До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 711
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 701
Защото ще трябва да ангажирам него за раждането,а аз още незнам как ще родя и искам някой да ми помогне в избора без да си мисли колко парички ще лапне,нали се сещате,че секциото е по скъпо от нормалното.

Кой ти е казал, че ТРЯБВА да ангажираш лекаря, който ти води ЖК за раждане?

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ани,Моника нормално ли е родена или секцио?

# 287
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Секцио,но имах всички предпоставки за нормално,само дето бебето беше напречно разположено и се наложи секцио,исками се 2я път да е нормално ако всичко е наред.

# 288
  • Мнения: 1 280
   За Мърмарова е изписано мноооого по темата, тя май е от най-коментираните. Лош отзив не съм срещала.

# 289
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
   За Мърмарова е изписано мноооого по темата, тя май е от най-коментираните. Лош отзив не съм срещала.
И в анкетата е на 3то място newsm78

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ани и Бояджиев мисля,че ще ти свърши работа.
Аз при него ходех за видеозоните,а Братова ми беше следяща Peace
Мен ме устроиваше тази комбинация  и съм доволна от нея.
Но ти може да избереш направо той да ти води ЖК.

# 291
  • Мнения: 166
   За Мърмарова е изписано мноооого по темата, тя май е от най-коментираните. Лош отзив не съм срещала.
Аз ходя при др.Мърмърова.Тя ми води и ЖК.Много добър и всеотдаен лекар,както и добър човек.
Отвори кабинета си в събота за преглед по здравната каса заради сестра ми и благодарение на нея ме приеха в болницата,когато се бях обезводнила в 5-тия месец
Учудва ме,че др.Гамишев е събрал толкова гласове.Не съм чула нито едно добро изказване за него,а имам доста познати минали през кабинета му Rolling Eyes

# 292
  • Мнения: 3 016
Учудва ме,че др.Гамишев е събрал толкова гласове.Не съм чула нито едно добро изказване за него,а имам доста познати минали през кабинета му Rolling Eyes

Аз съм доволна от него за водене на раждане да уточня, обаче. За диагностик не мога да кажа.

# 293
  • Мнения: 45
Здравейте на всички,
дали можете да ми кажете при кой наистина си струва да отида за да получа наистина квалифицирани услуги. По принцип нямам много доверие на доктори, но след като преди около две седмици ми излезе положителен тест, няма как да мина без доктор  Simple Smile. До около 6 ия месец ще съм в Бургас и ми трябва човек, който да ме следи през това време и после да ми препоръча наистина добри специалисти в София.Познати ми препоръчаха Калчева, но нещо мненията за нея не ми се сториха много положителни. Затовасъм се ориентирала към още трима Георгиев, Гамишев и Мърмърова. Моля ви дайте ми някакъв съвет при кого да отида.
Благодаря предварително.  bouquet

# 294
  • Мнения: 166
Силно ти прпоръчвам др.Мърмърова.Тя води и моята бременност.Много внимателна и обяснява всичко подробно.Никога не ме е претупвала набързо Naughty
Доказателство,че много бременни момичета я предпочитат е,че пред кабинета и винаги има опашки от бременни.
За доктор в София не съм запозната.
Желая ти лека и спокойна бременност и едно живо и здраво бебенце Hug

# 295
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Къде преглежда Д-Р Мърмарова?

# 296
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Къде преглежда Д-Р Мърмарова?

Републиканска 82  Peace

# 297
Изглежда е добра тази Мърмърова.
Колко взима за обикновен гинекологичен преглед без направление? Някакви определени дни, в които се взимат часовете?

# 298
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Къде преглежда Д-Р Мърмарова?

Републиканска 82  Peace
Благодаря

# 299
  • Мнения: 258
аз пък съм ходила при мърмърова претупа ме и е толкова отнесена явно си има нейни неща но това не я оправдава определено гамишев е по добрия вариант аз пък за него лошо не съм чула
а за мърмърова ако си по зк яко претупва преди беше съсем различна сега мн се е променила или просто е на моменти както я уцелиш 2 ме претупа и отидах при гамишев останах по доволна
сега ми хвалят дорийска и добрева но нямам преки наблюдения споделете най вече претупват ли те когато си по зк

Общи условия

Активация на акаунт