Национална среща на ЯНУАРЧЕТА 2008

  • 5 966
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 377
А ясно ли е за колко нощувки е капарирана всяка една стая? Мисълта ми е, че ние ще дадем капарото на Пипи, но ако тя е запазила стаята за 3 дни какво се случва оттук нататък? Надявам се да не се наложи да се плащат и останалите две нощувки.
Иначе съм съгласна с Валето, и можем да измислим начин да не даваме допълнително пари на Лесопарка, а да възстановим капарото на някой, който вече го е платил  Peace.

# 136
  • Мнения: 6 274
1. Мирка,
2. Мимозе,
3. Ане,
4. Импи,
5. Катенок,
6. Габи,
7. Силвипл,
8. Стелли,
9. Валето,
10. Жужу,
11. Джули,
12. Алекс,
13. Теди,
14. Луси,
15. Стелт,
16. Фил,
17. Духче,
18. Меги,
19. Дама,
20. Тули,
21. Аничка,
22. Никитали.



Това са хората, които ще дойдем със сигурност- 23 стаи.
Стаите, които бяхме ангажирали преди време са 27.
Вие преценете какво ще правите, но капарото е за 27 стаи.
От там нататък, всеки, който дойде ще си доплати за престоя.
Тези, които не дойдат, горят.

 

# 137
  • Мнения: 6 274
Не, Никитали, разбира се, че няма да доплащате останалите нощувки.
Точно това казах:
Ангажирани са 27 стаи.
Ние отиваме и се настаняваме в 23.
На тръгване си плащаме 23 стаи и си заминаваме.
Тези, които ги е нямало, са си платити за това, че са ангажирали стаите, и те не са били свободни за посетители.
Пак казвам - това е целта на капарото.

# 138
  • Мнения: 5 391
Никитали, аз мисля, че ти трябва да възстановиш толкова пари, за колкото време ще сте.На този, който си си избрала.
Т.е ако са капарирани 2 нощувки, ти му плащаш едната, с другата изгаря.

Ама то пък няма някой, който да е капарирал 2 нощувки, си мисля newsm78

# 139
  • Мнения: 6 274
Никитали, аз мисля, че ти трябва да възстановиш толкова пари, за колкото време ще сте.На този, който си си избрала.
Т.е ако са капарирани 2 нощувки, ти му плащаш едната, с другата изгаря.


А, Фил ме е разбрала точно какво имам предвид.  Peace
Ама аз що обяснявам, като си знам, че не мога?!
Фил, обясни моля те и за другите, щото аз съм смотана и нищо не мога да им обясня.
Blush

П.С. Фили, то няма, ама има 50 лв. капаро.
Което значи, че ако накрая, като си тръгне Никитали ще дължи 90 лева за хотела, тя ще плати 40, защото вече е дала 50 на Зимна, да речем.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 546
Хеййййй тук сме.  Laughing
Аз пък багаж не съм почнала да стягам.  Rolling Eyes Мисля довечера като заспят децата а днес да си направя списък.
Нещо от сорта: количка, памперси, мокри кърпички, лекарства, шишета, дрехи, обувки, нещо за подлагане между храненията. За Алекс възглавницата му (без нея не ходим никъде, че е антиалергична), завивки за Косето и...картата с парите. Mr. Green
И ние като Луси вземаме една лятна, малко смотана количка ама по-малко място заема.  Peace

Та във връзка с тия парички се сетих, те там нали само под бройка ни знаят а не по имена???

Ей, да не си забравите личните карти. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 6 274
Да, Дамче - само под бройка, а не като имена.
За това казах, че няма значение дали някой ще е на мястото на друг.
  Peace

# 142
  • Мнения: 256
Ние например имаме две стаи, а сме капарирали само едната.
Не разбирам, но искам да услужа, това ми е идеята.
След като срещнах много услужливи мацки тук, които предложиха да ми платят и капарото, платиха ми и тениската, искам  да се реванширам.
Да не ме нарочите сега за създаваща галимации, ей!!!! Naughty

# 143
  • София
  • Мнения: 1 546
Ей момичета, аз хубаво стягам куфарите ама не съм ви питала. Embarassed
Вие ще се притеснявате ли нещо от това, че Косето е още сополив??? Rolling Eyes
Та ако има такива дето ще се притеснят за малчовците да не се захващам довечера с подредбата. Laughing Иначе доФтора каза, че кара в съвсем лека форма  ъъъъ субхордален (или нещо такова) ларингит.  newsm78

Казвайте и не се притеснявайте.  Hug

# 144
  • Мнения: 6 274
Не знам, тотално се оплетох, но това, което се опитвам да ви кажа е, че ако дадете парите си на някой, който се е отказал, там ще наложи да си платите целия престой, защото тях не ги интересува, че някой се е отказал.
Да не изгорите вие, това ми е мисълта.
Не мога, съвсем се оплетох.
  ooooh!

П.С. Мен не ме притеснява Косето, а майка му.  Whistling
Да не е много шумна през нощта, та да се наложи да я усмиряваме.
  Mr. Green
 hahaha

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 529
Сложна работа, добре че не ме засяга пряко  Mr. Green

Дамче, за нас няма абсолютно никакъв проблем  Peace Ще научим Ксю да му ги бърше Laughing

# 146
  • Мнения: 332
Дамче - не се притеснявай  Hug
Аз смятам превантивно 1 Осцило... (ей, ама трудно име са му сложили  Mr. Green) да му дам на малкия  Peace

# 147
  • Мнения: 6 274
Осцилококцинум, Луска.  Wink

И така, пак да си питам аз - някой друг, луд колкото мен, дето ще тръгва от София по нощите?
  newsm78

# 148
  • София
  • Мнения: 308
Джулка, ние последно решихме да пътуваме днес късно вечерта, за да избегнем трафика утре сутрин, но ще сме с приспиване в Габрово при свеки. Така че ако сколасаме да тръгнем по-навреме утре, може да ви правим компания в комитета по посрещането.  Grinning
Дамче, не се притеснявай мила. Щом доки е преценил че няма опасност за другите хлапета, ще му се доверим.

# 149
  • Мнения: 6 274
Джулка, ние последно решихме да пътуваме днес късно вечерта......

Аааа, много се радвам.  Party
Значи ако видите някое закъсало такси на магистралата и една луда червенокоска около него, дето си търси по-удобно местенце да се гръмне, да знаете, че съм аз.
  hahaha


П.С. Ако всичко е наред, ще посрещам всички утре.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт