До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 708
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 25
Мърмърова работи ли с касата?

# 256
  • Мнения: 3 620
Мърмърова работи ли с касата?
да

# 257
  • у дома
  • Мнения: 985
Вместо запис имам два въпроса - единия - може ли координти на д-р Попов от Поморие и втория къде се намира кабинета на д-р Добрева?

# 258
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
кабинета на Добрева е отстрани на 1ва поликлиника в Медицински център Зорница.

# 259
  • Мнения: 7 134
кабинета на Добрева е отстрани на 1ва поликлиника в Медицински център Зорница.
Добрева работи ли със Здравната каса и трябва ли предварително взимане на час?

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 3 250
д-р Добрева работи със ЗК и трябва задължително да си вземеш час!  Peace

# 261
  • Мнения: 784

Да, ама само един или два дни в месеца, а през лятото каза, че въобще нямало да работи.
Добрева също работи с касата няколко дни в месеца. Когато си записваш час това е първият им  въпрос и от отговора следва на коя дата ще благоволят да те приемат.
Въобще работят с тая каса напук на себе си - хем те неглижират, хем не им стиска да се откажат.

# 262
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мисля,че Добрева всеки вторник и петък работи със Зк,досега колкото пъти съм се обадиламе приема веднага,или най много след 2-3 дена,зависи кога съм се обадила.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 891
А Добрева дали е в ЛК, т.е. дали дава болнични?

# 264
# 265
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А Добрева дали е в ЛК, т.е. дали дава болнични?
Да дава,срещу 10лв.

# 266
  • Мнения: 258
а трябва ли да се заплащат тези болнични щом си е по зк

# 267
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
а трябва ли да се заплащат тези болнични щом си е по зк
Ако ти минава комисия се заплаща,незнам дали трябва,но е така,незнам при други лекари как е.

# 268
  • Мнения: 3 620
а трябва ли да се заплащат тези болнични щом си е по зк
Ако ти минава комисия се заплаща,незнам дали трябва,но е така,незнам при други лекари как е.
Изкарах две бременности в болнични, никога не съм ги плащала, дори когато съм минавала комисия

# 269
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Може би не при всички лекари се плаща болничния,ти при кой си била?

Общи условия

Активация на акаунт