Стимулация с "Фемара"

  • 47 502
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 456
Chin от коя стимулация успяхте?По колко взимаше,вече това е последния път и се предавам найстина
рано е да се предаваш.
Аз имах овулация, но беше късна. С фемара я изместихме по-напред.
По 1табл. взимах 5 дни, но от кой ден не помня много.

Нормално е да няма доминант, променя се схемата на прием, така че да се образува доминант.

# 16
  • Мнения: 440
Отдавна не писано по темата аз се включвам сега защото док ми назначи стимулация с фемара обиколих всички аптеки в родния ми град и няма само с поръчка защото е скъп медикамент около 300 лв за 30 таб аз имам роднини в италия и ми я купиха от там цената е по приемлива 68евро за 30 тав същите по ниски цени важат и за мн други медикаменти (които аз купувам)като далацин,дуфастон парлодел....

# 17
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
В аптеката на клиника Щерев - София е 53 лв един блистер (10 хапчета), което обикновенно е и дозата за една стимулация.

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Преди 2 години бях започнала стимулация с препарата "Фемара", но не ми понесе и доктора ми препоръча да я спра. Останаха ми 2 блистера /20 таблети/, които искам да продам. Препарата е произведен от NOVARTIS  и е със срок на годност до м. декември 2013.
Предполагам 60 лв. за 20-те таблети би била изгодна цена. Мога да изпратя лекарството с куриер.
При интерес и нужда от повече информация, моля пишете ми на лично съобщение тук.

# 19
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте момичета,
Аз имам едно бебче след IVF и май ми се иска още едно! Каква е тази стимулация с Фемара? Само при инсеминации ли се прилага или изобщо замества многото инжекции?
Успех на всички  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 16 691
Фемарата се води лека стимулация.
Докторът ти ще прецени с какво да те стимулира и дали да те стимулира.
Успех!

# 21
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙ dorisi
искам да закупя фемарата

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и аз бях на стимулация с Фемара 3 месеца ,но отново ми дойде ,а уж лекарят каза ,че като ги изпия ще забременея незнам ,защо не се получи и какво да правя ? Дайте мнения и съвети !

# 23
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте момичета и аз бях на стимулация с Фемара 3 месеца ,но отново ми дойде ,а уж лекарят каза ,че като ги изпия ще забременея незнам ,защо не се получи и какво да правя ? Дайте мнения и съвети !
посети специализирана клиника, за да Ви назначат необходимите изследвания на теб и мъжът ти.

# 24
  • Мнения: 2
бяхме в специализирана клиника ,бяха ни направени изследвания и докито предписа стимулацията с фемарата каза,че докато я пия шансовете са малки за зачеване, но след тримесечното приемане на фемарата ще настъпи бременност ,но уви отново ми дойде.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 826
Този месец ме стимулираха с Летрозол. Същото е като Фемара. Пих го от 4-ти до 9-ти ден - 2х1. На 11 ден имах 5 фоликула, 2 броя около 14 мм и 3 около 18 мм. За жалост обаче естрадиола ми беше много под нормата и до процедура не стигнах.

# 26
  • Мнения: 71
Само да актуализирам малко информацията за Фемара.
Цената драстично е намаляла - купих си блистер 10 таблетки Фемара за скромната сума от 30 лева от аптеката на клиниката на Др.Щерев в София.
Публикувам информацията, защото когато аз потърсих информация за продукта в интернет ми показа сумата от 240 лева за 30 таблетки..да не се стресира и някой друг като мен!
успех на всички

# 27
  • Мнения: 13
Здравейте. Виждам, че темата малко е поизоставена, но все пак имам надеждата, че ще получа някакво мнение/ препоръка/ надежда... С няколко думи имам поликистозни яйчници, тежка форма, както каза доки, винаги съм имала нередовен цикъл,като никога не съм оставяла здравето си на произвола, редовно ходя на доктор, но никога не съм била лекувана сериозно. Все ми се повтаряше, че за сега всичко е ок и сме предизвиквали цикъл, който иначе трудно идваше сам Sad. От няколко месеца искаме детенце със съпруга ми, но тъй като не ставаше, преди месец ми назначиха да правя стимулация с Фемара. Предизвикахме цикъл с Оргаметрил, пия Инофолик всеки ден, Фемара от втори ден на цикъл за 5 дни по 2 хапчета. Днес ми беше първата фоликуметрия,на 12-сти ден от цикъла, като докторът каза, че за съжаление Фемарата не е подействала този месец на нито един от яйчниците Cry... Пак ще трябва да ходя след 5 дни, но не ми обясни подробно какво точно се случва, дали е нормално като за първи месец да няма резултат. Някакви мнения? Подобни случаи? Наистина имам нужда от малко надежда...

# 28
  • Мнения: 440
ЛУ-НА за съжаление има жени който не отговарят на стимулация с фемара и клостил бегит и аз съм една от тях и аз вземах като твоята доза и нищо нямапе фоликули но трябва да правите стимулацията 3 поредни месеца за да видиш отговора на яйчниците следете и лигавицата на матката дали е адекватна за стимулацията консултирай се с репродуктивен гинеколог стискам ти палци да успееш защото др стимулация с инжекции е мн скъпа .... пуска ли полови хормони успех преди да те стимулират правиха ли ти проходимост на маточни тръби

# 29
  • Мнения: 13
Привет. На мен все пак ми е първи месец и искрено се надявам да е единичен случай...така силно се надявам. Моят доктор е точно специалист по репродуктивна медицина, имам му доверие, за разлика от предишната ми гинеколожка, която не успя дори диагноза да ми сложи. Хормоните ми са в граници, а тест да проходимост не ми е правен.  Confused Чета, че било препоръчително да го правя преди стимулация, но не ми е назначаван...имам час за събота, да видим какво ще ми каже тогава. Надявам се да продължим със стимулацията и чудото да стане... Никога не съм предполагала, че ще стигна до тук, все съм се надявала бебеправенето да е повече забавно и значително по-лесно, но уви

Общи условия

Активация на акаунт