лошо настроение

  • 5 104
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Хм, точно това сънувах предната нощ - някой ми каза, че часовникът си тиктака, да взема да се забързам, че ми е крайно време, нещо в този дух. Много гадно ми подейства. Не се предавай на лошите мисли обаче, ще видиш, ще се наредят нещата. Не сме престарели, изобщо. Само за пример - моята братовчедка роди първия си син на 36, вече има двама, да са живи и здрави Grinning Сестра ми е на 35, чака първото си детенце Hug Спокойно  bouquet

# 16
  • Мнения: 141
Как мислите би повлияла една диета? на настроението и на бебеправенето? Аз съм около +7 кг. Все се каня да и все вкуснотийки наоколо  Wink

# 17
  • Севлиево
  • Мнения: 162
И аз да се запиша в списъка на лошото настроение.Скоро ще ме навести,защото знам че и този месец нищо не се е получило,въпреки че до последно се надявам.Вчера бяхме на гости.Бяхме три семейства.Другите бяха с децата си.Само ние си нямаме newsm45 Стана ми тъжно!!!Гледам ги как целуват децата си,как ги утешават ако някъде се ударят и заплачат,как се гушкат,колко са щастливи...Говорят за детски работи ,а аз няма какво да кажа...И аз като всички вас,си мисля че само ние няма да имаме такова щастие.Въпреки проблемите ни,все си мисля че ще се получи.Но изминаха дълги и мъчителни 22 месеца на надежда.Явно няма да стане без лечение,но за сега нямаме финансовата възможност...
Съветват ме да се успокоя,да не мисля за това,че ще стане.Но аз не вярвам че има жена,която иска бебе(а то не става)и да не мисли за това.А ако има такава,нека пише и каже рецептата за спокойствие.
Е,сега след тази тема,лошото настроение наистина си подаде ръцете и ме прегърна Weary

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, миличката  spoko Една сиииилна прегръдка дали ще помогне поне мъничко Hug

# 19
  • Мнения: 141
Явно няма да стане без лечение,но за сега нямаме финансовата възможност...


никакъв ли шанс няма да се направи поне някое от изследванията с направление , поне да се установи има ли или няма нещо същевтено и има ли нужда от по нанатъшни изследвания ?

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 162
Правили сме си изследвания,писала съм за тях.Просто вече не ми се занимава с доктори,омръзна ми,само надеждата ми остана,че все пак сме ок и ще се получи.На всички които се надяват като мен пожелавам  EFP

# 21
  • Мнения: 141
И аз ти пожелавам успех  Wink

# 22
  • Мнения: 3 453
Пускам една статия за всички, които не срещат разбиране от страна на близките си или семейни приятели с деца. Просто им разпечатайте копие. Хората, които държат на вас, ще се постараят да вникнат в нещата. Онези, които не го направят - не си струва да се нарекат близки.

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 484&Itemid=27

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 22:24 от _Hope_

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 162
Благодаря ,Норе!!!Съгласна съм с всичко което пише в статията.С близките си не говоря на тази тема,но работата ми е такава,че всеки ден виждам много хора и понеже знаят от кога съм омъжена,много от тях ме питат дали съм бременна.А от това ми се къса сърцето!!! smile3514
Месечинка виторога,благодаря за прегръдката,когато споделя чувствам облекчение!

# 24
  • Мнения: 2 802
Благодаря ,Норе!!!Съгласна съм с всичко което пише в статията.С близките си не говоря на тази тема,но работата ми е такава,че всеки ден виждам много хора и понеже знаят от кога съм омъжена,много от тях ме питат дали съм бременна.А от това ми се къса сърцето!!! smile3514
Месечинка виторога,благодаря за прегръдката,когато споделя чувствам облекчение!
Ох мила, незнам какво да ти кажа, много е гадно знам. Едно гуш и от мен  Hug. Само да попитам след изследванията всичко наред ли е, в смисъл няма някакви сериозни проблеми, така ли???Много странно, тогава защо не се получава, а ову тестове правиш ли, засичала ли си овулация???

