Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 7

  • 27 970
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 54
Аз не бях разбрала, че има и други при мен. Така че вече ще слагам всяка седмица прогнозата, ако има желаещи.


Не мога да ги сложа като картинка. Има ли ограничение за нови потребители или аз не правя нещо като хората Thinking Само като линк ми дава.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 12:28 от Lamma

# 76
  • Мнения: 4 546
да имала съм в понеделник подарък, то с тези почивни дни ми се объркаха понятията  Crazy

по колко животни макс продаавте на ден на черния пазар, ако имате директор с нелегални сделки? аз на другите 2 зоота вадя парички от черния пазар, но повече от 10 животни на един ден не съм продавала  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 54
То зависи и от цената им. Аз съм продавала 4 коне с директор със средно дълга зелена линия на нелегалните сделки, но и задължително дарявах, вече не го правя това с конете заради нивата с репутация, правех го в началото, за да мога да построя втора зона и миниколодрум. От двойка коне се изкарват 20 000, от които 5 дарявах на WAF.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 326
Има ограничение за размера....

А от някои сайтове просто не става нещо с прикачването на пикс.

# 79
  • Мнения: 54
Мерси  Grinning Вече стана, развалих му качеството и смених сайта.

# 80
  • Мнения: 30
как да продам животно на черен пазар?на някои животни не пише продай на черен пазар(имам предвид  купени от преди време)

# 81
  • София
  • Мнения: 44 326
като остареят повече не можеш да ги продаваш.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За нивото с репутацията може да се мине и с много добра такава и на черния пазар, за какво ви е да търгувате там и после да давате дарения на WAF?
От 2 часа не мога да заредя зоо-то, не е като да нямам интернет, а просто ми се отваря, че няма връзка, нещо правят ли или съм се бъгнала?
Аз отидох в Атина също.

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте! Ако не е късно, добавете и моето Зоо.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://hrisitt.mondozoo.com

# 84
  • Мнения: 3 993
Хихи правили са промяна .Това което видях е много сладко таймерче което ти показва след колко време ще излезе следващия вестник с обявите за служители Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 546
аз да питам за даренията за уаф

до колкото разбрах, 1проц е 1 млн и то накуп
тогава какъв е смисълът да се дарява някаква дребна сума 5-6хил примерно  newsm78

# 86
  • Мнения: 54
1% не е един милион. Един процент е към 10 000 май някой беше казал. Това с единия милион е друго, там е в точки и се прави като ти е лилава линията, доколкото аз разбрах. То репутацията се вдига с проценти и при купуване на животни, не само при продажбата им.

Аз продавах коне на черния и ми беше спаднала на 24%, тогава разбрах как да си следя и вече ми е 31%. Най-много ми се вдига май от купуването на животинките.

# 87
  • Мнения: 4 546
хм за купуването не съм много сигурна  newsm78 няколко дни само купувах и то макс брой и си ми стоеше едни и същи проценти. от продаването ми се вдига

а тези 10хил на веднъж ли трябва да се дарят или може и по малко?

# 88
  • София
  • Мнения: 2 925
 #Crazy #Crazy #Crazy Купих женски Орикс  Shocked за по-малко от 500 000лол.
Записах се на един нов търг-първа. И гледам другия изтича след  30 минути и има 2-ма записани.И се пробвах, но забравих да проверя след 30мин дали е вдигнал някой.И сега сядам и гледам -Спечелихте търг  Shocked

# 89
  • Мнения: 54
И аз не съм сигурна дали е точно то купуването, но ако на еиния ден купя по-скъпи животни и на следващия ден ми се вдига. А за даряването не знам, четох го във форума на мондо. Бяха написали, че е като от продажбат на животни и може и само кокошки да продаваш, но ще чакаш съответно много време за 1%, ама доколко е вярно.

Аз дарявах по 5000 преди да продам и не ме хващаха, това ми беше целта, а и така ми падна репутацията само с 1% от общо към 8 продадени коня.

И аз не съм наясно как е с тази репутация точно, но със сигурност не е 1 млн за 1 %.


Кети, честито Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт