АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 432
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Здравейте мамчета и аз да питам ако може понеже ще раждам в селена при д-р Кръшков ще бъде планувано секцио понеже това е второто ми секцио пак при него но първият път бях в Окръжна и тогава раждах с пълна упойка, и малко се чудя аз ли трябва да избера анестизеолага или който ми каже той или там който е на смяна,понеже чета различните ви мнения за различните анестезиолози кой бихте ми препоръчали и още нещо мисля да раждам със спинална или епидурална незнам още искам да си направя консултация именно заради това.Благодаря предварително малко се лутам още не съм наясно още кокво точно да избера пълна или спинална и тн знам че има такива теми за упойките просто споделям. Embarassed

# 16
  • Мнения: 39
arven 19 трябва да направиш консултация с анестезиолог и в деня на секциото ще бъде този който е на смяна мисля че е така.нека и другите да пишат защото все пак и аз още не съм минала.а искам да попитам понеже ме викат за слушане на тонове на бебчо колко се заплаща.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 16:02 от жужагад

# 17
  • Мнения: 192
Arven-19, моето мнение е, че и д-р Кючуков и д-р Георгиев са страхотни професионалисти. Мисля, че не трябва да се притесняваш изобщо кой от тях ще е на смята. При първото раждане анестезиолог ми беше д-р Кючуков, а при второто Георгиев. И двата пъти останах много доволна и от професионализмът и от отношението им.
Успех!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 110
а искам да попитам понеже ме викат за слушане на тонове на бебчо колко се заплаща.
Беше 20лв миналата година, предполагам, че не е променено или поне разликата няма да е голяма.

# 19
  • Мнения: 106
Привет,мамчета!Много ме успокоихте с вашите мнения,з-то и аз ще раждам,но имам доста време,живот и здраве!Понеже моята лична е против всякакви "глезотии" като частни клиники и т.н...../,но както и да е,това си е мой избор,и сега съм доволна,че съм се насочила натам.
Ще следя темата с удоволствие!Успех на всички чакащи мамчета като мен и поздравления на всички родилки!

# 20
  • Мнения: 55
Благодаря мамчета за отговорите Hugжужагад и на мен ми казаха че е 20 лв но не съм ходила така на преглед за тонове,а преди месец ми слушаха тоновете по спешност там понеже имах силни болки и ми направиха всякакви прегледи на видеозони и тн мога само едно да кажа не ми взеха никакви пари и бях очарована от вниманието с което ме прегледаха и как се загрижиха всички.

# 21
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Хайде и аз да кажа за кърменето.Обърнаха ми много внимание точно как да поставя бебето,детето ми засука без проблем и правилно,следяха за това постоянно  Peace Но зърната ми се разраниха и то жестоко  Peace Мисля,че си е до тип кожа и са щастливки тези,които имат по-дебела кожа  Peace защото не на всички им се разраняват зърната,и не винаги това е свързано с неправилното поставяне на бебето.

# 22
  • Мнения: 135
 HugДобро утро на всички и хубав ден WinkМомичета,някой има ли инфо за празника?

# 23
  • Мнения: 9 093
Искам да попитам ако някой знае: ако не си здравно осигурен, каква такса на ден се плаща за престой?

# 24
  • Мнения: 39
.:.Stef.:. клиниката е частна ако ти се наложи да лежиш 60 лв. нормално раждане 830 а секцио 1110.за всички независимо дали си здравно осигурен или не.

# 25
  • Мнения: 9 093
Да, клиниката е частна, но някои неща минават през касата.
Когато лежах там, док ме питаше дали имам осигуровки, после в клиниката пак ме питаха. Тогава лежах заради обезводняване от повръщането, подозирам че медикаментите (системи, инжекции и др., които се полагат на бременните по каса) се поемат, и всъщност затова са ме питали.

А питам, защото виждам, че имам проблем с осигуровките и са ми прекъснати правата, таако ми се наложи да лежа по-рано отколкото трябва, далипак по 60 ще плащам, или е повече...

# 26
  • Мнения: 15
СТЕФ,АЗ СЪЩО СЪМ ЗДРАВНО ОСИГУРЕНА,НО СИ ПЛАЩАХ ПО 60ЛВ. НА ДЕН.НА МЕН МИ СЕ НАЛОЖИ ДА ЛЕЖА ТАМ ЧЕ БЯХ ПРОКЪРВИЛА.

# 27
  • Мнения: 565
Не знам как е с престоя, но за раждане, ако не си здравноосигурен заплащаш и цената на клиничната пътека. Секциото излиза към 1500 или 1600лв.
Стеф, по-добре се обади на регистратурата и питай.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Не знам как е с престоя, но за раждане, ако не си здравноосигурен заплащаш и цената на клиничната пътека. Секциото излиза към 1500 или 1600лв.
Стеф, по-добре се обади на регистратурата и питай.

 За неосигурените секциото е 1100 лв,за осигурените също.

# 29
  • Мнения: 99
всичките се супер там Peace и колкото и да платиш си струва  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт