До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 182 447
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 256
Цитат
някой знае ли д-р гамишев кои дни преглежда в кабинета си на републиканска с зк
     Трябва предварително да му се обадиш за час(ден)  по телефона.Тъй като се съобразява с графика си в Дева Мария,а той всеки месец е различен.
а като му се обадиш за час след колко време дава за след 1седмица дали ще ме вмести или да се насоча към друг че не ми се чака повече от седмица мах.10 дена ме устройва

# 1 276
  • Мнения: 27
Цитат
Цитат
някой знае ли д-р гамишев кои дни преглежда в кабинета си на републиканска с зк
     Трябва предварително да му се обадиш за час(ден)  по телефона.Тъй като се съобразява с графика си в Дева Мария,а той всеки месец е различен.
а като му се обадиш за час след колко време дава за след 1седмица дали ще ме вмести или да се насоча към друг че не ми се чака повече от седмица мах.10 дена ме устройва
    Много е относително,понякога ми е давал час чак след три седмици.Но последният път ми даде за след шест дни.И м/у другото последно му се обадих на 26 януари , ми даде друг телефон който бил на мед. сестра при която вече щели да се записват часовете.Нищо не пречи да звъннеш и да видиш за кога могат да ти дадат час.Ако искаш ще ти дам номера на телефона.

# 1 277
  • Мнения: 256
ок мерси пиши ми го на лични ако искаш

# 1 278
  • Мнения: 73
Здравейте, МАМИ! Моля ви за помощ! Бременна съм в 9 г.с., взех си направление за ЖК на 05.02,обаче гинеколожката ми няма свободни часове до края на месеца, чак за март ще записва от 25 февруари(за Мърмърова става въпрос). Моля ви кажете ми ще се забавя ли с изследвания и други неща, ако е минал първия триместър(на 01.03. свършва) и до кога важи направлението, защото се притеснявам и че ще изтърва срока, ако е валидно 1 месец. Имам и резервен план - др. Ризова, но си харесвам Мърмърова, тя ми установи бременността, но ако ще е така със часовете не знам... а на частно ме прие на другия ден, след като и се обадих. Просто ме притесняват първите изследванията, да не закъснея с тях.

# 1 279
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте, МАМИ! Моля ви за помощ! Бременна съм в 9 г.с., взех си направление за ЖК на 05.02,обаче гинеколожката ми няма свободни часове до края на месеца, чак за март ще записва от 25 февруари(за Мърмърова става въпрос). Моля ви кажете ми ще се забавя ли с изследвания и други неща, ако е минал първия триместър(на 01.03. свършва) и до кога важи направлението, защото се притеснявам и че ще изтърва срока, ако е валидно 1 месец. Имам и резервен план - др. Ризова, но си харесвам Мърмърова, тя ми установи бременността, но ако ще е така със часовете не знам... а на частно ме прие на другия ден, след като и се обадих. Просто ме притесняват първите изследванията, да не закъснея с тях.
Валидността на направлението е 45дни,мисля,че няма проблем,ще ти пусне ,след това изследванията.Лека бременност ти пожелавам!

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 13:32 от irina_boneva

# 1 280
  • Мнения: 73
Благодаря, irina! Пожелавам ти валентинско или осмомартенско чудо, както при мен беше коледно - новогодишно:) няма по-голяма радост, вече разбрах! А да попитам и още нещо. Какви са точно тези изследвания, кръв и урина се дават, но за какво точно не знам!

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 19:54 от velizarka_8

# 1 281
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
Здравейте. Искам да се прегледам и да си направя цитонамаска в Бургас. Бихте ли ме насочили и евентуално какви цени са. Благодаря.

# 1 282
  • Мнения: 1 280
Здравейте. Искам да се прегледам и да си направя цитонамаска в Бургас. Бихте ли ме насочили и евентуално какви цени са. Благодаря.


  Около 50 лв /без направление/ е прегледа и още 15лв в лабораторията  Peace

# 1 283
  • Мнения: 5 539
Как 50 лв. бре? Нима в тази криза са вдигнали цените? Не ми се вярва повече от 2-3 АГ да работят на тази цена в Бургас...

# 1 284
  • Мнения: 256
30 лв за преглед и 10лв за цитонамазка

# 1 285
  • Мнения: 1 280
 Ами не мога да кажа за всички АГ, но на мен Ковачева ми взе 40лв /точно 30 лв преглед и 10 лв цитонамазка/, Парушева взе на майка ми 50 лв за същото, а Градева само я питах колко ще ми струва и отговора беше 50 лв.  Peace

# 1 286
  • Мнения: 3 016
За съжаление такива са цените...

# 1 287
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Препоръчайте, моля, гинеколог за профилактичен преглед Peace

# 1 288
  • Мнения: 3 016
Препоръчайте, моля, гинеколог за профилактичен преглед Peace
Аз ходя при Мърмарова.

# 1 289
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Препоръчайте, моля, гинеколог за профилактичен преглед Peace
Аз ходя при Мърмарова.
Работи ли със здравната каса?

Общи условия

Активация на акаунт