Пролетта дойде,Юлче цветенца бере!

  • 15 139
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 341
Дани, радвам се, че Криско е добре. Дано откриете от какво е алергията и не се повтарят тези кризи, че звучи страшно. Praynig

Днес времето при нас е много смотано, толкова е мрачно, че вкъщи лампата съм светнала.

В същото време виждам как почти си говоря сама, само и само да поддържам темата ни жива, но както всички знаем... сама птичка пролет не прави. Confused

# 256
  • Мнения: 326
Хайде птичките да сме две  Wink

Жалко че нямам какво да напиша, но важното е да се поддържа темата Wink
И в България е смотано, но синоптиците обещават от утре следоябд пак да се стопли. Чакаме с нетърпение, че ме депресира като е мрачно и дъждовно. 

# 257
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ронка и аз се присъединявам към птичките Grinning Laughing
Не писах вчера защото гърмя и точно сега не ми се ще да ми изгори рутера.Доста парички дадохме за операцията,защото клиничната пътека почти не покрива разходите само болничния престой,отделно половината от изследванията които са задължителен предоперативен минимум се заплащат.Докторите и те те гледат в ръцете,въпреки,че аз не попаднах чак на толкова комерсиални,но това е положението Wink

От вчера се опитвам да ставам сама и успях да стигна и да се върна от тоалетната без чужда помощ,днес пък слезнах сама по стълбите,не е кой знае какво,но се оказва,че понякога такива дреболии са в състояние да ни направят много щастливи.
Затова момичета не си късайте нервите с глупости,има много по-важни неща от това кой какво си мисли за нас и здравето,нашето и на децата е едно от тях.

Ронка,а майка ти може би просто иска да похвали снаха си в добрия смисъл,да се радвате заедно,че брат ти е случил на добра съпруга,не за да те нарани или критикува,погледни на нещата от тази страна.Иначе нормално е да те друса нервата,хормоните бушуват Hug
Как пък не съм в движение да ти бях издирила сто пъти документа и да съм го пратила до сега Confused

Ели,честита ви къщичка,ще се оправите лека полека с двора и ремонта няма страшно,важното е да има желание Peace

Дани,племеника в следствие на едномесечното си ходене на градина започна да прави такива пристъпи,водихме го по лекари,алерголози,пулмолози и казаха,че най-вероятно е развил алергия към препаратите с които се почиства в детските градини.Предполагам,че е така защото ако майка му измие с Доместос докато детето е в къщата,пристъпа е готов,същата работа ако си простре дрехите в стаята на сушилника.Закрепихме положението с лекарството за което писах по-рано,оказа се също така,че здравната каса го плаща на 100% и само първите три месеца си го купувахме.

Жоржи,радвам се,че сте си изкарали весело,чакаме и снимчици Peace

Акде сега се махам,после пак!


# 258
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ронка,'де изчезна пиленце newsm78 Laughing

# 259
  • Мнения: 1 341
Ей ме на, тука съм. Hug

Деси, много се радва, че се възстановява лека-полека! Hug Всичко ще си дойде на мястото, въпрос на време е.

А за докумнта ще се оправя, споко. Момичета от другата отчетна ми предложиха да отидат и да го взема, ако не ми го изпратят. Ще изчкам до края на седмицата и пак ще звъня, този път за точен адрес и да го дадат на някого, че ми писна.

Дани, как да няма какво да кажеш бре?! Как върви клубчето, събота и неделя там ли ходите, кой работи в старото клубче?

Получих документааааа!!!! Това си е за черпене.

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 17:51 от Ронка

# 260
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Получих документааааа!!!! Това си е за черпене.
newsm44 smile3501 крайно време беше,а сега чакаме почерпката newsm53

# 261
  • Мнения: 1 341
Получих документааааа!!!! Това си е за черпене.
newsm44 smile3501 крайно време беше,а сега чакаме почерпката newsm53
Готово!


