До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 182 227
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 765
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз там ще ходя единствено заради професор Гор4ев и колегата му ,4ието име все забравям.Нищо ли4но,всъщност доста ли4но негативно отношение имам към две от Големите докторици там,та не искам по-принцип да ме пипа Бургаски лекар........

# 766
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми например от Добрева,много лошо отношение,особенно като отидеш с направление.
Например Люцканов,отивам с направление,да се записвам за ЖК,гледа ме на видеозон,направи ми картон и накрая 20лв струва,нали 2 прегледа се полагат безплатно.
Ризова прави ЖК за 2-3мин,ходих няколко пъти с една приятелка,ми тя горката колкото е беше притеснена и искаше да пита някои неща,не можа нищо да каже,притупа я на бързо и довиждане.
От всички за сега можа да кажа нещо добро за Драгнева-наложи ми се да посетя спешното,тя беше на смяна,разпитва ме,преглежда ме поне половин час,обясни ми за какво става на въпрос,изписа ми лекарства,каза ако имам и най малкото притеснение да отида веднага пак.А предния път като отидох беше Добрева,прегледа ме за 2мин,без дума да каже,като я попитах нещо,като ми се развика,все едно аз бях я хванала за гушата и насила я карах да работи.
Ми на такива работи,при Гамишев и Дорийска не съм ходила и нищо не мога да кажа.

# 767
  • Мнения: 256
а драгнева работи ли с здр.каса

# 768
  • Мнения: 917
Благодаря, че сподели   bouquet

Аз не съм бременна и не мога да кажа нищо. Прави ми впечатление обаче, как докторите имат различно отношение.
На някои обясняват, на други не. На някои прегледа им е 30 минути, на други 3.
Не знам на какво се дължи това  Rolling Eyes

Надявам се, когато съм бременна, доктора да не ме претупва и да му имам доверие.

# 769
  • Мнения: 3 016
а драгнева работи ли с здр.каса
И мен ме интересува и къде преглежда по здравна каса евентуално?

# 770
  • Мнения: 917
Тя не е ли само в Дева Мария  newsm78

# 771
  • Мнения: 3 621
Тя не е ли само в Дева Мария  newsm78
Не преглежда и в кабинета си, но тя НЕ работи със ЗК

# 772
  • Мнения: 40
Тия дни минах и аз по пътя в търсене на гинеколог... пълен потресссс  #Crazy д-р Михайлов - влезнах и след 10 секудни на бегом излезнах - нещо нереално ненормално!След 15 мин - д-р Гавазова... Боже къде сбърках че отидох при нея.Ха сега на кого да се доверя?!?!?
Някой да е чувал нещо за д-р Вълкадинова ?! помощ
В Бургас е живо приключение да намериш добър гинеколог.

# 773
  • Мнения: 274
Вълкадинова ли ...  Naughty

# 774
  • Мнения: 274
Добър гинеколог и Бургас  hahaha стига бе
Това ми прозвуча като оксиморон  Joy
Такова животно нЕма тук  Peace

# 775
  • Мнения: 917
И аз съм в търсене на такъв.

# 776
  • Мнения: 40
Доста мами ми препоръчаха Вълкадинова... незнам дали да пробвам...Близичко ми е.
А относно добри гинеколози ,че няма добри е ясно ,но поне някой малко от малко да разбира... аман от некадърници.Тука няма към кого да се  обърнеш...   ooooh!

# 777
  • Мнения: 274
Доста мами ми препоръчаха Вълкадинова... незнам дали да пробвам...Близичко ми е.
А относно добри гинеколози ,че няма добри е ясно ,но поне някой малко от малко да разбира... аман от некадърници.Тука няма към кого да се  обърнеш...   ooooh!
ами аз лично съм ги обиколила всички, точно от Вълкадинова не съм доволна изобщо. За Ковачева и Димитров  #2gunfire ще ги сложа на бесилото при първа възможност! Разни докторчета от миналия век, със стари знания, стари апаратури и стари разбирания от сорта Драгнева, Ангелов, Ризова, Георгиев просто съм без коментар. Мърмърова става.... една такава меланхолична и вечно болна, ама става. За Гамишев чувам тук таме нещо хубаво. Кетипов и Трепечов изобщо няма да ги споменавам пък  Tired Добрева само за болничен я ползвам, голяма чобанка. Абе ако ще ти е за прегледа само Гамишев или Калчева  Peace

# 778
  • Мнения: 40
CatWoman  благ0о00даря ти , те ти едно цвеке от мен  bouquet Щом си ги пообиколила значи имаш компетентно мнение...
И аз съм чувала за Гамишев добри неща.Но лично мнение нямам.Калчева от теб я научих... уффф ще трябва да се ориентирам вече на някъде ,но не съм от града, пък като нямам и приятели в Бургас става много по трудно.От лични наблюдения лекарите са под всякаква критика ,а добрите специалисти нямат време за теб.еми браво...

# 779
  • Мнения: 274
Звъниш и питаш, който от тях те вземе първи за преглед отивай. д-р Гамишев - 0898 619 289 и д-р Калчева 84 08 08 при втората става по-трудничко записването, ама звънни, ще ти вдигне сестра, питай я за първия възможен час за преглед  Peace Успех
п.п. Калчева работи в кабинета срещу пожарната точно, а Гамишев на Републиканска, зад стария свободен, нагоре и леко в дясно

Общи условия

Активация на акаунт