Споделете 104

  • 20 235
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
Като се запролети и форумът ми става леко скучен

Ето ви едно предложение, идете на истински цирк http://www.circus-balkanski.com/bg/artistic_program.html
Онзи снощи на телевизора с Аня и Ивайла беше потресающ.

# 46
  • Мнения: 604
Споделям че приключех с къщната работа и заминавам на разходка-за здраве Mr. Green·

# 47
  • Мнения: 2 212
Споделям - черните дупки са корумпируеми, ако това е точната дума, т.е. поддават се на корупция. Защо твърдя това? От сутринта една черна дупка се опитва да ме засмуче в бездните си, но в обедната почивка я подкупих да се разкара срещу едни нови дънки, блузка и потник (те са за мен, де, оназ ми ти черна дупка само парите гълта)... А обувки, Бу, обувки...не мога, т.е. мога да харесам, т.е. вече съм харсала над 10 чифта, но не мога да се спра на едни единствени и накрая ще си ходя със старите, като магарето, дето умряло от глад пред двата еднакви купа сено... Не, не че обувките са еднакви, но всички ми харесват...

# 48
  • Мнения: 3 405
Подкупни искаш да кажеш Simple Smile

Рокс, може да ми оставиш малкия. Дето един там и двама. Току виж след уикенда съм станала слаба и фина, както някога  Laughing

# 49
  • Мнения: 2 212
Точно това исках да кажа, Андже  Joy На езика ми беше, ама ей на - нова дума ще измисля, но за старата не се сещам... Crazy

# 50
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Да ви е добър денят!
Харесах си чанта. Лошото е, че не ми подхожда на работното облекло и не се знае кога ще мога да я нося. Много ми хареса, обаче. В размисъл съм тежък.   Crazy

Честито, Им! Да се обичате много!

# 51
  • Мнения: 7 837
Не му стига на Дан Браун "Кодът ДаВинчи", ами и продължението The Lost Symbol, излиза на 15-септември. От кого ли е плагиатствал този път...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз направих грешката да си купя някакъв БГ вариант на Дан Браун, Людмила Филипова - "Мастиленият лабиринт". Тъпня невъобразима, седя на 50та стр. от един месец.

# 53
  • Мнения: 2 212
Пропуснах да споделя, че явно повлияни от кризата, кокошките за Великден са снасяли компактно - 2 в 1. Всичките ни яйца бяха с 2 жълтъка.  Crazy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ей, пекна слънцето и се отворихте на аватари - предната страница плакне очи.
Дъщеря ми вчера искаше да и изкарам жълъда от яйцето. Не успях. Само жълтък намерих.

# 55
  • Мнения: 592
Пропуснах да споделя, че явно повлияни от кризата, кокошките за Великден са снасяли компактно - 2 в 1. Всичките ни яйца бяха с 2 жълтъка.  Crazy
Помня едно време имаше такъв период в Бургас и крайморските селища - оказа се вседствие разлив някакъв от урановите мини там. Така че работата не е много до смях!

# 56
  • Мнения: 2 212
Ох...ето на...а колко яйца се изядоха през тия дни...

# 57
  • Мнения: 592
Голям купон са за децата - и тия с двата жълтъка! Party

# 58
  • Мнения: 166
В райската градина на завода ни пък никнат четирилистни детелини. Преди дни си намерих общо шест - три четирилистни, една петлистна и една шестлистна. Понеже съм много добра и смятам, че всичко, което имаме трябва да можем да го делим, приемам заявки на ЛС. А тъй като съм и безпристрастна, на някои може и пари да не искам.

# 59
  • Мнения: 3 091
Споделям, че все по-силно споделям убеждението, че е ужасно тъпо, вредно и безумно да се ходи на работа. Замислям се от тридневна работна седмица да се включа в индивидуална програма за еднодневна или поне за 24-ри часова работна седмица. Днес съм на работа и няма по-тъп ден в седмицата, петилетката, века и ерата!

ПС. луда съм, нали? как звучи само - еднодневна  newsm78 работна newsm78 седмица!!!  Joy

но вие ще ми простите!

Общи условия

Активация на акаунт