# 25
  • Мнения: 85
И аз се записвам в лошото настроение и мисля че то е нормално при положение че не се получава.
Сега по време на празника всички тези срещи с роднини, от които повечете имат деца, действа наистина депресиращо, но тъй като раядко се събираме родата гледам през това време да се порадвам на техните деца и да намачкам бебетата в родата и всеки път когато прегърна някое от тях се моля на господ да ме дари с едно такова чудо и вярвам че някой ден ще го получа.
Надявам се и всички да го получим и да бъдем щастливи  Hug

# 26
  • Мнения: 186
Hope, статията е чудесна. Защо ли много хора не си дават сметка колко ни нараняват с глупавите си въпроси и неуместните забележки!? Каквото и да говорят, аз няма да се предам и ще се боря. Момичета, ето че тук всички се подкрепяме. Я по-малко да обръщаме внимание на хората, които не ни разбират. И само напред! Лошото настроение не може да е по-силно от желанието ни за дечица!

# 27
  • Мнения: 796
Sad
след всеки неуспешен месец новините за бебета от колеги и приятели, гледам детски неща по магазините ми влошават все повече настроението. Някакво чувство на раздразнение, на тъга и ... сякаш никога няма да се получи  Sad
Как се борите с тези чувства

не си единствена Cry Всеки месец около МЦ изпадам в депресия. Почти никой не ме разбира, защото правим опити от около 2 години и всички ми казват, че е рано още да се отчайвам. Да ама не. Тялото ми, душата ми мечтае за това и колкото повече време минава толкова повече влизам в разни схеми , на температури, фоликули, хормони и тем подобни. С никой от приятелите ми не мога да споделя , защото когато съм го правила те всякаш не ме разбират . Махват с ръка и казват "Абе не се притеснявай ще стане" А при вси всеки цикъл пропадам в бездънната яма на отчаянието. Тук е единственото място където хората ме разбират  Cry. Днес отново съм на изследвания...писна ми. Всеки път във ОВУ надеждата идва със страшна сила. След което по същия начин си отива. Не съм загубила разбира се надежда. Но лошото ми настроение вече е константа. Знам, че това влияе зле и че трябва да сме силни и търпеливи. Но понякога ми идва да се гръмна  Weary...

# 28
  • Мнения: 141
Понеже някой препоръча отпуска, почивка, ваканция ... се замислих, дали натовареното ежедневие в работата не пречи също  newsm78  и на жените, а и на мъжете?
И сериозно съм решила да направя малка диетка, просто заради промяната, защото може всяка промяна да задвижи някакви хормони ... не е зле да се опита. Има ли препоръки за някои храни, които влияят ползотворно?

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
И аз съм в списъка на лошото настроение  Cry
Понякога имам чувството, че просто нямам сили да продължа, а при всяка М първата мисъл е на отчаяние  Sad
Изведнъж всичко губи смисъл в живота, ако единственото нещо, което желаеш, не идва, и следват вечните въпроси "защо на мен се случва"  Rolling Eyes Даже понякога се опитвам да се самоубедя, че и без деца мога да живея, дотолкова имам нужда от някаква спасителна сламка...

Около мен всички са перманентно бременни и раждащи вече 4 години и аз всеки път се шегувам (със съпруга си) "ааа, ама аз първа казах, че искам деца"... но хич не ми е смешно...

Всеки път във ОВУ надеждата идва със страшна сила. След което по същия начин си отива. Не съм загубила разбира се надежда. Но лошото ми настроение вече е константа. Знам, че това влияе зле и че трябва да сме силни и търпеливи. Но понякога ми идва да се гръмна  Weary...

 Cry точно това чувствам и аз...

Понеже някой препоръча отпуска, почивка, ваканция ... се замислих, дали натовареното ежедневие в работата не пречи също  newsm78  и на жените, а и на мъжете?
И сериозно съм решила да направя малка диетка, просто заради промяната, защото може всяка промяна да задвижи някакви хормони ... не е зле да се опита. Има ли препоръки за някои храни, които влияят ползотворно?

Ако имаше точна рецепта, всички в този подфорум щяхме да сме бременни вече   Hug

Общи условия

Активация на акаунт