Да седнем на един бар..... Wink

# 262
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 cheers наздраве!
Мезето от мен като гледам ще сме само двете,стига ни толкова Laughing

# 263
  • Мнения: 2 484
Еее Рони браво.

Дани алергичен пристъп ли е било  newsm78,с хомеопатия съм чувала че се лекува,ама ти си давай антиалергично Thinking

Днес постригах Юл по късичко  Heart Eyes то жеги,става с мокра коса така се поти

# 264
  • Мнения: 845
Ааааааааааааа моля, моля и аз се цопвам тук newsm53 Ако Рони и Деси са оставили малко хапка - пийка ще се почерпя и аз за ваше здраве. eat
Деси-браво на теб!  smile3501 Аз си поръчах преди 4 дни да станеш и ти го направи. Много се радвам.  newsm44
Дани-кофти е това с алергията. Дано намерите гадния причинител. Венци пък е с алергия от цъфтящи и все кашля пролет, но вече в яслата му свикнаха и не ми правят проблем. Може би наистина да е от препаратите - дезинфектанти - по-точно. Те така гадно миришат  Sick
Ох Рени-замириса ми на моренце  Crazy Мъничко ви завиждам, че сте наблизо-ама благородно  Wink
Мацки, аз след 4 часа ще пътувам за Сф. Стискайте палци в 8.30 сутринта съм на преглед. Иска ми се да чуя хубави и оптимистични новини  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 341
Етко, приятен път и те чакаме с добри новини! Hug
Хайде наздраве, хубаво е, че има още желаещи за по едно. Wink

Ели, липсват ми дългите постове изпълнени с много отимизъм. Simple Smile

Аз чакам Калин да си дойде и правя вечерята, оставям ви.

Лека вечер.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Кой каза почерпка newsm78? Нахранени, измити и вече с пижамите Laughing сега мога да пийна едно / само да имаше с кого/
Ети лек път и да се върнеш с хубави новини! Hug
На Михаил от училище им организират 3дневна екскурзия  и сега съм в голяма борба със себе си да ли да го пусна. Много ме е страх....... Никога не съм го пускала някъде с чужди хора, особено с приспиване. Толкова са много нещата, които ме притесняват Sad

# 267
  • Мнения: 1 298
Eти,хайде пиши след прегледа,дано всичко е наред  fingerscrossed

Днес Гали се сети за мойте "нини" и рови да ги търси  newsm62 После проверяваше дали има мляко и след като се убеди че няма,свършило е и каза "хайде сожи мяко" Казвам закакво да пиеш ли "Да"  Joy Joy  Голям майтап  Smile

Ели къде се губиш,сложи една снимка да я видим Юл с новата коса  Wink

Анет,страшно е,да.Ти прецени,питай и него..

# 268
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Етко,как ме е яд,че няма да се видим този път Confused

Анет,аз Гого едва тази година(7-ми клас) за първи път го пуснах на зелено училище за три дни,но и той никога не е имал кой знае какво желание да ходи на такива мероприятия.Достатъчно пътува с нас Wink Виж Валерия от втори клас ходи по фестивали с вокалната група в която пееше,всяка година по 1 месец на Албена и 2 пъти до Италия.Явно съм била по-млада,съответно по-безразсъдна newsm78

# 269
  • Мнения: 590
Пиги, радвам се, че вече ставаш и се възстановяваш. Много болка си изтърпяла, пожелавам ти да е за последно на теб и цялото ти семейство.От сега само хубави неща да ви се случват. Рени, честито християнче.Ели, честито за новия имот и от мен. Ще си го стегнете, лека-полека. И ние сега на вилата правим ремонти и подобрения, много ми е кеф като видя какво е било и какво става. Бавничко е, защото имаме само 2 почивни дни, ама ще стане. Ева цял ден тича из двора, не можем да я приберем на обяд да спи. Така си  мечтая да живея в къща, ама няма. Затова събота и неделя сме по вилите.Или на моята или на мъжа ми.Ивка, как е Цеци? Какво стана с третата сливица?
Рони, честито за документа, най-накрая. Ети, стискам палци и при теб всичко да е наред. Докога ще си в София? Аз чак на обяд ще съм свободна, в обедната почивка, ако си още тук може да се видим. Миме, чакаме снимки от сватбата. Ели, и от теб на Юл с къса коса. И аз се замислям дали да не подстрижа Ева с къса коса сега за лятото. Ама тогава няма да можем да правим прически , а тя обича та се въздържам засега. Ходи ми се вече на море, с тези жеги последните дни. Завиждам на морските мами , морето ми е слабост. Чакам вече с нетърпение да идва лятото. Анет, аз май не бих си пуснала детето с преспиване. Опасничко си е.

Общи условия

Активация на акаунт