Споделете 104

  • 20 206
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 242
Сопрано, писнало ти е, ама да те успокоя. Не всеки ден е Великден. Имай търпение, само 40 дни е. Ако не вярваш, питай вселенските братя.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Добрутро!
Много имам за споделяне, но основното е, че за пръв път съм толкова щастлива, че съм в тази гадна дупка-квартира. Станала съм много нервна. И предпочитам да си се затворя в кутийката и да си се нервосвам сама. Щото близките ми знаят причината, но вместо разбиране получавам натякване, че сама съм си виновна, т.е. аз съм виновна за световната икономическа криза.  bowuu

# 17
  • Мнения: 9 903
аз не разбрах Вълк хареса ли бъдещата вълчица.

# 18
  • Мнения: 15 619
Тръпна в очакване да ми се обади детето, а пусти телефон мълчи ли, мълчи. Снощи сънувах земетресения, ама не ща да ставам пророк. Stop
Мамунката ли трябваше да ми пише или аз пропуснах момента!?

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Веднъж ме водиха в чпонски ресторант в Лондон. Всички насядали на обща дълга маса, носят ти клечки, няма не искам, тогава се научих да ям с клечки, макар че не ги държа правилно, но нали храната влиза по предназначение... Избрах нудълс някакви, донесоха, аз ям, ям, ама вътре нещо хруска. Подозрително хруска. Преди да продължа да се храня в неизвестност, се вгледах какво хрускам - малки градински охлюви най-прости барабар с черупките. Така че, и аз съм яла охлюви.

# 20
  • Мнения: 17 546
Живея с усещането, че днес е понеделник. Ще водя детето да си избере костюм. Балът наближава, а ние се мотаем. В събота другите ми две деца и мъжът ми ще станат християни най-после. Ще са ми интересни по време на ритуала.

# 21
  • Мнения: 2 891
Oфф, мъка, мъкаааа... Дойдат ли избори и започват глупостите.

# 22
  • Мнения: 6 993
Бях си няколко дни в Пловдив.
Със сестра ми решихме да празнуваме развода-to-be  Joy
Голям купон му ударихме снощи.
На 2 водки (Финландия, my love  Joy) и як метъл прозрях истината, че всъщност!!! той си искаше свободата, а се закачи с някаква девойчица да му ходи по нервите, а аз си останах свободна Shocked да правя каквото си искам, където си искам, с когото си искам и няма кой да ми дава наклон на живота! Laughing  Направо ще изляза по на кяр от него. Flutter

Охлюви съм яла във Франция. Много са вкусни, ама ми е жал за хайванчетата.

# 23
  • Мнения: 15 619
Еовин, толкова е протрито от употреба, но и пак си остава вярно: Човек като губи, наистина идея си няма, какво печели. Hug

# 24
  • Мнения: 4 371
.........няма не искам.........
Как няма не искам? По-добре ли е да повърна на масата Mr. Green
Мекотели и други подобни твари не ям.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Няма не искам за клечките Grinning
Като видях какво точно ям, вадех охлювите и ядях само останалото, никой не е казал гък. Но за клечките си е така. Ако поискаш вилица, първо има цял театър, а накрая ти я носят, ама така, че всички, с теб начело, виждат какъв срам е.

# 26
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро и спорна нова по-къса работна седмица!
И аз живея с усещането, че е понеделник и със задоволство установявам, че всъщност първият "работен" ден го прекарахме на маса, под маса и т.н.

Бу: "Естер, прочети Очите на дракона " ...
Много любима моя книга! Чела съм доста от творчеството на Стивън Кинг. Пуберска история - било е около 13-15 годишна възраст. "Дългата разходка" наистина оставя някакво тягостно усещане за безнадежност и че дори да победиш, после не си същият. Разумът вече няма да е с теб.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 09:52 от Бейлис в шоко

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
Добро утро!

Някой може и да си е починал по празниците, но аз естествено не успях.
Първо - ужасно натоварена програма(свързана основно с ядене и пиене) и второ - с 4 малки дзвера(един реве, един спи, един яде, друг тича, накрая дружно крещят), малко е трудно да почине човек.

# 28
  • Мнения: 2 716
Агнешкото ми отмъкна една пломба. Дано стоматологът е на място и има време за мен днес. Амин.

Чпонски ресторант нещо като нашите китайски ще да е.... щом и клечки има...
Уискито не е алкохол.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям зловещо главоболие и тенекиена сватба - 8 години семеен живот.

Общи условия

Активация на акаунт