До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 712
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 387
Д-р Петър Ганчев!
Няма да имаш проблем.Аз си ходих при него по здравната каса и отделно на частно при друг лекар.Две бременности съм била при него.Приема в първа поликлиника.Не се чака много.

Има и частен кабинет.

# 76
  • Мнения: 3 620
CatWoman ако се запишеш на ЖК по ЗК в Ел Масри също няма да имаш проблеми с болничния, дават без проблем. Не се плаща нищо

# 77
  • Мнения: 274
Благодаря ви за бързите отговори!
Nefertity, има ли значение при кой от Ел Масри?
Sinara, Мърмърова ми спомена за някаква комисия в петък и каза, че е без значение тя или Гамишев ще те насочи за болничен към тях. Нещо можеш ли да ми кажеш? Фиктивно ли е всичко или наистина преценят на място за болничен ли си, не си ли? При положение, че е платено не би следвало да ти отказват  newsm78 друг въпрос е 10-те лева на тях ли ги даваш или на гинеколога, който те праща...
Този д-р Ганчев за първи път го чувам като име дори  Embarassed но може и до него да стигна.

# 78
  • у нас
  • Мнения: 8 081
CatWoman, няма комисия, всичко е фиктивно. Няма да ти откаже да ти даде Гамишев болничен, особено щом не се чувстваш добре. Предния път си вземах болнични от Оксикома - пак с/у 10 лв на болничен  Peace

# 79
  • Мнения: 3 620
Nefertity, има ли значение при кой от Ел Масри?
Няма значение при кой лекар ще се запишеш. Там са Златев и Миринчев. Аз изкарах две бременности една след друга и при двете от началото съм била в болнични. Дават го без проблем, само си оставяш картона и ти казват кога да отидеш да си вземеш болничния.  

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 8 096
Д-р Гамишев ми предложи да направя типизация на високорисковите щамове 16/18 и ако са отрицателни да се ваксинирам.Струваше  58 лв и беше само за 16/18.Fresh Gale ти когато си запазва час при д-р Димитров изяви желание да отидеш,когато идва и проф.Еленчев или просто така се случи.Може ли да ми кажеш часовете колко напред във времето ги дава,за да си направя сметката кога да му се обадя.

Той ми предложи ако искам,защото беше по-скъпо -40 лв тогава,а иначе не помня колко по-рано се обадих.Сега не знам как е ,дали още идва този професор.Ами според мен звънни по-рано ако ще се съобразяваш с последните дни на МЦ. Peace

# 81
  • Мнения: 14
Аз взимам болнични още от самото начало на бременноста,Нямам проблеми,но работя в болница и средата не е подходяща.Издават ми го в Света София.Там ходя на ЖК.Не се плаща нищо за болничния.

# 82
  • Мнения: 1 897
Д-р Михайлов ,акушер гинеколог-онколог  81 71 34 -  липсва


По здравната каса преглежда ли?
И кой лекар бихте ми препоръчали за цитонамазка?

# 83
  • Мнения: 3 620
И кой лекар бихте ми препоръчали за цитонамазка?
Или Градева или Димитров в Бургас или Попов ако ти се разхожда до Поморие

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 8 096
Д-р Михайлов ,акушер гинеколог-онколог  81 71 34 -  липсва


По здравната каса преглежда ли?


Той не в частния кабинет ,но в З та поликлиника е в онкологията и за там не знам дали става с направление ако не те пращат с проблем Confused

# 85
  • Мнения: 14
За Михайлов може и с направление,но трябва да се обадиш на регистратурата на Онкото и да си запазиш час.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
благодаря за хубавата и полезна тема  bouquet

# 87
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
.

# 88
  • Мнения: 49
Темата е страхотна и много полезна!Гласувах за др.Лазарова .Тя ни спаси живота -на мен и на сина ми!  bouquet

# 89
  • Мнения: 917
Гласувах за Ганчев. Досега съм нямала проблеми и бременност.

Общи условия

Активация на акаунт