Всички правим св.рки, но някои на когото трябва!

  • 5 388
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Не се надценявайте. Никоя свирка няма да ви докара Бентли.

И аз това се опитвам да кажа от самото начало...но блажени са вярващите!

# 16
  • Мнения: 4 892
Един съвет от мене /безплатно, но можете да почерпите при добро желание/ - свирете безразборно, не подбирайте! Така имате шанс да попаднете поне един път "на когото трябва".


Да,това е добър съвет.Ако не попаднете пък на човека с Бентлито, нищо, поне сте опитали да го намерите.

Да, важното е да се участва, да се спази олимпийския принцип!

# 17
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Сега ,като се замислих newsm78май точно така се обзаведох с млад мъж (8г)и детенце от него ,старо БМВ страхотен баща и съпруг ....а и пак си посвирвам .Я надуй бабо кавала  Joy hahaha

# 18
  • Мнения: 677
Сега ,като се замислих newsm78май точно така се обзаведох с млад мъж (8г)и детенце от него ,старо БМВ страхотен баща и съпруг ....а и пак си посвирвам .Я надуй бабо кавала  Joy hahaha

Търся 2 билета за Депеш, можеш ли да ми помогнеш?

# 19
  • Мнения: 9 865
Е*ати темата, братлета! Аз по принцип съм много музикална, обаче това ми взе въздуха, та така... сега известно време няма да мога да свиря. Авторката на темата или да ме замести, или да ми възстанови пропуснатите ползи. Mr. Green

# 20
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Сега ,като се замислих newsm78май точно така се обзаведох с млад мъж (8г)и детенце от него ,старо БМВ страхотен баща и съпруг ....а и пак си посвирвам .Я надуй бабо кавала  Joy hahaha

Търся 2 билета за Депеш, можеш ли да ми помогнеш?
newsm78И мама ли ще водиш ,good boy  animal037

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Ако бях взела темата навътре, нямаше да я пиша. Щях да свиря където трябва. hahaha Whistling
Пия водка Абсолют.
Стана ми интересно просто. Да не говорим, че същият ден четох една статия за Ивана, в която тя казва на колежките си да се спрат малко, защото са опростачили децата. Тоест ги учат да се продават.
Та се замислих де. Винаги е имало такива жени и мъже даже. Чудно ми стана как точно става номера. Как успяваш да си изсвириш кола, пари и т.н.?

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 09:22 от Sesana

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Е*ати темата, братлета! Аз по принцип съм много музикална, обаче това ми взе въздуха, та така... сега известно време няма да мога да свиря. Авторката на темата или да ме замести, или да ми възстанови пропуснатите ползи. Mr. Green
Надявам се ползите да не са в голям размер, защото както обясних с моето свирене нищо не си докарвам. Та ще трябва да поработя за премия в офиса. /но не със свирене, а просто с work/

# 23
  • Мнения: 2 175
Разсмяхте ме.. Joy

Свирих безплатно доста време на един жабок, пък той взе че се оказа принц.. hahaha

# 24
  • Мнения: 2 978
"Две се жалват от инфлацията:
- Малеееее, Марийке, кви времена настанаха. . . вчера направих свирка за два лева! Можеш ли да си представиш?
- А, това е нищо! Аз вчера направих една свирка само за да сложа нещо топло в устата."

Всеки с проблемите и нуждите си. Laughing

# 25
  • Мнения: 71
Не се надценявайте. Никоя свирка няма да ви докара Бентли.

Абееее...  Mr. Green ако вземеш та стиснеш малко по-силно със зъби "мундщука", както си свириш... не Бентли, ами Боинг 747 ще ти докарат  Whistling

# 26
  • Мнения: 4 717
учудва ме, че списание за култура и изкуство е публикувало толкова вулгарен израз
но за пари, рейтинг и тиражи вече всичко се прави

# 27
  • Мнения: 674
Зависи от свиренето и от музикантката.... Mr. Green
На една известна фолк певица жури в тазгодишния мюзик айдъл свиренето и докара Бентли - синичко... Mr. Green
На същата по-рано съм чувал че от друг тромпет е получавала и Мерцедес.....
Други го правят за Рено Клио
Трети за телефонче от милото...
Четвърти от ЛиБоффф! Mr. Green Joy Joy Joy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
МАРИЯНКАА на първата с тия данни /устни/ може и самолет да и кацне ако успее да ги обърне докато се труди.

# 29
  • Мнения: 674
МАРИЯНКАА на първата с тия данни /устни/ може и самолет да и кацне ако успее да ги обърне докато се труди.
Да момичето е вложило само 1 кубик силикон а виж какви резултати е пожънало.......
А и се смеят за устната - че тя и е УРужието на труда на Марата..... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт