1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 540
  • 440
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 636
Маги, страшен е твоя клип. Тук вече играе нещо друго - влюбен до уши, но и девойката му отвръща нежно.
Това от кой филм е.

# 406
  • Мнения: 267
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.

# 407
  • Мнения: 7 914
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.
защото така не трябва да се обяснява... казва и бяга Rolling Eyes

# 408
  • Мнения: 267
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.
защото така не трябва да се обяснява... казва и бяга Rolling Eyes
newsm78 може и така да е  Thinking

# 409
  • Мнения: 31
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.

С Онур му е трудничко да общува, имайки в предвид, че той пак го упрекна за старите грехове към Шех, Севал  newsm78 нещо ми се изгуби тия серии, май при Мерт само можеше да отиде, наистина не знам защо не го направи  Thinking
А и в тези серии и Шех си споделяше с Еда, Мелек също, даже 'приятелки' го раздаваха, змията просто е мнооого добра манипулаторка  Twisted Evil

# 410
  • Мнения: 7 914
Звезди,мен ли визираш? newsm78


ъ? за? Thinking


Обосноваваме се и ние, ама и ти, като Бену, не щеш да чуеш  Joy Peace

кат Шехи бре -  храс прас и  трева не никне Crazy

 Joy


# 411
  • Мнения: 0
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.
защото така не трябва да се обяснява... казва и бяга Rolling Eyes
избра по лесния начин за лек от болките така е
и на сутринта ще й казва 'нищо не е станало, забрави' - то точно така става
пенда наистина усойницата много добра манипулаторка
иначе за обосновките за Керем и аз в групата на Бену - неща да чуя

# 412
  • Мнения: 20 795
пенда,така е съгласна съм!
Само не мога да разбера защо като търси рамо не се обади на Онур,Севал.защо точно Еда-защото май си лекува болките така той.
защото така не трябва да се обяснява... казва и бяга Rolling Eyes
Всеки от героите по различен начин посреща трудностите, пред които се изправя. Бену - търси утеха в алкохола, Керем - плаче на нечие рамо или се впуска в необвързващ секс /с крайно неподходящи жени/, Шехерезада изпада в пристъп на гняв, грабва куфарите и Каан и бяга. Само Онур май реагира адекватно - страда мълчаливо, гледа тъжно, чете настолната книга, яхва Шах Шехриар и търси решение на проблема. Абе мъж-мечта.
Ей, знам, че темата е за Керем, ама какво да правя като съм кацнала твърдо на клончето на Онур Embarassed

# 413
  • Мнения: 31
Ей, знам, че темата е за Керем, ама какво да правя като съм кацнала твърдо на клончето на Онур Embarassed

Aма то и аз съм на клончето на Онур  Heart Eyes Crazy, ама това не значи че ще  fight Керем, затова не ми се ще да ги сравняваме. Пък и си падам по защита на трудни каузи  Wink Grinning

# 414
  • Мнения: 7 914

и на сутринта ще й казва 'нищо не е станало, забрави' - то точно така става

ми той така е свикнал -  носна кърпичка -  издухва се и в буклука -  стъпва всякакво достойство на жената , ама и той все на някакви интригантки попада  ooooh!

# 415
  • Мнения: 1 180
Оффф, какво да кажа....и аз мисля, че Керем не е "преболедувал" Шех изцяло. Все пак, според мен има някакви чувства към Бенну - не е онази изпепеляваща любов, но си я обича. Просто много странични обстоятелства наистина му попречиха да докаже любовта си и решаващото беше загубата на детето - ако се беше родило живо и здраво, нямаше да се стигне до тук и лека-полека щяха да преодолеят по-дребните проблеми. В повечето случаи Керемчо не реагира съвсем правилно, лута се, не споделя с когото трябва... рови се където не му е работата, после премълчава грешките си /макар, че ги осъзнава/. Сега, когато тайната за "черната" нощ /кое пък й беше чак толкоз черно newsm78/ излезе наяве и Шех яхна метлата, наш`то момче пак си трае, а вижда, че е виновен... сигурно от страх, че пак ще затвърди впечатлението за "черната овца".

# 416
  • Мнения: 20 795
Ей, знам, че темата е за Керем, ама какво да правя като съм кацнала твърдо на клончето на Онур Embarassed

Aма то и аз съм на клончето на Онур  Heart Eyes Crazy, ама това не значи че ще  fight Керем, затова не ми се ще да ги сравняваме. Пък и си падам по защита на трудни каузи  Wink Grinning

Е и аз не искам да  fight Керем. Даже в анкетата гласувах с 1 опция. Просто исках да кажа, че хората са различни и по различен начин се справят с трудностите, ама пак излезе хвалебствие за Онур. Laughing  От вируса ще да е  Joy

# 417
  • Мнения: 31
и на сутринта ще й казва 'нищо не е станало, забрави' - то точно така става
ми той така е свикнал -  носна кърпичка -  издухва се и в буклука -  стъпва всякакво достойство на жената , ама и той все на някакви интригантки попада  ooooh!

за какво достойнство на жените, с които Керем е бил в сериала говориш  newsm78 За Зейнеб или за Еда  newsm78 ми то как да стъпкаш нещо дет го няма? Друг е въпроса как си ги избира

# 418
  • Мнения: 31
Е и аз не искам да  fight Керем. Даже в анкетата гласувах с 1 опция. Просто исках да кажа, че хората са различни и по различен начин се справят с трудностите, ама пак излезе хвалебствие за Онур. Laughing  От вируса ще да е  Joy

Е, от това няма как да избягаме, нали  Peace Joy

аз май през пост го подкарах  Embarassed, ама наваксвам за вчера, още ме е яд, че ви изтървах  Simple Smile

# 419
  • Мнения: 1
Маги, клипа е невероятен. И тук виждаме един разнежен Керем. От погледа му струи доброта. И като се връщам назад в нашите епизоди, той наистина, когато гледа с обич някого, излъчва някаква мекота, нежност, няма я изгарящата страст на онурския тежък поглед. Липсва му донякъде  стабилност на характера и за това лесно се поддава на женското обаяние. За мен той е момчето-мъж плейбой. Чука и бяга, най-много 2 пъти. Защото никой мъж не обича лесните жени.  И за това може би така се прехласна по Шехерезада, която му взе акъла не само с хубост, но и с достойнство и гордост, образованост и независимост. А за Еда, как го омая, как използва слабостта и ранимостта му в момента, нямам думи. smile3505 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт