До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 677
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 660
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вярно ли е,че доц.Томова щяла да идва веднъж месечно в БУргас да преглежда,някой чувал ли е нещо?

# 661
  • Мнения: 1 403
При кой да се запиша , при Гамишев или при Дорийска  newsm78

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 712
При кой да се запиша , при Гамишев или при Дорийска  newsm78
На този въпрос няма как да има точен отговор,''привържениците'' на Гамишев ще те насочът към него,и обратното.Аз лично ходя при Дорийска и мога да ти препоръчам нея,но и за Гамишев не мога да кажа нищо лошо защото не съм го посещавала  Peace

# 663
  • Мнения: 1 403
Да наистина е така, освен 4оп да хвърлям  Flutter

# 664
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Зависи къде ще искаш да раждаш и дали този лекар ще искаш да те изражда,тъй като Гамишев ще работи в новата клиника във Ветрен,пък Дорийска в ОБ.

# 665
  • Мнения: 1 298
Зависи къде ще искаш да раждаш и дали този лекар ще искаш да те изражда,тъй като Гамишев ще работи в новата клиника във Ветрен,пък Дорийска в ОБ.

Аз пък мислех че и двамата ще се местят във Ветрен  Thinking

# 666
  • Мнения: 1 280
  И двамата са във Ветрен  Peace

# 667
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
  И двамата са във Ветрен  Peace
Иавинявам се незнаех,че и Дорийска ще е във Ветрен.

# 668
  • Мнения: 1 403
И аз доколкото разбрах, 4е и двамата ще са там. Аз да взема да питам със сигурност newsm78

# 669
  • Мнения: 1 403
Цитат
В брошурата пише,лекари-Добрева,Гамишев,Драгнева,Дорийска,Бояджиев,Люцканов,за Георгиев не пише нищо.

Да да и двамата са там  Peace
Май при Дорийска ще се запиша  newsm78

# 670
  • Мнения: 723
Дорийска е във Ветрен,
днес бях на преглед при нея

# 671
  • Мнения: 1 403
Къде беше на преглед в нейния кабинет или във Ветрен newsm78

# 672
  • Мнения: 723
 Laughing в кабинета й, там ще си приема ,
просто в нейния случай Ветрен измества ОБ Flutter

# 673
  • Мнения: 1 403
Ок мерси  Peace

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
В ОРБ остават Георгиев,Ковачева,Кетипов,Лазарова,Шик,Трапечов.Георгиев си отстава завеждащ родилно отделение!Информацията я имам от старшата акушерка.

Общи условия

Активация на акаунт