За цветните спирали

  • 2 235
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Пробвала съм сива, но не ми харесва как стои - все едно е черна, но малко по-бледо.

Ерика, кажи бордото изкара ли зеленото на очите?

# 16
  • Мнения: 7 186
А само на зелени очи ли стои добре бордото? newsm78 Моите са кафяви, имам и сини лещи. Дали имат мостри в "Бонжура"? Thinking

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ми...чак зелени не, но едни такива тютюневи станаха. Иначе са ми пъстри с преобладаващо жълто.

Незнам Лейди, моята е на Буржоа и нямаше мостри.

# 18
  • Мнения: 6 243
Малеееееееее, моите като пъстри към зелено, направо ще станат като блата. Нямам търпение да си купя и аз такава спирала Grinning

Малко офф: Къде в София има тестери на спиралите на Лореал или Буржоа - тъй и тъй през уикенда ще ходя до там, поне да пробвам. Тук са на принципа - купуваш и си слагаш. Освен в Бонжура, ама там хич не е заредено Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Лейди, на кафявите ми очи най-ми харесва как стои зелена спирала.
Пробвала ли си?

# 20
  • Мнения: 7 186
Лейди, на кафявите ми очи най-ми харесва как стои зелена спирала.
Пробвала ли си?

Зелена не, но синята много я уважавам. Simple Smile
Стана ми интересно за бордото, щото е един такъв нестандартен цвят.
Зелена- хубаво, ама дали и на сините лещи ще стои добре? Thinking
И лилава ми се ще да пробвам.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Мдаа,   Thinking подкокоросах ви за тази спирала в бордо!
Накрая и аз ще си купя, въпреки, че съм с кафяви очи.  Grinning
Разсъждавам за сиво-синята - на сините лещи добре ще стои, обаче рехавите ми мигли май съвсем ще се изгубят в такъв цвят newsm78.

П.С. Купих си новото червило на Макс Фактор, онова , на което върви рекламата по ТВ.
Ами, най-обикновено червило е, без аромат за 15 кинта. Тъпо. Confused Гилзата изглежда много красива по Тв, обаче в действителност е някаква нескопосано направена пластмаса. Все едно не е МФ, а китайско менте!

# 22
  • София
  • Мнения: 10 310
Карен, а от къде да си взема тази Лореалската спирала в бордо, че тази на Буржуа за нищо не става, имам такава кафява и четката ужасно слепва миглите.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да ви кажа само, че сивата спирала е пълен провал! Close

# 24
  • Мнения: 7 186
А някой знае ли на коя марка спирала има в лилаво? Търсих в сайта на Конкорд, но там не открих. Мислех, че на "Буржоа" има, ама поне в сайта няма показана в такъв цвят. В краен случай може и бордото да пробвам. Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 10 310
Moичета така ме навихте, че след обяд си взех бордото на Лореал, спиралата е от серията Panoramic Curl, в аптеката ме убедиха, че само от тази серия се внасяли цветни  Sick
Спиралата, определено не прави такъв обем като Интензифика, а по-скоро подчертава и оформя миглите, но за всеки ден е перфектна!
А за цвета... ами седи си като черна  Mr. Green но пък сигурно има оттенък на дневна светлина  ooooh!
Ще взема да си снимам очите на подходящо осветление и да ви пусна снимка  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 616
А някой знае ли на коя марка спирала има в лилаво? Търсих в сайта на Конкорд, но там не открих. Мислех, че на "Буржоа" има, ама поне в сайта няма показана в такъв цвят. В краен случай може и бордото да пробвам. Thinking
Лейди, Ейвън предлагат лилава, ама не знам дали я има още в каталозите. Освен това е водоустойчива и цвета не е много наситен, т.е. като я сложа, само върховете на миглите ми стоят лилави. Аз ли нещо не я слагам свястно?!?... newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 7 186
Лейди, Ейвън предлагат лилава, ама не знам дали я има още в каталозите. Освен това е водоустойчива и цвета не е много наситен, т.е. като я сложа, само върховете на миглите ми стоят лилави. Аз ли нещо не я слагам свястно?!?... newsm78 newsm78 newsm78

Абе видях я аз в новия каталог, ама ме притесни, че е от серията "Колор Тренд", а представителката ми твърди, че хич не са хубави спиралите от тази серия. Confused Иначе е намалена на 3. 90 в момента, дето се вика кво и плащаш ама щом и ти казваш че не бива няма смисъл, по- добре да търся нещо на друга марка.

# 28
  • Мнения: 3 835
Момичета, а дали спирала в бордо е подходяща за 30+? ooooh!
Много й се навих, но дали няма да съм смешна!

# 29
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, а дали спирала в бордо е подходяща за 30+? ooooh!
Много й се навих, но дали няма да съм смешна!
Я не се излагай  Laughing Laughing Laughing още не съм 30+ , но след няколко месеца ще бъда  Mr. Green пък с кеф си я купих  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт