ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-16

  • 20 343
  • 471
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 245
Та какво хареса в ника ми ?

Машинката, която представлява.  Whistling

# 61
  • Мнения: 120
Доколкото разбрах Ники Кънчев ще влиза след предаването при нея и от там ще се почне един лайф та не се знае до кога. Наистина ми писна да с тоя брадър.

# 62
  • Мнения: 12
Доколкото разбрах Ники Кънчев ще влиза след предаването при нея и от там ще се почне един лайф та не се знае до кога. Наистина ми писна да с тоя брадър.
Циркът е пълен,но както и да е...Не ми се коментират тия циркаджии...нестига,че и от ефирно време вземат...ами и в темата на Забранена любов да ги коментираме...пълни палячовци #2gunfire Е нема такива циркафжии жадни за пари #Cussing out

# 63
  • Мнения: 4
Та какво хареса в ника ми ?

Машинката, която представлява.  Whistling



Jigsaw е герой във филма Saw , напиши Saw movie и ще разбереш каквото трябва.  bowuu

# 64
  • Мнения: 622
Така като гледам и тази вечер няма да има серия... Да вземат да дават денонощно ВБ, най- добре ще е!  #Cussing out #2gunfire

# 65
  • София
  • Мнения: 2 245
Та какво хареса в ника ми ?

Машинката, която представлява.  Whistling



Jigsaw е герой във филма Saw , напиши Saw movie и ще разбереш каквото трябва.  bowuu

Jig Saw
e дума, която има много значения. Не съм гладала филма, за който говориш, но на мен ми харесва английското звучене на режеща бормашина....много хора...вскусове разни. Също имаше и една английска група с това име...

# 66
  • Мнения: 2 425
Направих си теста, падна ми се мъж, тип Крис.   Thinking Малко ми е скучен, харесвам забавни мъже.
Дали ще има епизод, не знам, но от Нова всичко очаквам вече и не ги гледам, а си го свалям. Да се замислят, защото ще изгубят част от аудиторията си.

# 67
  • Мнения: 428
Здравейте фенове и фенки на сериала Забранена любов. Преди броени часове писах оплакване и сезирах защита на потребителя, за това, че НОВА ТВ пуска реклама, която действително е лъжлива. Довечара от 22:00 в Заранена любов ще видите . .. мина 23:00 часа няма сериал значи лъжат с рекламата си и затова ще си изпатят и дано глоба да отнесат. Надявам се до края на седмицата да направя проверка ида се свържат с мен, ще Ви уведомя веднага щом имам някакъв резултат от тяхна страна. Поздрави Марто  bowuu
Здрасти...Липсваше ни   Grinning
С хубави дела си се заел,дано имаш успех Peace

# 68
  • Мнения: 347
на теста ми се падна мартин  Crazy Crazy
предпочитам ники илиев, ама карай  Laughing
колкото до това дали ще има серия днес ще видим
аз лично вече не се надявам докато биг брадъра все още е на екран
поне събраха ли достатъчно пари за онези деца таланти, аз откакто им видях каузата спрях тотално да ги гледам и да се интересувам
чух обаче, че ники кънчев казал на един от лафовете, че се извинява на феновете на ЗЛ и че след като свърши ББ щяли да ни се реваншират така да се каже
та се надявам това да значи няколко месеца всеки ден едночасови епизоди за да ни компенсират  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 12
Току що Ники Кънчев каза,че Диана Любенова (Анастасия) ще бъде защитник на Ивайла в сряда в дуела между Ива и Аня  Party
А тази вечер ще има сериал,защото току що свърши Брадъра  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 625
Току що Ники Кънчев каза,че Диана Любенова (Анастасия) ще бъде защитник на Ивайла в сряда в дуела между Ива и Аня  Party
А тази вечер ще има сериал,защото току що свърши Брадъра  Peace

Страхотна новина! Hug

# 71
  • Мнения: 96
Страхотна новина smile3501

# 72
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Да, но "Царете на комедията" е 1 час  - дали ще го пуснат  newsm78

# 73
  • Мнения: 0
Да, но "Царете на комедията" е 1 час  - дали ще го пуснат  newsm78
И аз това се питам- да не вземат да ни пре***т заради тва смешно шоу- няма да го понеса!!!
 #Cussing out

# 74
  • Мнения: 12
Да, но "Царете на комедията" е 1 час  - дали ще го пуснат  newsm78
И аз това се питам- да не вземат да ни пре***т заради тва смешно шоу- няма да го понеса!!!
 #Cussing out
Т'ва пък "Царете На Комедията" по - тъпа продукция не съм гледала...Само да посмеят пак да подминат сериала! #2gunfire

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 21:41 от pavlina1

Общи условия

Активация на акаунт