Новите дрешки на вашите дечица

  • 2 518
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Има, разбира се. Аз също съм така. Давам си почти цялата заплата за дрехи и играчки на синът ми. За мен това е голяма радост. Спряла съм да купувам за себе си.
За мен купуването на по-скъпи дрехи не е показност - не слагам етикет с цената Peace
всеки си преценява какво ще купува за децата си или за себе си.

# 16
  • Мнения: 188
Никога преди да родя не съм купувала маркови дрехи! Но след като родих реших, че детето ми го заслужава и въпреки че нямам кой знае какви възможности се стремя да му купувам хубви дрехи - най вече за комфорта на детето и а също за качеството! Всеки сам си преценява!

# 17
  • Мнения: 3 157
Пфу,откога маркови=хубави и комфортни?
Виждала съм много маркови боклуци и не робувам на марки,по-скоро на метерии и качество.

# 18
  • У дома !
  • Мнения: 700
Днес пак не ми остана време да снимам дрешка,но утре ще го направя Flutter
Подариха ни и много сладки летни обувчици от плат 100%памук и с кожена стелчица.Ще ги покажа и тях утре Peace

# 19
  • Мнения: 1 464
Как имате време за такива теми,незнам,чак пък да снимам дрехите на сина ми Laughingче аз съм му накупила толкова  дрехи само този месец, ако прибавим и на дъщерята и моите,че то няма да ми остане врема да си  гледам децата от снимане ooooh!Я се поразходете навън наистина времето е супер Laughing

# 20
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ех вече ставам доста заядлива,но си го заслужавате!
Имаш време сигурно да гледаш 1001 нощ в хубавото време на вън,а нямаш време да снимаш дрешка Crossing Arms
Ти да не мислиш,че ще покажа всичко,което съм накупила тези дни Naughty

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
За два стераници не видях нито една снимка, а уж темата е за това  Crazy
Аз съм снимала някои от дрехите на дъщеря ми, покрай други теми, в които си показваме кой какво е купил без да се приема като фукане и показност, а по - скоро като помощ.
Но  предвид "добрия" тон в тази тема, реших просто да поспамя малко  Mr. Green

# 22
  • У дома !
  • Мнения: 700
Това са обувчиците,вече ги ползваме и за пантовки вкъщи Party




Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 10:15 от TiFoNi

# 23
  • У дома !
  • Мнения: 700
Малките човечета в ризки са много сладки newsm32

# 24
  • Мнения: 1 464
Ех вече ставам доста заядлива,но си го заслужавате!
Имаш време сигурно да гледаш 1001 нощ в хубавото време на вън,а нямаш време да снимаш дрешка Crossing Arms
Ти да не мислиш,че ще покажа всичко,което съм накупила тези дни Naughty
не аз няма да се заяждам само ще ти кажа че 1001 нощ я гледам нощем,когато всички спят, а не в хубавото време Laughing

# 25
  • Мнения: 1 464
Иначе ризката ви е много сладка,от Марикита ли е? Peace

# 26
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да,от Марикита е Peace
В момента има намаление на миналогодишни летни дрешки и са много добри цените Naughty
А ти можеш да снимаш някоя дрешка нощем и да ни я покажеш Joy

# 27
  • Мнения: 127
И аз изпитвам голямо удоволствие да купувам дрехи на дъщеря ми,и за себе си,разбира се LaughingГледам да не прекалявам обаче,защото наистина някои от дрехите не ги е обличала,а вече са и малки,други само по веднъж.Купувам,само когато наистина има нужда от нещо.Не робувам на марки,дрехата трябва да ми хареса и да е качествена,пък каква марка е...честно казано въобще не е важно за мен.Не съм привърженик на много скъпите детски дрехи,в крайна сметка за нещо,което ще се носи два месеца,не си заслужава.Също така не виждам нищо лошо в дрехите "втора ръка",стига да са запазени,една приятелка ми дава от нейното момиченце и си ги носим с кеф!

Виж,за себе си или мъжа ми бих дала повече пари за нещо скъпо и качествено,все пак ще го носим два-три сезона.

И да не съм голословна-ето последната ми покупка за щерката-лятна рокличка.

http://media.snimka.bg/2714/011683053-big.jpg

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Дани, ще ти изям манекенката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт