1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 598
  • 440
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 959
Аз предлагам да порассъждаваме на тази тема:
Хипотетично: Шех преспива с Онур за парите за лечението. Но го намразва за това. Той я преследва. Керем също. Почти като в нашия филма с разлика че Шех мрази Онур. Керем разбира за ноща........ И ..... Какво ще направи??? 
Айде давайте...  Thinking

Ами има два варианта -
ако Шех изпитва чувства към Керем и успее да ги подскаже, което при нейния характер е немислимо, би я приел и би я защитавал, безприкословно.

и другия е, да се отврати и да я забрави ...

 
Schmetterling
 в стихията си си Hug Heart Eyes

но държа дебело да подчертая
 всякакви проблеми на Онур са с жените -  да речем чисто мъжко поведение -  ревност, деспотичност и тн...
 на Керем най много му се ядосах когато предаде Онур като приятел, за една жена....
тогава постъпи адски подло и затова ми падна в очите... дори спрямо Севал има извинение... Peace

Не съм съгласна, че го предаде. От самото начало, той подсказваше за свойте чувства към Шех, докато Онур криеше. Керем и на идея си нямаше, че Онур се влюбва. Така, че мога да кажа, че първо Онур предаде тяхното приятелство. Не съм гледала сериите повторно, но още помня, как Керем отида в апартамента на Онур и почти през сълзи му каза, че за него той е брат, а Онур вече не се държи с него като такъв.
След това в прав текст му каза, че ще се бори, така че за какво предателство говорите, не мога да разбера! newsm78 Whistling

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 078
   Джанъм, момичета-Керемки!!!  Успокойте    топката!!!  Нали  сега  темата  е  Керем!!!

   Затова  обсъждаме него!!!  Не  се  впрягайте  толкова и  не  нападайте  веднага Онур!!!

   Него  го  обсъждахме  в  предишната  тема!!!   Моля  за  мир!!!

# 107
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Звездичке, колцина са мъжете когато между тях има намешана жена и чувства към нея, остават верни приятели?  newsm78



ми не знам Mr. Green

но аз на приятел подобно нещо не бих простила.... да ме очерни така прибързано, само защото иска жената на живота ми  Naughty

и това е приятелтсво от деца Rolling Eyes
Във война и любовта.... всички средства са позволени казват някои.  Бих се борила, ако чувствам че това е МЪЖ на живота ми...(съответно) Не така вероятно. Но всеки се бори както може..  ooooh!

# 108
  • Мнения: 0
Ейййй, моми убави, вие ръчни спирачки немате ли?! Едва ви изчетох, а и още не съм гледала 79, 80, 81....ако така пердашите напред, нема да мога да ви стигна tantrum

# 109
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз предлагам да порассъждаваме на тази тема:
Хипотетично: Шех преспива с Онур за парите за лечението. Но го намразва за това. Той я преследва. Керем също. Почти като в нашия филма с разлика че Шех мрази Онур. Керем разбира за ноща........ И ..... Какво ще направи??? 
Айде давайте...  Thinking

Ами има два варианта -
ако Шех изпитва чувства към Керем и успее да ги подскаже, което при нейния характер е немислимо, би я приел и би я защитавал, безприкословно.

и другия е, да се отврати и да я забрави ...

 
Schmetterling
 в стихията си си Hug Heart Eyes

но държа дебело да подчертая
 всякакви проблеми на Онур са с жените -  да речем чисто мъжко поведение -  ревност, деспотичност и тн...
 на Керем най много му се ядосах когато предаде Онур като приятел, за една жена....
тогава постъпи адски подло и затова ми падна в очите... дори спрямо Севал има извинение... Peace

Не съм съгласна, че го предаде. От самото начало, той подсказваше за свойте чувства към Шех, докато Онур криеше. Керем и на идея си нямаше, че Онур се влюбва. Така, че мога да кажа, че първо Онур предаде тяхното приятелство. Не съм гледала сериите повторно, но още помня, как Керем отида в апартамента на Онур и почти през сълзи му каза, че за него той е брат, а Онур вече не се държи с него като такъв.
След това в прав текст му каза, че ще се бори, така че за какво предателство говорите, не мога да разбера! newsm78 Whistling



Би ли ревнувал от присътствие на Онур покрай тях?   newsm78 Нямаше ли да си мисли постоянно за таз пуста нощ!

А за това че го е казал в прав текст че се бори, и аз го спомням. А и Онур криеше чувтсвата си като партизанин.  Stop Mr. Green

# 110
  • Мнения: 959
   Джанъм, момичета-Керемки!!!  Успокойте    топката!!!  Нали  сега  темата  е  Керем!!!

   Затова  обсъждаме него!!!  Не  се  впрягайте  толкова и  не  нападайте  веднага Онур!!!

   Него  го  обсъждахме  в  предишната  тема!!!   Моля  за  мир!!!

Ама ние си дискутираме мирно ...  Hug, но двамата са тясно свързани, така че, няма как да не го споменаваме Онур.
И аз, не го нападам, ама няма как да вадя Керем от калта, без да хвърля половината върху Онур ...  Mr. Green  Joy  Hug

# 111
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
 за това, че го осъди набързо, акто ,ч е му е добре дошло!
едно е да не приказваш какво ти е в момента, друго е да осъдиш някой, който наричаш"брат" Tired
 и все пак Онур пръв каза на Керем, че обича Шехерезада( на лодката му) Whistling



Във война и любовта.... всички средства са позволени казват някои.  Бих се борила, ако чувствам че това е МЪЖ на живота ми...(съответно) Не така вероятно. Но всеки се бори както може..  ooooh!
затова казвам, че аз не бих му простила...за мен има неписани закони, които трябва да се спазват Peace

# 112
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
   Джанъм, момичета-Керемки!!!  Успокойте    топката!!!  Нали  сега  темата  е  Керем!!!

   Затова  обсъждаме него!!!  Не  се  впрягайте  толкова и  не  нападайте  веднага Онур!!!

   Него  го  обсъждахме  в  предишната  тема!!!   Моля  за  мир!!!

Ама ние си дискутираме мирно ...  Hug, но двамата са тясно свързани, така че, няма как да не го споменаваме Онур.
И аз, не го нападам, ама няма как да вадя Керем от калта, без да хвърля половината върху Онур ...  Mr. Green  Joy  Hug
Нали са почти братя, да си делят калта.  Mr. Green Joy

# 113
  • Мнения: 7 914
Ейййй, моми убави, вие ръчни спирачки немате ли?! Едва ви изчетох, а и още не съм гледала 79, 80, 81....ако така пердашите напред, нема да мога да ви стигна tantrum
сядай да гледаш, че без теб темата не е същата Hug

# 114
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Schmetterling
 за това, че го осъди набързо, акто ,ч е му е добре дошло!
едно е да не приказваш какво ти е в момента, друго е да осъдиш някой, който наричаш"брат" Tired
 и все пак Онур пръв каза на Керем, че обича Шехерезада( на лодката му) Whistling



Във война и любовта.... всички средства са позволени казват някои.  Бих се борила, ако чувствам че това е МЪЖ на живота ми...(съответно) Не така вероятно. Но всеки се бори както може..  ooooh!
затова казвам, че аз не бих му простила...за мен има неписани закони, които трябва да се спазват Peace
Звездичке, преди това Керем не намекваше ли на Онур че си пада по Шех?  newsm78
 

# 115
  • Мнения: 0
Аз предлагам да порассъждаваме на тази тема:
Хипотетично: Шех преспива с Онур за парите за лечението. Но го намразва за това. Той я преследва. Керем също. Почти като в нашия филма с разлика че Шех мрази Онур. Керем разбира за ноща........ И ..... Какво ще направи??? 
Айде давайте...  Thinking

Ами има два варианта -
ако Шех изпитва чувства към Керем и успее да ги подскаже, което при нейния характер е немислимо, би я приел и би я защитавал, безприкословно.

и другия е, да се отврати и да я забрави ...

 
Schmetterling
 в стихията си си Hug Heart Eyes

но държа дебело да подчертая
 всякакви проблеми на Онур са с жените -  да речем чисто мъжко поведение -  ревност, деспотичност и тн...
 на Керем най много му се ядосах когато предаде Онур като приятел, за една жена....
тогава постъпи адски подло и затова ми падна в очите... дори спрямо Севал има извинение... Peace

Не съм съгласна, че го предаде. От самото начало, той подсказваше за свойте чувства към Шех, докато Онур криеше. Керем и на идея си нямаше, че Онур се влюбва. Така, че мога да кажа, че първо Онур предаде тяхното приятелство. Не съм гледала сериите повторно, но още помня, как Керем отида в апартамента на Онур и почти през сълзи му каза, че за него той е брат, а Онур вече не се държи с него като такъв.
След това в прав текст му каза, че ще се бори, така че за какво предателство говорите, не мога да разбера! newsm78 Whistling



Шмети, на 100% съм съгласна ...
Онур първи изигра "немци в тила" на Керем,...постъпи дааалеееееч не "по мъжки"  ...направо му заби нож в гърба, като предложи на Шех брак  Twisted Evil

# 116
  • Мнения: 959
Schmetterling
 за това, че го осъди набързо, акто ,ч е му е добре дошло!
едно е да не приказваш какво ти е в момента, друго е да осъдиш някой, който наричаш"брат" Tired
 и все пак Онур пръв каза на Керем, че обича Шехерезада( на лодката му) Whistling

Хъм?! Помня го този момент, но не помня дали Керем преди това не беше споменал нещо/за чувствата си към Шех/, за да предизвика Онур да сподели .  newsm78

А, за това че го иосъди ако става въпрос след шок новината, ами така му се искаше да е ... лИбовните, чувства го тласкаха ...
...обаче, за мен Керем изкупи вината си много пъти след това ...

# 117
  • София
  • Мнения: 34
И от мен за анкетата - 2 позиция. Първият вариант - само ако в реалния живот Керем е женен за моя милост - трябва му твърда женска ръка, организирана, изискваща.  Grinning
Малко са моментите , когато съм го съжелявала в сериала - и то от чисто емоционално естество за неговата съдба, която той така и не съумява да въвлече в руслото на безпроблемно бъдеще - не организиран, подвластен на моментно състояние на разправа, омраза , ненавист. Керем е представен като пълен антипод на Онур, който е съсредоточен бизнесмен, организиран, обмисля всеки всеки ход, намира правилния изход от всяка създала се ситуация.! Керем е плейбой, който решава своите проблеми  на своята яхта, със своята охрана, на бизнесоперативките в холдинга- пленителната му усмивка е съпроводена винаги с поредната порция сладкиши ....Още в първите епизоди  сценаристите разкриха  емоциите на двамата приятели - от добрите приятели - братя в 1 епизод , през първата бизнес вечеря в 4 епизод до първите мъжки терзания и ревност в 5 епизод - та дори до последните епизоди - няма да изброявам- Керем е основния разрушител на щастието на всеки заобикаляш го близък - Шех, Онур, Бену. А косвено - да не изброявам неговите реакции и поведение към Севал, всяка еднодневна мацка, брат. Мъж , който няма мъжко поведение и не знае да държи зъбите зад езика си ( пред Зафер, пред Еда...) - това не може да бъде мой кумир. По- добре идеализирания Онур с неговата ревност, защото истински обияа, отколкото мъж, влюбен в недостъпната жена - химера , при това жена на своя най- близъл приятел !
Интересно ми е , какво искат да подчертаят сценаристите при персонажа Керем - той въобще не би трябвало да бъде явление в Мусюлманския свят. Да не забравяме все пак основните зрители - ние спокойно можем да разнищим Керем със неговите положителни и отрицателни черти , а как Керем се вписва дори в съвременна Турция ! Едва ли  добре. Затова четох след поместване на снимката на Керем и Еда ( с куфара и облечени в кожуси- мотото бе - Керем - в Сибир!) И пак се сещам за неговите "поглъщащи"  погледи към Шех....

# 118
  • Мнения: 7 914

Звездичке, преди това Керем не намекваше ли на Онур че си пада по Шех?  newsm78
 
той и Онур намекваше, че е невинен Whistling


Шмети, на 100% съм съгласна ...
Онур първи изигра "немци в тила" на Керем,...постъпи дааалеееееч не "по мъжки"  ...направо му заби нож в гърба, като предложи на Шех брак  Twisted Evil
е! хубава работа... Онур първи каза, че обича Шехи, ама не може да и предложи брак ли? #Crazy Mr. Green

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  Ама  нали  знаете,  НИЕ  колко  сме  много!!!   И  ако  всички  се  втурнем  да  браним  Онур!!!

   smile3512

Общи условия

Активация на акаунт