Новите дрешки на вашите дечица

  • 2 531
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • У дома !
  • Мнения: 700
В Красива мама прочетох такава тема,но за мамите........за това реших да отворя и за малчуганите Party
Аз купувам доста дрешки за моя син.Всички около мен казват,че дори прекалявам,че нямало кога да ги износи,че са скъпи и т.н.
Но се чувствам прекрасно от покупката на всяко едно нещо за момченцето ми.......за това искам да попитам имали други като мен?
И ако има нека покажем новите придобивки в гардероба и на най-малките......тук във форума на бг мама Peace
Тези дни ще снимам и ще покажа....може някой да ме изпревари ,ако желае Laughing

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 23:10 от TiFoNi

# 1
  • Мнения: 3 157
Ами аз мисля,че всяка майка се радва като купи нещо на детето си,та на въпроса ти -има ли и други като мен-ми,да,всички са така(според мен).
Аз пазарувам основно като се смени сезона,сега купувам пролетно-летни дрешки,защото тези от миналата година са малки,а зимните вече не вършат работа.
Снимки ще ми е интересно да разгледам,въпреки,че всяко едно разхождане до бебешки магазин е доста приятно и виждам особен смисъл.

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...

# 3
  • София
  • Мнения: 8 288
Влез в Редутската тема всичко сме си показали без да се хвалим Simple Smile

# 4
  • У дома !
  • Мнения: 700
 ooooh! нито съм търсила показност,нито съм искала да се хваля....още преди да снимам нещо ми убихте всякакво желание да го правя!
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,тук мислих да обменяме инфо за магазинчета,цени,размери......и най-вече да разглеждаме различни дрешки,обувки,които ни харесват и да препоръчваме една на друга!
Не съм влизала в Редутската тема и не знаех,че има такава Naughty

# 5
  • У дома !
  • Мнения: 700
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Не съм искала мнението на никой!Ако беше така щеше да е със заглавие:" Дайте мнение за тези дрешки"
И....... ако не ти е допаднала темата се чудя newsm78 защо въобще пишеш в нея,след като ти е чужда! Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 255
...нека покажем новите придобивки в гардероба и на най-малките......тук във форума на бг мама Peace
Имаше опити да се поддържа подобна тема, но замря  Crazy.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 288
Споко, това е свободно поле за изява.
Както сега някой се изказал против, така може и някой да не хареса това, което за теб е супер придобивка.
Сърдиш се, че ти дават мнение, а ти изказваш мнение за другите. Ти може да дадеш 80 лв. за жилетка, която ще я носи малкото 2 месеца/6 пъти, а друга майка може да реши да вземе "2ра употреба" от приятелка, а парите да инвестира наистина в себе си, за да е хубава за таткото.

А за пюретата, които не са от 1-2 лв. ти какво си мислиш, че слагат в тях - пържоли няма, същото като в другите само дето е "марка".
Защото може захарчица и модифицирано нишесте (това и в другите го слагат) да сложат ама нашите производители на пюрета купуват на евтинкото плодовете и зеленчуците, а не бухат вътре пластмаса.

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Не съм искала мнението на никой!Ако беше така щеше да е със заглавие:" Дайте мнение за тези дрешки"
И....... ако не ти е допаднала темата се чудя newsm78 защо въобще пишеш в нея,след като ти е чужда! Crossing Arms

Хайде малко по- спокойно  Peace
Виж какво слънце е навън!
Както писах и преди- нищо лично!

# 9
  • София
  • Мнения: 537
харесва ми темата  Hug, да се похвалим с дИчицата  Joy
те са нашата гордост и заслужаваме да им поцъкаме тц тц тц  Joy Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 556
На мен ми харесва темата.
Аз започнах да купувам вече по-летни дрехи на малкия.Обзаведох го за сега с два комплекта единият в зелено и кафяво с блузка и къси панталонки,а другият е с потниче и панталонки в жълто и кафяво.По-нататък ще му взема още комплекти,но съм си забранила да са в кафяво.И аз се радвам като взема нещо ново на детето и чакам с нетърпение да му го облека.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
ooooh! нито съм търсила показност,нито съм искала да се хваля....още преди да снимам нещо ми убихте всякакво желание да го правя!
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,тук мислих да обменяме инфо за магазинчета,цени,размери......и най-вече да разглеждаме различни дрешки,обувки,които ни харесват и да препоръчваме една на друга!
Не съм влизала в Редутската тема и не знаех,че има такава Naughty



Aз купувам втора ръка  Laughing Искаш ли да ти ги покажа  Whistling
Странна тема, осъждаща другите  ooooh! Малко на кой е по-по-най ми прилича  Sunglasses

Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Подкрепям с две ръце  Peace

# 12
  • У дома !
  • Мнения: 700
Знаеш ли,можеш да отвориш тема за дрехите,които купуваш втора ръка и там да ми ги покажеш! Naughty
А аз ще ти покажа нашите тук и по-натам може да ти ги продам,ако желаеш Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 537
момичета моля ви нека всеки си гледа темата, не се караме в тоз гаден живот а да се радваме на всичко за да сме с усмивка 24/7  Hug

# 14
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,


Във връзка с това да ти кажа какво видях преди 2 седмици. Майка на момче около 7 годишно, беше изпаднала в истерия и ревеше, защото друго момче е скъсало шапката на детето и, която струвала 60 лв. Rolling Eyes /шапката беше лятна с козирка, тип бейзболна/.
Та ми стана чудно, ако разполага със средства, съответстващи на покупката, защо изпада в истерия от скъсването й. Ако ли не - какъв е смисълът от нея, може би да показност.
Е, аз бих купила същата шапка примерно за 6-10 лв., за синчето, а останалите пари бих ги изхарчила за мен или дъщеря ми. Но както се вика хора и идеали разни.

# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Има, разбира се. Аз също съм така. Давам си почти цялата заплата за дрехи и играчки на синът ми. За мен това е голяма радост. Спряла съм да купувам за себе си.
За мен купуването на по-скъпи дрехи не е показност - не слагам етикет с цената Peace
всеки си преценява какво ще купува за децата си или за себе си.

# 16
  • Мнения: 188
Никога преди да родя не съм купувала маркови дрехи! Но след като родих реших, че детето ми го заслужава и въпреки че нямам кой знае какви възможности се стремя да му купувам хубви дрехи - най вече за комфорта на детето и а също за качеството! Всеки сам си преценява!

# 17
  • Мнения: 3 157
Пфу,откога маркови=хубави и комфортни?
Виждала съм много маркови боклуци и не робувам на марки,по-скоро на метерии и качество.

# 18
  • У дома !
  • Мнения: 700
Днес пак не ми остана време да снимам дрешка,но утре ще го направя Flutter
Подариха ни и много сладки летни обувчици от плат 100%памук и с кожена стелчица.Ще ги покажа и тях утре Peace

# 19
  • Мнения: 1 464
Как имате време за такива теми,незнам,чак пък да снимам дрехите на сина ми Laughingче аз съм му накупила толкова  дрехи само този месец, ако прибавим и на дъщерята и моите,че то няма да ми остане врема да си  гледам децата от снимане ooooh!Я се поразходете навън наистина времето е супер Laughing

# 20
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ех вече ставам доста заядлива,но си го заслужавате!
Имаш време сигурно да гледаш 1001 нощ в хубавото време на вън,а нямаш време да снимаш дрешка Crossing Arms
Ти да не мислиш,че ще покажа всичко,което съм накупила тези дни Naughty

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
За два стераници не видях нито една снимка, а уж темата е за това  Crazy
Аз съм снимала някои от дрехите на дъщеря ми, покрай други теми, в които си показваме кой какво е купил без да се приема като фукане и показност, а по - скоро като помощ.
Но  предвид "добрия" тон в тази тема, реших просто да поспамя малко  Mr. Green

# 22
  • У дома !
  • Мнения: 700
Това са обувчиците,вече ги ползваме и за пантовки вкъщи Party




Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 10:15 от TiFoNi

# 23
  • У дома !
  • Мнения: 700
Малките човечета в ризки са много сладки newsm32

# 24
  • Мнения: 1 464
Ех вече ставам доста заядлива,но си го заслужавате!
Имаш време сигурно да гледаш 1001 нощ в хубавото време на вън,а нямаш време да снимаш дрешка Crossing Arms
Ти да не мислиш,че ще покажа всичко,което съм накупила тези дни Naughty
не аз няма да се заяждам само ще ти кажа че 1001 нощ я гледам нощем,когато всички спят, а не в хубавото време Laughing

# 25
  • Мнения: 1 464
Иначе ризката ви е много сладка,от Марикита ли е? Peace

# 26
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да,от Марикита е Peace
В момента има намаление на миналогодишни летни дрешки и са много добри цените Naughty
А ти можеш да снимаш някоя дрешка нощем и да ни я покажеш Joy

# 27
  • Мнения: 127
И аз изпитвам голямо удоволствие да купувам дрехи на дъщеря ми,и за себе си,разбира се LaughingГледам да не прекалявам обаче,защото наистина някои от дрехите не ги е обличала,а вече са и малки,други само по веднъж.Купувам,само когато наистина има нужда от нещо.Не робувам на марки,дрехата трябва да ми хареса и да е качествена,пък каква марка е...честно казано въобще не е важно за мен.Не съм привърженик на много скъпите детски дрехи,в крайна сметка за нещо,което ще се носи два месеца,не си заслужава.Също така не виждам нищо лошо в дрехите "втора ръка",стига да са запазени,една приятелка ми дава от нейното момиченце и си ги носим с кеф!

Виж,за себе си или мъжа ми бих дала повече пари за нещо скъпо и качествено,все пак ще го носим два-три сезона.

И да не съм голословна-ето последната ми покупка за щерката-лятна рокличка.

http://media.snimka.bg/2714/011683053-big.jpg

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Дани, ще ти изям манекенката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт