ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-16

  • 20 337
  • 471
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Момичета сценаристи, аз си мисля, че нямаме особена нужда от НТв  Sick пишете вие! На мен ми е все толкова интересно, дали съм го гледала по ТВ или съм го прочела тук. Имам доста развинтено въображение! Не ни оставяйте на сухо!  Mr. Green

Моля за ощееее!   bouquet


За пореден път се чувствам засегнат от постовете като тези. Ако има още неразбрали тук има и МЪЖЕ (МОМЧЕТА) и аз съм един от тях и аз също пиша сценарий.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета сценаристи, аз си мисля, че нямаме особена нужда от НТв  Sick пишете вие! На мен ми е все толкова интересно, дали съм го гледала по ТВ или съм го прочела тук. Имам доста развинтено въображение! Не ни оставяйте на сухо!  Mr. Green

Моля за ощееее!   bouquet


За пореден път се чувствам засегнат от постовете като тези. Ако има още неразбрали тук има и МЪЖЕ (МОМЧЕТА) и аз съм един от тях и аз също пиша сценарий.

JigSaw, моля да бъда най-покорно извинена!  Mr. Green Peace Btw, харесва ми никът ти!  Hug

# 47
  • Мнения: 4
Момичета сценаристи, аз си мисля, че нямаме особена нужда от НТв  Sick пишете вие! На мен ми е все толкова интересно, дали съм го гледала по ТВ или съм го прочела тук. Имам доста развинтено въображение! Не ни оставяйте на сухо!  Mr. Green

Моля за ощееее!   bouquet


За пореден път се чувствам засегнат от постовете като тези. Ако има още неразбрали тук има и МЪЖЕ (МОМЧЕТА) и аз съм един от тях и аз също пиша сценарий.

JigSaw, моля да бъда най-покорно извинена!  Mr. Green Peace Btw, харесва ми никът ти!  Hug


Няма проблем извинена си, не търсих извинение, а просто иска хда се разбере един път завинаги ,че  тук има и фен от мъжки пол, който има умения да пише сценарий на Анастасия и Мартин. Та какво хареса в ника ми ?

# 48
  • Мнения: 1 520
Ха, а това виждалили сте?

http://zabranenalubov.bg/index.php?p=get_news&news_id=3

Апропо, аз сега видях, че са обновили сайта. Доста добър е станал.
Сори, ако сте го коментирали, но не смогвам да прочета всичко.

Ох, майко, и какво още има:

http://zabranenalubov.bg/index.php?p=get_test&test_id=2

Аз взимам Стойо според резултата, ама нещо не ме кефи.   Mr. Green

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 19:11 от SmaRt

# 49
  • Мнения: 12
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ "КОЙ ОТ ГЕРОИТЕ Е ВАШ ТИП МЪЖ"
За теб най-подходящ би бил Мартин....  Еххх  Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 625
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ "КОЙ ОТ ГЕРОИТЕ Е ВАШ ТИП МЪЖ"
За теб най-подходящ би бил Мартин....  Еххх  Heart Eyes Heart Eyes

Еххх...ама Саня си го пази!  Wink

# 51
  • Мнения: 12
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ "КОЙ ОТ ГЕРОИТЕ Е ВАШ ТИП МЪЖ"
За теб най-подходящ би бил Мартин....  Еххх  Heart Eyes Heart Eyes

Еххх...ама Саня си го пази!  Wink
E да си го пази аз просто му се радвам от екрана нищо повече  Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 625

E да си го пази аз просто му се радвам от монитора нищо повече не искам  Wink

И аз така си говоря за Явор, но ако ми падне няма да пропусна!  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 12

E да си го пази аз просто му се радвам от монитора нищо повече не искам  Wink

И аз така си говоря за Явор, но ако ми падне няма да пропусна!  Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 4 785
Не искам да ви паля от сега - обаче чувствам, че довечера епизод може и да няма - ега съм лош пророк, разбира се...обаче с тоя извънреден лайф  Laughing

# 55
  • Мнения: 12
Не искам да ви паля от сега - обаче чувствам, че довечера епизод може и да няма - ега съм лош пророк, разбира се...обаче с тоя извънреден лайф  Laughing
Лайф ли?! Нали първо Ивайла каза,че иска и тя една вечер...ОБАЧЕ след това  казаха,че няма да има  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 785
Не искам да ви паля от сега - обаче чувствам, че довечера епизод може и да няма - ега съм лош пророк, разбира се...обаче с тоя извънреден лайф  Laughing
Лайф ли?! Нали първо Ивайла каза,че иска и тя една вечер...ОБАЧЕ след това  казаха,че няма да има  newsm78

Е именно де - лайфа е "извънреден" и по "извънредни" обстоятелства - филм може и йок. Мен толкова ми писна да гледам седмично 1 серия по 15 мин., че ако го хвана - хвана, ако не - майната му. Като е 1-2 пъти седмично - поне да пуснат 1 час серия, кво е тва 15 мин. - хубаво сериалче, леко, ма вече ми стана безинтересно именно по тази причина Naughty

# 57
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 302
момичета и момчета, ИЗВАДИХ КЪСМЕТ - на теста За теб най-подходящ би бил Стойо (Маймуната).  hahaha

кажете ми какво друго има в линка на SmaRt, аз съм с мозила и нищо не излиза...

# 58
  • Мнения: 12
Не искам да ви паля от сега - обаче чувствам, че довечера епизод може и да няма - ега съм лош пророк, разбира се...обаче с тоя извънреден лайф  Laughing
Лайф ли?! Нали първо Ивайла каза,че иска и тя една вечер...ОБАЧЕ след това  казаха,че няма да има  newsm78

Е именно де - лайфа е "извънреден" и по "извънредни" обстоятелства - филм може и йок. Мен толкова ми писна да гледам седмично 1 серия по 15 мин., че ако го хвана - хвана, ако не - майната му. Като е 1-2 пъти седмично - поне да пуснат 1 час серия, кво е тва 15 мин. - хубаво сериалче, леко, ма вече ми стана безинтересно именно по тази причина Naughty
Мисълта ми беше че Ивайла и тя поиска една вечер извънреден лайф,но няма да е днес

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:33 от pavlina1

# 59
  • Мнения: 4
Не искам да ви паля от сега - обаче чувствам, че довечера епизод може и да няма - ега съм лош пророк, разбира се...обаче с тоя извънреден лайф  Laughing
Лайф ли?! Нали първо Ивайла каза,че иска и тя една вечер...ОБАЧЕ след това  казаха,че няма да има  newsm78

Е именно де - лайфа е "извънреден" и по "извънредни" обстоятелства - филм може и йок. Мен толкова ми писна да гледам седмично 1 серия по 15 мин., че ако го хвана - хвана, ако не - майната му. Като е 1-2 пъти седмично - поне да пуснат 1 час серия, кво е тва 15 мин. - хубаво сериалче, леко, ма вече ми стана безинтересно именно по тази причина Naughty
Мисълта ми беше че Ивайла и тя поиска една вечер извънреден лайф,но няма да е днес Party

Тая морално пропаднала Ивайла . . . като чуя име с буквата И и ми се повръща . . .

Общи условия

Активация на акаунт