Арабска страст, мактуб, съдба за 110-ти път пак ни събра

  • 20 033
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
айде, нова седмица, нова тема...

кой ще е първи?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392352.new#new

# 301
  • Мнения: 0
то всушност Чувствата ни са враимни и каквото иска тои-това и ар.....ще видим. каквото ще да става.ар имам толкова големи проблеми с преоритет,Че....всушност до сега каквото можах да рарбера ра него е това,Че караната от него дума е хвурлен камук.

# 302
  • Мнения: 800
Изчетох ви на един дъх. Дали заради постовете ви , или защото шефа го няма, днес съм в приповдигнато настроение , въпреки делничния ден  Mr. Green  

Да, Паулина, Надя е права (тя е от по-търпеливите  Hug)


 Laughing  Олд,  Peace   сабур, сабур /търпение/ му е майката  Mr. Green  ама и аз не съм от търпеливите  Mr. Green

Какво ти е кучето? Мисля, че съм виждала снимки в албума, ама вече съм забравила.  Аз напсоледък се заглеждам много по голден ретривър, много са ми сладки. Искам кучка с бебета. Но като наближава време за молитва, ще трябва яко да се търкам  Wink

Наде, ти питаше за специална молитва, когато се колебаеш за нещо. молитвата Истихара е точно за твоя случай  Wink   http://imanislam-salat.hit.bg/categories/Salat%20al-Istihara.htm.  Успех  Peace

Паулина,
а ти какво смяташ за носиш към иран Mr. Green  С българската роза едва ли ще ги изненадаш, Иран е известен с розите си. Питай Катето Мароки, тя има опит в раздаването на подаръците  Laughing
Иначе и аз рядко купувам нещо за мама, тя е щастлива , ако съм купила за брат ми  Peace  Такива са нашите майки, мислят само за децата си, не искат нищо за себе си.

 Темата за подаръците и родата ми е много болезнена и ми коства много нерви. Първите няколко пъти с радост му помагах да избира покупките, но сега  настава истинка семейна драма.Имам пресен случай от вчера в МОла  Confused  Е аз победих с мотива, че не е нормално да дава за детска рокля толкоз пари, с които в Сирия едно голямо семество може да живее 10 дни   Confused

Разбирам, че всеки се радва и желае подарък от чужбина, ама има някакви граници все пак. Яд ме е да носи маркови обувки за дядо си, които ще са причина за сериозна дупка в нашия бюджет. Та тоя дядо не го има за внук, щото е син на дъщеря му, за толкова години 1 път не се е обадил да види внука си как е, що е. Изобщо не е любящия дядо от приказките  Confused И в крайна сметка дядката има 7 сина, лекари, зъболекари, аптекари,които ходят из чуждина, защо те не купят обувки за баща си  Confused Толкова години не се е сетил, че има внук в чужбина, едва  ли марковите обувки ще му отворят сърцето  Confused
Като сме в Европа, да не сме крале  Confused студент е, от 3 години стотинка не са му дали, сам се издържа чрез временна работа при приятел.. Може би съм грешна, зла и алчна, ама ме е яд за всяка стотинчица, която тия хора смучат без угризения. Купища скъпи дрехи, козметика, парфюми и ненужни глезотии са пътували до тях. Като искат да поддържат фалшив  имидж на благодентсвие, ми нека да пращат пари на сина си за техните  удоволствия.  Българката вече не е съгласна  Mr. Green  
От вчера ми се цупи, знам че думите ми са остри и не му е приятно , ама това е, няма да отстъпя  Twisted Evil

Дуа, като се замсиля, ти вчера къде беше следобяда ?  Mr. Green  дали не си била ти с лилав хиджаб и дечица? Чак сега си мисля, че може и ти да си била, щото дечицата бяха руси и говореха на арабски  Simple Smile



Мансун, като сме навънка винаги се държим за ръка, дори да сме скарани  Laughing Обаче като имаме гости  примерно,никакви жестове на близост, ама то и аз съм дръпната  Mr. Green Освен ако не съм с болки от МЦ, тогава лежа завита, привита на четири, той седи до мен и ми държи ръката или ми гали челото, а всички останали май разбират какво ми е  Embarassed   Ама при мен е много критично, точно както казваш и ти. 2/3 от месеца ми преминава в очакване на МЦ и изпращането му. 1 седмица само съм ОК  Confused




Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 20 нови отговора.   Mr. Green




# 303
  • Мнения: 6
ДУА,ПРОСТО НЯМАХ ТЪРПЕНИЕ ДА ВЛЕЗНЕШ ТУК,ЗА ДА ПРОЧЕТА ПОРЕДНОТО ТИ ИЗКАЗВАНЕ. В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ НЕ БЯХ ДОБРЕ И ЛЕЖАХ И ПРЕЗ ДВАТА ДНИ. ПРОЧЕТОХ НЯКОЛКО ОТ ТЕМИТЕ ВИ И ЧЕСТНО ДА СИ КАЖА,БЕЗ ДА МИ СЕ СЪРДЯТ ОСТАНАЛИТЕ,НЯМАХ ТЪРПЕНИЕ ДА СТИГНА ДО СЛЕДВАЩАТА ТИ ПУБЛИКАЦИЯ. ТИ СЕ ИЗРАЗЯВАШ МНОГО КРАСИВО, ОТ РАЗКАЗИТЕ ТИ ЛЪХА СПОКОЙСТВИЕ И ТОПЛИНА. ВИНАГИ ОБЯСНЯВАШ МНОГО ЯСНО И ЛЕКО НЕЩАТА,КОИТО ИСКАШ ДА КАЖЕШ. ИНФОРМАЦИЯТА ТИ Е ТОЛКОВА ПРИЯТНО ПОДНЕСЕНА,ЧЕ СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С ПИСАНЕ. НАИСТИНА СЪМ ВЪЗХИТЕНА ОТ ТЕБ!!!
БЛАГОДАРЯ,ЧЕ МИ СПОДЕЛИ ХУБАВИТЕ СИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ЗА ИРАН. АЗ СЪЩО СЪМ ОЧАРОВАНА ОТ ХОРАТА,КОИТО ПОЗНАВАМ ОТ ТАМ, ОТ КУЛТУРНИТЕ ИМ ПАМЕТНИЦИ,КОИТО СА ЗАПАЗЕН И ДО ДНЕС В МНОГО ДОБЪР ВИД, ОТ ИСТОРИИТЕ,КОИТО СЪМ СЛУШАЛА ЗА ЖИВОТА ТАМ. МОЯТ ПРИЯТЕЛ ВСЕ МИ КАЗВА,ЧЕ РЕЖИМЪТ НЕ Е ХУБАВ И Е ДОСТА СТРОГ,НО ЗА ДЕЦАТА Е МНОГО СПОКОЙНО ДА СЕ ОТГЛЕЖДАТ ТАМ. РАЗКАЗАШЕ МИ ЗА ЕДНА ОБИКНОВЕНА СЛУЧКА,КАК МАЛКИЯ МУ БРАТОВЧЕД ИСКАЛ ДА СПИ В ТЯХНАТА КЪЩА,НО ПОСРЕД НОЩ РЕШИЛ ДА СЕ ПРИБЕРЕ В ТЪМНИЦАТА ДО ДОМА СИ. ТОЙ Е МНОГО МЪНИЧЪК ИЛИ ПОНЕ ТОГАВА Е БИЛ ОЩЕ ПО-МАЛЪК (на възраст,която едва ли тук в България бихме пуснали детето си до съседния вход). ТА МАЛКИЯ ИЗЛЕЗНАЛ ОТ КЪЩАТА, ОТИШЪЛ ДО ДОМА СИ И НИКОЙ НЕ СЕ Е ПРИТЕСНИЛ,ДАЛИ СЕ Е ПРИБРАЛ ДОБРЕ,ДАЛИ НЕ МУ СЕ Е СЛУЧИЛО НЕЩО,ПРОСТО ЗАЩОТО ТАМ ЗАКОНИТЕ МНОГО СЕ СПАЗВАТ И ПОЧТИ НЯМА ПРЕСТЪПНОСТ. МНОГО ПЪТИ МИ Е КАЗВАЛ,ЧЕ МУ СЕ ИСКА ДЕТСКИТЕ ГОДИНИ НА ДЕЦАТА МУ ДА БЪДАТ ТОЧНО В ИРАН,ЗА ДА УСЕТЯТ ИСТИНСКО ДЕТСТВО,А НЕ ДА СА ЗАЛЯТИ САМО С ТЕЛЕВИЗИЯ, КОМПЮТЪРНИ ИГРИ И ДА ЗАБРАВЯТ ЗА ТОВА,ЧЕ СА ДЕЦА. НАПРАВИЛО МИ Е ВПЕЧАТЛЕНИЕ,ЧЕ ИРАНЦИТЕ ИЗПОЛЗВАТ МНОГО ЖЕСТОВЕ,КОГАТО РАЗГОВАРЯТ. ВИНАГИ СА ЛЮБЕЗНИ, ГЛЕДАТ ТЕ В ОЧИТЕ,КОГАТО ТИ ГОВОРЯТ И НЯМА НАЧИН ДА НЕ ИМ ОТГОВАРЯШ И ТИ. АЗ МОЯ ПРИЯТЕЛ НЕ МОГА ДА ГО СРАВНЯ С БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ. ВИНАГИ ПРАВИ МЯСТО НА ВЪЗРАСТНИТЕ, ВИНАГИ,КОГАТО ПОЛЗВАМЕ ТРАМВАЙ,ВСЕ СЕ ОГЛЕЖДА,ДАЛИ НЯМА ДА СЛИЗА НА НАШАТА СПИРКА НЯКОЯ ВЪЗРАСТНА ЖЕНА,ЗА ДА И ПОМОГНЕ, ВИНАГИ ИМ ПОМАГА,ДЪРЖИ ГИ ЗА РЪКА ДА ПРЕСЕКАТ,ПОЖЕЛАВА ИМ С ИСКРЕНА УСМИВКА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И Т.Н... МАЛКО ТЪПО МОЖЕ ДА ВИ ПРОЗВУЧИ,НО ЗА МЕН ТЕЗИ НЕЩА СА ПРИЗНАК НА ДОБРО ВЪЗПИТАНИЕ И УВАЖЕНИЕ КЪМ ПО-ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА. ПРИЯТЕЛЯ МИ Е НА 27,НО В МНОГО МОМЕНТИ МИ СЕ СТРУВА ДОСТА ПО-ОЛЕГНАЛ ЗАРАДИ ВСИЧКО,КОЕТО НОСИ В СЕБЕ СИ ОТ ИРАН.
ВЧЕРА ПОПИТАХ ЗА ОБУВКИТЕ И ПОВЕЧЕТО РЕАГИРАХА ОСТРО. А ЯВНО Е ИМАЛО СМИСЪЛ ОТ ВЪПРОСА МИ,ЗАЩОТО СЕ ОКАЗА,ЧЕ ПОЧТИ ВСИЧКИ НОСЯТ МАЙ САМО "БЪРЗОХОДКИ". ДАДОХА МИ ПРИМЕРИ,ЧЕ НА СЪБИРАНИЯ АРАБКИТЕ ОБЛИЧАТ ВЕЧЕРНИ РОКЛИ И Т.Н... АЗ ПРОСТО ИСКАХ ДА ЗНАМ,ДАЛИ ПРИМЕРНО ЩЕ МЕ ГЛЕДАТ СТРАННО,АКО СЪМ НА ВИСОК ТОК. НО ТИ, ДУА, МИ КАЗВАШ,ЧЕ ТАКА СИ ХОДИШ. АЗ В БЪЛГАРИЯ СЪЩО ХОДЯ САМО НА ВИСОК ТОК И НЕ ЧЕ ТОВА Е ТОЛКОВА ВАЖНО,НО ВСЕ ПАК МЕ ИНТЕРЕСУВАШЕ. АЗ ОБИКАЛЯМ МАГАЗИНИТЕ ПО 4-5 ЧАСА БЕЗ ДА МИ ПРЕЧИ. КАРАМ КОЛА ПО-ДОБРЕ,КОГАТО СЪМ С ВИСОКИ ОБУВКИ,А С МАРАТОНКИ НЕ СЪМ БИЛА ДОРИ НА ИЗПИТА ЗА КНИЖКАТА. ВЪПРОС НА НАВИК. НО АЙДЕ,СТИГА С ТАЗИ ТЕМА. Simple Smile ВАЖНО Е,ЧЕ СИ ГО ИЗЯСНИХ.
А ЗА КУЛТУРНИЯ ДОМ НА ИРАН-РАЗБИРА СЕ,ЧЕ ГО ЗНАМ КЪДЕ Е. Simple Smile МОЯТ ЛЮБИМ М/У ДРУГОТО ЖИВЕЕ В СОФИЯ И ПЪТУВАМЕ НЕПРЕКЪСНАТО,ЗА ДА СЕ ВИЖДАМЕ. МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ТЕБ НА ЖИВО.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт