Фотография #36

  • 24 061
  • 461
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3
Браво, много хубави снимки на последните страници! Тези дни изостанах със снимките, но тази вечер успях  да кача една, на която си играх да направя 2 варианта... Чудя се още между двете.. С това пълзене малко ми се усложни фокусирането и тази е единствената от серията, която що-годе се получи.



Последна редакция: пн, 25 май 2009, 12:18 от Ddaisy

# 421
  • Мнения: 137
Толкова мили детсики личица виждам тук всеки ден, а и повечето снимки публикувани тук са много добри;))))))радвам се че попаднах сред вас Hug Hug Hug

# 422
  • Мнения: 702
raly страхотен кадър. Къде е снимано това ?

Лекси харесва ми серията с малката Simple Smile

Ddaisy Рамките ми идват в повече. Аз съм за втората.


 MardiGras интересна серия си заформила  Wink

А аз да се похваля, че редактора на ФФ ме е избрал за първа страница  Crazy 


И нещичко от мен Simple Smile



http://www.flickr.com/photos/33076522@N08/3561721309/



http://www.flickr.com/photos/33076522@N08/3561753899/

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 11:58 от шоши

# 423
  • Мнения: 4 371
Линда, мога само уау да кажа Simple Smile

И на Лекси чифтосващите се животни страшно ми харесват!

Ddaisy Рамките ми идват в повече. Аз съм за втората.
А аз за първата, защото по-естествен ми стои фона, като тапет.

# 424
  • Мнения: 2 616
Изобщо не мога да се впиша със снимки Sad
Обаче открих този сайт и реших, че може да ви е интересен http://photography.alltop.com/

# 425
  • Мнения: 137
raly страхотен кадър. Къде е снимано това ?

Лекси харесва ми серията с малката Simple Smile

Ddaisy Рамките ми идват в повече. Аз съм за втората.


 MardiGras интересна серия си заформила  Wink

А аз да се похваля, че редактора на ФФ ме е избрал за първа страница  Crazy 


И нещичко от мен Simple Smile



http://www.flickr.com/photos/33076522@N08/3561721309/



http://www.flickr.com/photos/33076522@N08/3561753899/

Аз видях още сутринта и гласувах, синмката е страхотна и тази с листенцата също Hug

# 426
  • Мнения: 1 593
Ддейзи, аз бих направила фона бял или някакъв цвят без шарки, както и без рамка. С изключение на това, мисля че снимката е много сладка и като цяло добре изпълнена.

Лекси, много хубава острота; аз не знам дали бих могла да направя толкова добро макро...

другите коментирах във фликър

# 427
  • Мнения: 4 915
Ddaisy, и аз съм за чист бял фон. Дори бих обърнала в черно-бяло, да пробвам, на покривката нещо не ме кефи цвета. Хоризонтът ти е малко крив. Чудесно си снимала детенцето!  Simple Smile

На Линда и Рали - поздравления за чудните кадри. Рали, жълтото скоростно нещо прави кадъра страхотен, супер контрастира със силуета на Росен.

Шоши, честита ти централна първа страница!  Hug

# 428
  • София
  • Мнения: 7 242
Ddaisy, много е хубава малката. Но и аз като другите смятам, че  с бял фон ще е по-добре.
шоши, честито за първа страничка! Много хубави снимки (маковете само са ми малко тъмни). И да те попитам, имам ли шанс приживе да получа заветните  28 т. за 3 снимки от рейтинг Б Confused Вече се отчаях. То може и да не мога да снимам добре, ама май и баш майсторите не влизат много в този подфорум.
Лeни, благодаря. С китовия е, остротата е от обработката най-вече.
А аз съм голяма бяла птица. Днес беше първото състезание на Цвети по художествена гимнастика, а на мен батерията ми свърши още на загрявката  smile3511

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:35 от Лекси

# 429
  • Мнения: 3
Шоши, поздравления!  Снимката в ръжта е уникална!!! Няколко пъти тези дни се сещах за нея.. - върна ми много летни спомени! Simple Smile

Благодаря за коментарите за фона на снимката. Знаех си, че нещо им куца, обаче нямам никакви подходящи картинки. Преди да пробвам тези кърпежи, опитах с чисто бял фон обаче заради потъналото краче не се се получи много добре и затова малко го замърлях.. Пробвах и с разни розови цветчета - ето линка, да кажете как ви се струват тези..



http://www.flickr.com/photos/37758612@N00/


# 430
  • Мнения: 1 630
Free, жълтото скоростно е метро  Mr. Green

Ddaisy  , защо не пробваш с естествен фон?
трудно е да изрежеш прецизно фона + какво донасят цветята по него?
Освен това цветята на фона няма как да са на фокус. Стои много неестествено
задното краче е леко в дефокус, а фона зад него кристален.

# 431
  • Мнения: 702
Ddaisy най ми допада с изчистен фон


Лекси всеки има шанс да получи тези точки  Wink. Пожелавам ти скоро и ти да успееш  Hug

# 432
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Привет, мацки Hug!
Позагубих се малко, но пък се завръщам с ново вдъхновение Flutter.
Моля на вашето внимание - Румен (засега повече жълт, отколкото румен) Mr. Green



# 433
  • Мнения: 1 117
WOWWWWWWW, Муцуно! Да ти е жив и здрав!
(чакай да постна, че да не ме изпревари някой)
а така, сега ще допълня спокойно.
Ама много е хубав бре, казвай - разказвай кога се роди, и казвай кога ще ни дадеш да го снимаме!
браво на тебе, да го нацелуваш, и поздрави на другите двама мъже в къщи.

# 434
  • Мнения: 3
Рали, прави си! Снощи си мислех да не забравя да му дам блър накрая, обаче явно съм забравила Simple Smile
Иначе естествения фон е един гардероб в много отражения и доста крив хоризонт, затова тръгнах да го сменям...
Изобщо това с фона доста сложна задачка при липсата на 'чиста' стена вкъщи. Поръчала съм сега един чаршаф.. обаче не съм много оптимистка, че ще изглежда добре след това снимката.

Имам доста снимки, на които искам да оправя фона.. и затова се ровех да намерия разни текстури, които да ползвам във фотошоп, но не попаднах на нищо подходящо.. А съм си наумила и заради едни други снимки, които ми харесват и са в същата поза обаче назаден фон е кухнята Simple Smile
Не ми се захваща да ги правя отново, защото такова дебене падна докато я хвана да не се дупи, да е в настроение, да не се опитва да си махне шапката или да не плючи, че трябва да отпочина преди да повторя Simple Smile

П.С. Честито бебенце на Муцуна! Жив и здрав, румен и засмян! Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт