Помощ! Колежката яде по цял ден в офиса!

  • 5 048
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 496
Това явно го е писала моята колежка - подяждам я, та затова.  Grinning И двете си набиваме по цял ден, пу-пу!

Ама не сме секретарки на главен директор, защо се представя така, не знам...

# 31
  • София
  • Мнения: 7 213
Навремето аз бях в ролята на колежката.
Тоест всеки следобед омитах по един голям пакет чипс.
Колежките ми видимо негодуваха, защото все бяха на диета, и от моя чипс им потичаха лигите.
На всичкото отгоре беше много кофти от моя страна, че все похапвам пък съм толкова слаба.

# 32
  • Мнения: 12 694
Ако е и слаба, със сигурност страда от някое заболяване, което да налага постоянното ядене. Аз съм подобен случай, не спирам да ям, но поне си седя вкъщи.

Не е задължително. Има някои такива ...Яде, яде, пък все слаба. Пък аз 2 фъстъка да хапна ми се лепи на задника.

Навремето аз бях в ролята на колежката.
Тоест всеки следобед омитах по един голям пакет чипс.
Колежките ми видимо негодуваха, защото все бяха на диета, и от моя чипс им потичаха лигите.
На всичкото отгоре беше много кофти от моя страна, че все похапвам пък съм толкова слаба.

Ето, виждате ли. Как да не ги мразиш такива.

# 33
  • Мнения: 2 978
.............
Тоест всеки следобед омитах по един голям пакет чипс.
..........

Ама само следобед, а не постоянно, нали? Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 7 213
Е само следобед, ама на тях им изглеждаше като цяла вечност.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 978
Е само следобед, ама на тях им изглеждаше като цяла вечност.  Mr. Green

Мда..кофти.

И аз бях така..всички са на диети около мен.
Добре, че не дъвча по цял ден, а само на обяд, че щяха много да ме мразят.

# 36
  • Мнения: 3 521
Е аз омахвах по един буркан зрял боб с люти чушки и колежките ми също негодуваха, ама де да знам защо. Сигурно и те са били на диета Thinking

# 37
  • Мнения: 2 978
Хахаха.

Каквото и да си говорим е супер кофти да мляскаш и скрибуцаш на някой на главата.
Да не говорим, на какво ще ти заприлича работното място.

# 38
  • Мнения: 2 401
Три страници потребителки, които нямат нищо против колежката отсреща да рупа по цял ден?  Shocked

# 39
  • София
  • Мнения: 2 508
Май повечето сме от рупащите индивиди...      

# 40
  • Мнения: 4 841
Три страници потребителки, които нямат нищо против колежката отсреща да рупа по цял ден?  Shocked



Имат, имат, ама се оправят със собствени сили и средства, а не злословят по форумите  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 12 694
Три страници потребителки, които нямат нищо против колежката отсреща да рупа по цял ден?  Shocked

Амчи нали скоро имаше тема за яденето от вкъщи. Обясниха ни как в чужбинско всички си носели. И по време на лекции ядяли. Та ние , дето не го правим, бяхме низвергнати. 

# 42
  • Мнения: 4 586
Разбий у вас едно  - две яйца и я издебни, или остани след работа, та и понамажи отдолу бюрото с едно дунапренче, то не се вижда като изсъхне, след два- три дни започва да намирисва. Пък ти предположи, че сигурно е от храната на колежката. Най-невинно, естествено. Аз така изсипах в латекса на съседа веднъж, боядисваше си кухнята.

# 43
  • Мнения: 34
Много сте лоши  Grinning

# 44
  • Мнения: 1 889
Разбий у вас едно  - две яйца и я издебни, или остани след работа, та и понамажи отдолу бюрото с едно дунапренче, то не се вижда като изсъхне, след два- три дни започва да намирисва. Пък ти предположи, че сигурно е от храната на колежката. Най-невинно, естествено. Аз така изсипах в латекса на съседа веднъж, боядисваше си кухнята.

На това казвам аз конструктивно мнение!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт