Да поговорим за мъже и зодии

  • 14 827
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Нещо много ме вълнува напоследък и от чудене реших, че с вас най-добре мога да обсъдя това.

Мъжът Дева.

Знам че е доста странен тип, но тук всички само ги анализират. Нека се опитаме да помислим върху темата "Как да го спечелим".

Всичко споделено ще ми е от полза-толкова малко мъже дева познавам, че съм се хванала за главата от ужас как да постъпя...

Помоооощ!

# 1
  • Мнения: 606
Ако е като баща ми, не ти трябва такава печалба.

# 2
  • Мнения: 1 310
Обичат умните жени, с тънко чувство за хумор и са в голяма степен материалисти. Peace
Борила съм се за двама мъже зодия Дева. Вторият път успях.  Wink
Основни недостатъци - подлежиш на постоянна критика и това, което те правят винаги е най-доброто.

# 3
  • Мнения: 5
Хахаха, КЕЛЕШ, уби ме! Очаквах и подобни мнения, но пуста любов....

Pipi_Dalgoto_Chorapche - как?

# 4
  • Мнения: 1 310
Имахме обща професия и имах късмета да съм по-добра в областта, хареса и лазанята, която правя, естественно с някои дребни забележки.  Wink Но просто не издържах на постоянните критики на по-късния етап.

# 5
  • Мнения: 2 196
Ако е като баща ми, не ти трябва такава печалба.

Тъкмо се засилих да напиша абсолютно същото.

# 6
  • Мнения: 194
Оффффф Девата е скрита лимонка Close

# 7
  • Мнения: 606
Тъкмо се засилих да напиша абсолютно същото.
Ние си родихме детето по-рано, само да не е дева.
Аман от ред и чистота, аман от "кой е пипал това", аман от педантизъм.
Аз за други черти го мразя, но покрай него и всички мъже Дева.

# 8
  • Мнения: 6 993
Под мъж Дева винаги се сещам за братовчед си и се чудя кой би искал това чудо вкъщи.
Бррр.  Crazy

# 9
  • Мнения: 17
Да,зодиите си оказват влияние в/у личността на човека,но съм на мнение,че от човек до човек от една и съща зодия,разлика има. Познавам много мъже и жени от зодия Дева,но всичките са коренно различни.

# 10
  • Мнения: 5
Аз съм Близнаци - следователно доста нетърпелива. Това разбрах че не им се нрави много. Но понеже няма да се откажа толкова лесно, ми трябват много хитри съвети от вас, момичета и момчета. Да поговорим за слабите им места - по тънката лайсна един вид да ги минем  Grinning
Та?

# 11
  • Мнения: 301
Ми, кой би го искал вкъщи? Аз  Crazy Не целенасочено, но просто както и да ги избирам все Деви се оказват мъжете в живота ми. Отрицателни качества - изброените по-горе. За последния екземпляр от зодията се и омъжих. Вече 14 години сме заедно и не съм съжaлявала за избора си. Сигурно ще да има значение и моята зодия  Thinking - Скорпион съм.
Не знам как да го спечелиш - моят обича да му сготвя,  Laughing да го гушна и винаги да е прав той  Laughing.
Всъщност не мога много да се оплаквам - при подходящ подход от моя страна няма равен. През девет планини в десета ще стигне само и само да ми угоди. Това, ако съм бяла и добра, и естественно не оспорвам вечната му правота.  Laughing

# 12
  • Мнения: 5
 Джулия, добре го каза - сигурна съм, че с всеки човек може да си щастлив, стига да имаш правилния подход. Аз не случайно питам за тънкостите, защото до сега не съм познавала много деви, но повтарям - изброените по-горе лоши качества трудно ще ме откажат. Как се поддържа интереса на мъжете Дева? И какво не трябва да правиш, за да не ги разочароваш бързо?

# 13
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Хм,моите впечатления,че те си се дават сами при това без бой,ама  с моята  алергия към мухльовци,ммммерси ти мъж дева...ама виж за мъж телец мога да напиша докторат... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 993
Аз мога за мъже близнаци да пиша докторати. Все такива ми се падат. Rolling Eyes Дано следващият вече да не е близнаци и по възможност да не носи същото име, като другите трима близнаци... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт