1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 553
  • 440
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
За съжаление и Онур не ми е мъжът-мечта, заради болезнената ревност,която изпитва, а и смятам,че ревността е по-голяма болест от болестта "Binbir gece".Много трудно се живее с човек,който ти няма никакво доверие и непрекъснато трябва да се притесняваш -какво казваш,как го казваш,с кого комуникираш и с кого се срещаш,защото ставаш без вина виновен. Без домати моля Ви!

# 91
  • София
  • Мнения: 3 452
Точно щях да предложа малка "размяна на съпруги", на всички, дълбоко очаровани от качествата на Онур, в частност ревността и чувството за собственост , да заповядат да поживеят с мъжа ми за малко и после пак ще си поговорим.

А аз ще си почина с някой Керем.


Корделия, именно.

# 92
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Точно щях да предложа малка "размяна на съпруги", на всички, дълбоко очаровани от качествата на Онур, в частност ревността и чувството за собственост , да заповядат да поживеят с мъжа ми за малко и после пак ще си поговорим.

А аз ще си почина с някой Керем.


Корделия, именно.


Azzy, аз съм свободолюбиво същество... Не обичам да ми казват как да си живея живота... Не ща такава размяна. Че е хубав персонаж Онур, хубав е.. Обаче с такава ревност не се живее.  Stop

# 93
  • Мнения: 959
Дабре де, момичета. Айде кажете че Онур бей няма кусури....
1. РЕВНОСТТА
2.Абсолютна липса на комуникация уф... той поне веднъж заговори ли за някой проблем с Шех? Пита ли я поне веднъж за мнение??? Къща палат ще ми купува... Охрана ще наема...  
3.Желанието да я затвори в златна клетка и да я засвои за вечни времена Направо е задушаване.


Точно така!
Ама на Онур бей, кусурите са магнетични и приемливи, но на Керем не ...  ooooh! Joy
Уф, Ревността му едва ли бих я нарекла магнетична... Както и себичността, желание да притежава Шех единствено само за себе си... Ориенталско...  Crossing Arms

Така е, така е ... аз, го това за магнетизма го написах леко иронично, защото просто нали си защитавам Керем и ...  Blush така, де исках да подчертая, че всеки ще онивенява любимеца си, каквото и да прави той ...

# 94
  • София
  • Мнения: 3 452
И аз съм свободолюбиво. Болезнено свободолюбиво, бих казала, но това е друга тема.
Истината е, че не бих заменила мъжа си, за нищо на света и с удоволствие гледам филма, заради приликата на Онур с мъжа ми. Включително и физически.
Но мисълта ми беше, че това е наистина тежък характер, с който не се живее лесно, назависимо, че романтично погледанто отстрани е очарователно.
И съм съгласна, че е магнетично. Ако не беше, досега да съм сгънала някой Керем.

# 95
  • Мнения: 0
Ама на Онур бей, кусурите са магнетични и приемливи, но на Керем не ...  ooooh! Joy
Joy hahaha
еееееееее няма такива кусури. Няма да се нареждаме до Бену и да прихващаме как се обича сляпо

Azzy за мен Онур е номер 1 - може на някой да не е станало ясно зтов го пиша пак  Blush. Много труден характер наистина. Не е лесно
Но човек като Керем не бих издържала в живота си, ако изобщо попадне по случайност

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 19:17 от castanea

# 96
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз предлагам да порассъждаваме на тази тема:
Хипотетично: Шех преспива с Онур за парите за лечението. Но го намразва за това. Той я преследва. Керем също. Почти като в нашия филма с разлика че Шех мрази Онур. Керем разбира за ноща........ И ..... Какво ще направи??? 
Айде давайте...  Thinking

# 97
  • Мнения: 959
Ама на Онур бей, кусурите са магнетични и приемливи, но на Керем не ...  ooooh! Joy
Joy hahaha
еееееееее няма такива кусури. Няма да се нареждаме до Бену и да прихващаме как се обича сляпо

И правилно! Hug

Ама защото, някой толкова напад Керем и все го сравняват с  Онур, че не сдържах ...

Момичета извинете, без лоши чувства!  Hug

# 98
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
 в стихията си си Hug Heart Eyes

но държа дебело да подчертая
 всякакви проблеми на Онур са с жените -  да речем чисто мъжко поведение -  ревност, деспотичност и тн...
 на Керем най много му се ядосах когато предаде Онур като приятел, за една жена....
тогава постъпи адски подло и затова ми падна в очите... дори спрямо Севал има извинение... Peace

# 99
  • Мнения: 0
Schmetterling няма място за лоши чувства
много готина шарена тема става

Аз предлагам да порассъждаваме на тази тема:
Хипотетично: Шех преспива с Онур за парите за лечението. Но го намразва за това. Той я преследва. Керем също. Почти като в нашия филма с разлика че Шех мрази Онур. Керем разбира за ноща........ И ..... Какво ще направи??? 
Айде давайте...  Thinking
моя вариант - 1-я който ми хрумва може да измисля и други
Пак го виждам Керем да каже - според мен няма да се сдържи, все ще дойде момент и ще се изпусне
Шех се омъжва за Онур - принудена е(консумация на брака дали ще има в началото малко ме съмнява  Laughing) но Онур ще й стопи леденото сърце знае как

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 19:29 от castanea

# 100
  • Мнения: 0
Анна мнооого ти благодаря за снимките на Джейда много е красива както винаги:hug:  bouquet не случайно ми е любимка,просто има едно такова излъчване че ме е завладяла и каквото и да направи Бенну немога да я осъдя,може би заради пристрастието към Джейда,толкова е истинска и естествена че все едно е личния й живот,видя ли е че плачи съм следващата,пък тя плачи доста и така бая зор с тая зараза ooooh!

# 101
  • Мнения: 0
Тази вечер имам малко повече свободно време и затова като съм ги подхванала да продължа с Бену- абсолютно слабохарактерна жена,която благодарение на средата в която е израснала трудно взема правилното решение/говорим за личния и живот,не за работата/ и затова по-лесно е да вземе бутилката,т.е. да избяга от проблема-не търси решение, а опавдание да не го реши.

# 102
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Schmetterling
 в стихията си си Hug Heart Eyes

но държа дебело да подчертая
 всякакви проблеми на Онур са с жените -  да речем чисто мъжко поведение -  ревност, деспотичност и тн...
 на Керем най много му се ядосах когато предаде Онур като приятел, за една жена....
тогава постъпи адски подло и затова ми падна в очите... дори спрямо Севал има извинение... Peace
Звездичке, колцина са мъжете когато между тях има намешана жена и чувства към нея, остават верни приятели?  newsm78

# 103
  • Мнения: 636
Не защитавам Керем, но на никого не пожелавам такава несподелена любов като неговата. Обзеха го триста дяволи и само гледаше Онур да сгреши някъде и подклаждаше наново любовта си.....Това негово държание съсипа всички.

# 104
  • Мнения: 7 914

Звездичке, колцина са мъжете когато между тях има намешана жена и чувства към нея, остават верни приятели?  newsm78



ми не знам Mr. Green

но аз на приятел подобно нещо не бих простила.... да ме очерни така прибързано, само защото иска жената на живота ми  Naughty

и това е приятелтсво от деца Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт