Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 7

  • 27 943
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Може, да, но не струва много.
А феите в понеделник ще ти пратят подаръка, нали го промениха и ти го дават първия ден от седмицата в който влезнеш.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 229
Забелязахте ли,че Премиум играчите вече можем да купуваме по 20 животни дневно? Flutter

де толкова пари.....
иначе...то зависи на кое ниво си.....


herelina - не  еподарък от феите и да нямаш феи пак идват тези птички....като имат бебета можеш да ги продаваш и на уаф и на черният и да си ги прибираш - както искаш.

# 62
  • Мнения: 4 546
благодаря   bouquet

е, значи за тази седмица няма да имам подарък  Sad

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Е тази седмица в понеделника ако си влезла са ти го дали подаръка.
А на мен скорци всеки ден ми идват, понякога и по 2, дал Бог, но женска Биволска Чапла ако знаете от кога чакам да ми прати.  Crazy

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Момичета, днес пак не минах 17-то, но пък имам 6 новородени на стойност 15 600лол  Party
Отчет: 2 месеца и 1 седмица на 17-то, 286 гадинки, 6 новородени, 7 умрели (мишки)  Flutter

Забравих да се похваля, че конят преди ми струваше 20 000 лол, а сега е 15 750  Flutter

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 10:58 от unchita

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
5 родени, 7 умрели... майната им, заредих само магазините - събирам пари за зоните Whistling

# 66
  • Мнения: 3 980
но женска Биволска Чапла ако знаете от кога чакам да ми прати.  Crazy
Странно ден след като си купих Кафърски Бивол ми прати женската .И на следващия ден и мъжка ми прати

# 67
  • Варна
  • Мнения: 893
а тея скорци кога идват? май като сикупиш зебра  newsm78

# 68
  • Мнения: 3 980
При белоопашатото гну ,зебу,зебрите и хипопотама имам аз.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 11:48 от DZ

# 69
  • София
  • Мнения: 44 229
На мен ми идват при зебрата , хипопотамите, газелите, зебуто, жирафите.....
при крокитата едни други птички идват....

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 384
прогнозата за София и Будапеща Grinning



сега рестартирах едното зоо Mr. Green ама каква е тая есен Sick

# 71
  • София
  • Мнения: 44 229
Ми есен де...ти какво искаш...да ти кажа моята есен - 2 седмици САМО дъжд...сега идва зима  - сняг и най-накрая се задава един ясен ден Simple Smile)))


Та  умерения климат моля да не се оплаква Mr. Green hahaha

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Само за крокита не ми говорете, че тъкмо съм ги отказала  Mr. Green
Някой пробвал ли е наистина от добра УАФ репутация да мине към Черен пазар  newsm78 ако никой не е, като стигна до въпросните нива, ще се жертвам... и без това мондоси не вкарвам...  Whistling
Дарче, мерси за прогнозата  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 44 229
то мойто не баш кроки ми се води Африкански остромуцунест крокодил пак си е крокодил де...имам 3 двойки...като гледам отиват на умирачка.... та при тях идват Египетски дъждосвирец пиленца.

# 74
  • Мнения: 3
При мен и днес 2 родени и 4 умрели, купувам животни и чакам. А от статистиката в единия зоопарк имам 8 продадени на УАФ и 60 на черния пазар, хващат ме от време на време, но нямам сериозни последствия. За минифермата си купих по една двойка животни в специалната зона почти само от черния пазар, май изписа 1-2 пъти че са ме хванали но не се промени нищо.

Общи условия

Активация на акаунт