Арабска страст, мактуб, съдба за 110-ти път пак ни събра

  • 20 040
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
добро утро и от мен.гледам кирилицата работи.малко дулго е и нернам от куде да поЧна....рнаЧи ар сум в швейцария от два месеца и повеЧе веЧе.с моя сириец се рарделихме тогава и ар си бих камшика от бг.неисках да остана в неговия ап. исках да рабравя.тук се мотам и се блускам,трудно ми е,но това е друга тема......от един месец се порнавам виртуално с един египтянин (савсем слуЧайно стана,не сам тарсила целенасоЧено)...гледахме се на камери,телефони,Чудеса...много се рближихме.ония ден се видяхме на живо и полудяхме.неоЧаквах Чак толкова да припламнат страсти. има проблем обаЧе. той е много религиорен и снощи ми кара,Че иска да сме раедно,ар веЧе сум неговото сурце,но неможем да се женим и да имаме деца. само това не.....както и да е. решихме да сме раедно (не сме спали,ращото той неиска ако не сум му гадже) и сега Чакаме свободниа му ден,ра да се видим,Че пук той живее в цурих,а ар в берн.оф тари кирилица не е като мойта и грешките ми са ужасни. Joy

либра и спорти рдравейте....рнаЧи пак сум имала лош кусмет и попаднах на вурможно най-нелибералния египтянин? хахахахах

# 286
  • София
  • Мнения: 18 116
Цитат
NSE мерси мерси,ще си го изгледам у нас да не стряскам колегите
Що бе, като се обучиш, можеш върху тях да се пробваш... Mr. GreenИли върху гърчето, само и само да се отърве от болката, ще почне системно с ядки и пица да ви черпава Laughing Шегувам се, разбира се..
По мои наблюдения, гърците като всички останали хора по света, са и такива и онакива.. Mr. Green Аз познавам лично един страхотен човек в Атина, шеф на мъжо, който избягвам да го виждам при всяко мое отиване, иначе все с някакъв подарък за девойките си тръгвам..И той и жена му са много контактни и в никакъв случай не са стиснати NaughtyТъкмо обратното..Но това нищо не доказва.Циции и хора с широки пръсти има навсякъде Peace

# 287
  • Мнения: 657
Добро утро, момичета.Темата ви наистина е много уютна и сте много гостоприемни. Hug
Паулина относно подаръците, когато ходих аз пазарувах  повече сувенири - български национални кукли, джезвета от мед, розова вода, разни пирографирани предмети като дъска за рязане на хляб,глинени съдове,бродирани покривки.Подаръци от типа на дрехи,козметика бях взела само за тези които познавам.
Успешна и слънчева седмица ви пожелавам Hug

# 288
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро, писателки! поне кафето днес ми минава интересно! мене по презумция ме ръси бог дето реши,4е трябва да нау4а нещо! та предния път като ме окастриха, отивам на спорт, пък тренерката се оказа в съседното студио и аз зяпах как й  епилират  с конец  лице, вежди! интересно, но бавно, то4но на принципа на усукването и разтеглянето на конеца  с издърпване! едно време играехме с едно коп4е прекарано през конец и то бръм4и!  Thinking
интересен диалог се е полу4ил тука цяла нощ, някои не са спали и сега и три кафета не могат ги надигнат!  Crazy
делти, пусни една кола с  кафе на вси4ки! казват,4е добре действа за гроги  недоспали!  chef bowuu
мария, форума си има кредор,бре! аз ина4е не мога да пиша там с прехвърляния и нам си какво! newsm78
дуа, да ги запозная с линда твоите да им даде идеи как се рисува, където успее, на тротоарните пло4ки с писци, на теракота с фулмастри по лицето ,на стени, по дрехи! ама и как се оцветява устата или се изрязват цветята от дантелената покривка на масата, по форми4ка и става какво .....дупка,абе рязана дантела да станело!толкова бели не съм видяла за 5 деца! ooooh! Tired
само да добавя, продължава да се прави паралел -иранци-араби! Naughty
 най-трудно се избира подарък за мама, моля ,моля! питайте ме мене в истанбул и варна,какви бутици,какви обиколки на педали, с дете на ръце, 4е цвят, тон и нюанс да си съвпадне и материя! накрая така и не го харесва!винаги има кусур,ако искаш да има!  #Crazy #Cussing outяд ме,не за друго ,а загубеното време,дето можехме да си бъдем спокойни, без нерви, сред усмивки, вместо да си пускаме забележки -кой колко е носил детето! #2gunfire Joy

# 289
  • Мнения: 0
марси тоЧно с кредора работя в момента,но по-добро каЧество от това неуспявам да постигна....пак е добре,Че вЧера и толкова неискаше хахахах

# 290
  • Мнения: 216
нЕ знам да се радвам ли Laughing,но пък да ви развеселя-пък и за по интересно-преди да сме излезли на разходка-
Иранския женски отбор по футбол,победи ливанския такъв с 3:0 Laughingето и кадри Laughinghttp://images.google.com/imgres?imgurl=http://iranfootballonline … %3DN%26start%3D20


друг спорт

ето ги и високите токчета Laughing


Цитат
дуа, да ги запозная с линда твоите да им даде идеи как се рисува, където успее, на тротоарните пло4ки с писци, на теракота с фулмастри по лицето ,на стени, по дрехи! ама и как се оцветява устата или се изрязват цветята от дантелената покривка на масата, по форми4ка и става какво .....дупка,абе рязана дантела да станело!толкова бели не съм видяла за 5 деца! ooooh! Tired
само да добавя, продължава да се прави паралел -иранци-араби!
Няма страшно ,Марси-ще го преживеем Laughing-и Ншаала ще го надживеем
исках да прегърна всичките,но едва ли бих се справила-станахме повече от Иранския женски отбор по футбол Laughing

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 11:07 от DUA

# 291
  • Мнения: 3 215
Дуа, съвсем условно направих паралел, не искам да сравнявам Иран с Афганистан, но в редица отношения те си приличат повече отколкото със Сирия и Египет да речем, затова го казах. Peace Нямам съмнения, че Иран е прекрасна страна и има какво да се види и преживее там. Както нямам и съмнения, че редът, установен в момента далеч не е най-доброто, което тази страна е видяла. Както вече се каза - огромна част от интелигенцията им е в изгнание...Разказите на Ани са ми интересни именно защото е била там и е видяла кое как е. Така, че Ани, като имаш муза, разказвай!
Марси, ако визираш мен - правя паралел между страните като мюсюлмански, а не като арабски. Аз бях човекът, който наблегна на разграничаването още снощи. Peace
НСЕ, аз пък бих поработила повече, стига да бях здрава. Нали знаеш - кой каквото си няма,това иска  Peace
Мария, поздрави на Берн - живеех там през далечната (вече) 1993г. Бая скучен град за тийнейджър, иначе е красиво и спокойно. Най-добрата ми приятелка от гимназията се омъжи там, трябва да взема да я навестя, хем и теб ще видя. Успех с твоя масри. Само не разбрах каква е връзката на консерватизма му с това,че не иска да се жени да има деца  newsm78 Но пък и на теб това едва ли ти е приоритет също. Peace
Либра, гъркът знае, че си на диета, затова не те черпи, бе. Не, че не иска  Money

# 292
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дуа, тази ми е прецапала  модела! ей този модел най-харесвам за тука, но сандали! 4ехлите не мога да ги търся по паветата и да се навеждам да си ги нахлузвам! гледката ще мори наоколо!аз съм разправяла как паднах един път, ей с такива сладурски бях!то4но 5 м след кафенето и мъжете бяха залепили погледите  на задните ми 4асти!кой питаше за отрицателната сила на мисленето! ето демонстрация!сега,като минавам все се сещам за хамсата(един ске4 на голям магребски комедиант), минавам и дигам ръката на фатима(тоест моята) да ме пази от злите о4и! Laughing   добре сме у4или военно( 3 години и 1 месец полева служба), та главата на другата страна и минавам като пред трибуна,ама сбъркала посоката ! Mr. Green
олди, не визирам тебе, ,а паулинка, малко обобщително тръгна за арабите да казва!споко, не с лоши 4увства! Peace

# 293
  • Мнения: 3 215
О,Марси, знам, че не си с лоши чувства, бе жена. Аз само да се уточня, нали съм си подробна. Иначе съм съгласна с теб напълно  Peace Става малко микс тук и да не подведем четящите и търсещите инфо, то иначе ние си ги знаем нещата в общи линии  Mr. Green

# 294
  • София
  • Мнения: 18 116
А Шехи,тук съм напълно съгласна Mr. Green Аз също бих предпочела да поработя пред това да съм болна Peace Ама аз на шега ти казах, че съм склонна  да се подложа на нощния шумов терор, само и само работнят ден да е един... Peace А на теб пожелавам скоростно оздравяване, бързо приключване на днешния ден и спокойна откъм шумови дразнители идваща нощ!
Мария Григорова, напоследък съм станала много мнителна.. Rolling Eyes Не искам да те засягам, ти ще си прецениш най-добре нещата, но лично мен някои неща ме смущават... Peace Казваш, че е силно религиозен и не бе имал сексуални отношения с теб, ако не сте гаджета newsm78, та този факт какво променя?! Ако е наистина такъв,за какъвто претендира в религиозно отношение, според Исляма той не би го направил с теб именно преди да си му жена, а не гадже. Той обаче ти казва, че за брак и за деца не може и дума да става.Не че ти си се затичала в тази посока, но все пак такова изказване е сигнална лампичка според мен в посока сериозността на подобна връзка.. ThinkingСамо не се обиждай, споделих как изглеждат нещата отстрани.. Peace

# 295
  • Мнения: 3 215
НСЕ, мерси! Да ти минават и на теб бързо работните и бавно почивните дни   bouquet
Мария, това ми беше и на мен на устата - ако ще се забавляваш само, проблем няма, но иначе го провери добре дали не издържа някъде жена и десетина деца ..примерно. Thinking
Рейнке, хайде, давай новата тема  Twisted Evil Да я мятаме и нея докато сме на работа!
Мързи, видя ли какво ти пратих или те домързя  Joy

# 296
  • Мнения: 3 804

Мързи, видя ли какво ти пратих или те домързя  Joy

с тебе явно работим на телепатия-тъкмо пуснах компа и намерих съобщението  Grinning.

# 297
  • Мнения: 1
Хей, вие сте се оляли бе....Аз си спинкам ли спинкам.

Хайде качвам я

# 298
  • Мнения: 0
олди той ми кара,Че неможе да се ожени ра европвйска жена и да има деца от такава. всиЧко друго става,може да живеем раедно с години,но само двамцата. инаЧе в берн е скуЧно наистина,но цурих е друго нещо. ето сега пак е мугливо и ра нищо не става.

ма то вярно,Че и ар тоЧно в тори момент не сум се ралетяла да се женя ра него. бе ще видим....ние все пак не сме правили нищо все още...кво толкова се притеснявам. няма да ида в египет и той е тук.

# 299
  • Мнения: 3 215
На това му се вика лицемерие - всичко друго може, ама за брак и деца - сакън. Не е от религиозност ще знаеш. Само да не те нарани, иначе си щракай с пръсти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт