До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 713
  • 1 359
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 668
И аз не съм ходила след раждането на преглед, а сигурно трябва вече. Синът ми съвсем скоро ще чукне годинка...
То и аз  Laughing ама съм запланувала вече като ми мине МЦ, дори си взех направление

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 3 250
Малко не по темата, но някой знае ли къде работи в момента д-р Каменски (анестезиолог) и ако може мобилен.
Тенкс!  Peace

# 602
  • Мнения: 1 280
 И аз малко не по темата, НО - марш всички на прегледи  Naughty

# 603
  • На морето!
  • Мнения: 7 130
Аз ще ходя следващия месец. В св. София правят кампания "Женско здраве" всеки нечетен месец- цитонамазка, ултразвук и стандартен преглед за 29лв., мисля да се възползвам.

# 604
  • Мнения: 1 701
Аз ще ходя следващия месец. В св. София правят кампания "Женско здраве" всеки нечетен месец- цитонамазка, ултразвук и стандартен преглед за 29лв., мисля да се възползвам.
Жалко, че не ме кефят лекарите им и лабораторията им е калпава! Поне едното да биваше, че да дам 30 лв. Ама като ще правя нещо, предпочитам да е както трябва. Не че има гаранция някаква де, ама специално за там съм малко предубедена.

# 605
  • Мнения: 193
И аз не съм ходила след раждането на преглед, а сигурно трябва вече. Синът ми съвсем скоро ще чукне годинка...
То и аз  Laughing ама съм запланувала вече като ми мине МЦ, дори си взех направление

Стилиан го  извадиха със секцио по спешност. Какво да ходя на преглед да ми гледат, ни шевове имам, ни дявол. Знам ли и аз, ама може и да се организирам. Не ми се ще, без причина не ходя по лекари. А към настоящия момент такава нямам.

# 606
  • Мнения: 668
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78

# 607
  • Мнения: 1 280
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78
 

   Дори задължително  Simple Smile Пък и кой обича да ходи на прегледи, то за обичане ли е  Confused

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78
 

   Дори задължително  Simple Smile Пък и кой обича да ходи на прегледи, то за обичане ли е  Confused
Аз през 6месеци ходя профилактично,едвам се замъквам,но какво да се прави.

# 609
  • На точното място
  • Мнения: 298
И аз не им харесвам гинеколозите в "Св.София" Naughty
Иначе си ходя профилактичо на преглед всяка година /личната ме кара Peace /
А миналата седмица ходих на ехограф на млечни жлези по програма на "Св. София". Доволна съм от доктора - мн.обстоен преглед, пита , обяснява!

# 610
  • Мнения: 1 280
А миналата седмица ходих на ехограф на млечни жлези по програма на "Св. София". Доволна съм от доктора - мн.обстоен преглед, пита , обяснява!


  Може ли по-подробна информация за програмата и цена? И на лични става

# 611
  • Мнения: 3 016
В св. София съм ходила на ехография на млечни жлези само  при д-р Недева .Незнам колко е добра обаче.

# 612
  • Мнения: 276
Аз родих при Георгиев и съм много доволна.Всички сме добре,а аз се възстанових много бързо след секциото. Peace

# 613
  • Мнения: 560
Момичета някой има ли наблюдение върху д-р Бояджиев от Света София?

(Първия път за установявавне на бременност бях при Гамишев.Той видя плодния сак (УЗ траеше по-малко от минута )и каза след 30 дни  Shocked ела с направление за ЖК-бях в 6-та седмица.Изнервих се че ме вика толкова късно и че не се постара да види ембрион и след 5 дни отидох в Света София.На смяна беше Бояджиев.Постара  се човека и ме гледа близо 10 минути.Даже и биещо сърце видяхме.Обясняваше на мен и мъжа ми кое е глава,евентуални крайници и сърце.
Не знам обаче в следенето на бременност как е?И дали изобщо го прави?!)

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 420
Тани', пробвай при Добрева. Аз ходя при Габровска. Също не е зле, макар, че доста противоречиви мнения има за всеки лекар.  PeaceЗа Георгиев също чувам страхотни отзиви, но там малко е пренаселено.

Общи условия

Активация на акаунт