех да проверявам дали има места за юни. И се надявам да не е много голяма кочината на Арапя.   

Общи условия

Активация на акаунт