Къде във Варна да отида на баячка/някой да разваля уроки на дете?

  • 3 997
  • 12
  •   1
Отговори
Моля ви, кажете ми къде във Варна мога да отида да развалят уроките на бебето ми. Толкова му се "радваха", че вече 2ри ден само рев и то какъв!!!
Моля ви споделете впечатленията си, случвало ли се е на вашето дете и какво направихте?
Благодаря ви.  Hug

# 1
  • Мнения: 636
Те всички деца реват  Grinning  Колко е голямо детето ти? Гушкай го, опитай се да го успокоиш.

# 2
  • Мнения: 2 013
Аз не бих водила детето си по баячки. Naughty

# 3
  • Мнения: 1 100
Сигурно има колики милото.

# 4
  • Мнения: 2 746
Не го води на баячка, плачът е вследствие на емоционално претоварване от многото "радване", не са непременно уроки. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 521
Бебчето най-вероятно плаче от колики или от прекалените емоции от радването.Няма нужда от баячки.Ето ти варненската темаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389054.0

# 6
  • Мнения: 804
Не го води по баячки.Направи му ако решиш тази "магийка",аз редовно я правя на децата ми и има ефект,когато са урочасани-в купичка с вода и пет хапки хляб пускай запалени пет клечки кибрит,когато детето е урочасано клечките свистят силно.После му измии личицето с тази водичка и си помисли "лошото да избяга от детенце",после излей останалата вода на цвете.Това е много разпространено майчино баене.Ако решиш го направи.Успех!И запомни-никакви баячки и гледачки,малките бебчета плачат от много неща-колики,преумора,недостатъчно хранене,изнервеност на майката и още и още.

# 7
  • Мнения: 128
Ако при всеки плач ще го водиш да му баят ooooh!

# 8
  • Мнения: 857
Свекърва ми казала на моя мъж, с капка урина на бебето се мацва по челцето 3 пъти. Това може и да е вярно, щото след едно такова гушкане и целуване, той без да иска се изпишка на лицето си  Laughing, и не е плакал нито е бил нервен.
Аз го правя с наплюнчен пръст. Иначе има червен конец, за всеки случай.

# 9
  • Мнения: 2 013
Свекърва ми казала на моя мъж, с капка урина на бебето се мацва по челцето 3 пъти.

 ooooh!

# 10
  • Мнения: 25
Заведи го да му прочетат една молитва в манастира.

Възможно е да има колики. Капки САП помагат.

След гости и много радване му измий лицето с вода.

# 11
  • Мнения: 84
Не го води никъде детето;това с баячките са пълни глупости.
Вържи му на ръчичката едно червено конче или на количката му сложи нещо(да речем много шарена играчка)че като ви види някой първо да загледа играчката после детето.Това го знам от баба ми и още му измивай очите със светена вода винаги щом се приберете от вън.
А наистина виж нещо да не са колики;ако се кърмите спомни си какво си яла;ако сте на АМ да не му го правиш по - хладко или сте го сменили с друго АМ.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 
  Ако е урочасано , трябва да се  близнат  очичките на детето / от майката / .   Thinking
 

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 10:23 от perah

Общи условия

Активация на акаунт