Помощ! Колежката яде по цял ден в офиса!

  • 5 053
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 646
Аз съм от похапващите, ама си ям тихичко, защото ям сандвичи обикновено.
Ужасно се дразня от шума на семки и говорене по тел. в офиса / разбирайте базкрайни лични разговори /. Sad

# 46
  • Мнения: 332
Ти пък яж боб вечер, да е расъл на камениста и песъчлива почва, в сушаво лято. Готви го без джоджен. А през деня фъскай по терлички.
Но трябва да си много бърза, ако някой, дори само с мимика усети нещо, веднага посочваш с пръст нея.
Е ти ме разби! smile3532

# 47
  • Мнения: 4 006
Добре де... аз да запитам. Няма ли си нещо като кухня в офиса ви, в която изгладнелите да отидат да си хапнат на спокойствие? Пък и да не овонтяват офиса на манджорно и да се налага после като контра да се прави предложеното от Вълкът с дълъг ник контра-овонтяване?

# 48
  • Мнения: 646
При нас няма - единствената ни кухня е място за пушачи.
Благодаря да похапвам там и да ми смърди...
Не нося сандвичи с миризливи храни като чесън   Crazy

# 49
  • Мнения: 1 599
Много им е весело на някои, но е много отвратителна някой да ти хрупа, млящи и преглъща на ухото. Аз лично направо изпадам в нервна криза.

# 50
  • Мнения: 1 948
Много обичам да си хрупам солетки на бюрото - особено като чета документация или правя нещо скучно.
Kолегата до мен и той много обича да хрупа солети - много досадно като някой друг ти хрупа.
А бившия ми шеф го бях обявила за катеричка - само хрупаше - още по-досаден.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 17:02 от galia_mi

# 51
  • Мнения: 166
От днес ставам образцов служител. В чест и слава на ръководството, което ми е предоставило кабинет за лично ползване. Гениална е невазможността за предаване на он-лайн звуци из форума. Твърде уязвима щях да бъда.

# 52
  • Мнения: 5 228
Ти пък медитирай. Мучи "омммммммммммм" по цял ден, да я видим ще й се хрупат ли хрупанки.

# 53
  • Мнения: 1 388
Разбий у вас едно  - две яйца и я издебни, или остани след работа, та и понамажи отдолу бюрото с едно дунапренче, то не се вижда като изсъхне, след два- три дни започва да намирисва. Пък ти предположи, че сигурно е от храната на колежката. Най-невинно, естествено. Аз така изсипах в латекса на съседа веднъж, боядисваше си кухнята.

На това казвам аз конструктивно мнение!  Peace
И аз това щях да кажа....харесва ми идеята...ще я има в предвид.....

# 54
  • Мнения: 1 388
Добре де, то от харната мирише на лошо....
Аз имах друг проблем.
Колегата, който ми беше и нещо като шеф, вечно ходеше потен и ризите му смърдяха ужасно.....
Аз по това време бях бременна и всякаква миризма предизвикваше у мен  позиви за повръщане.....
Все отварях прозореца, барем се усети човека, ама не... hahaha
Чудеше се как посред зима на мен и на колежката ми ни е все задушно......обясняваше си го с факта, че тя е в критическата, а не мен ми е жега от бременността....
Да, ама не...смрад такава нямаше .....

# 55
  • Мнения: 194
До сега плаках в една друга тема, а сега се смея през сълзи Joy Joy Joy

Всичко си представям нагледно Crazy

Дори и хрупанките Joy

П.П. Вземи и еспумизан Joy

# 56
  • Мнения: 17
носи всеки ден в офиса по един лимон..нарязвай на кръгчета посипвай със захар и се облизвай сладко сладко..повярвай ми колежката няма да издържи дълго.. Peace изпробвапа рецепта Money

# 57
  • Мнения: 1 948
носи всеки ден в офиса по един лимон..нарязвай на кръгчета посипвай със захар и се облизвай сладко сладко..повярвай ми колежката няма да издържи дълго.. Peace изпробвапа рецепта Money
Това не го разбрах Защо да не издържи?

# 58
  • София
  • Мнения: 137
А теб какво ти пречи нейното ядене? Принципно не е прието да се храниш на работното си място, има си места за това. Но не си  човекът, който трябва да въвежда дисциплина в офиса, не влизай в излишни лични конфликти с нея.. А за това,че  оправдава нейни гафове  с теб, е това вече е гадно и трябва да реагираш. Най-добре, следващия път, когато чуеш, разбереш подобно нещо, веднага го оспори и отречи. Не си мълчи за такива неща.

# 59
  • Мнения: 940
Абе не е много приятно да вони на манджи в офиса. Ние си имаме стая, в която се храним, ако изобщо някой иска да се храни в офиса и/или въобще е в офиса по обяд.

За гафовете си е гадно, сигурно я дразни факта, че има нова колежка.

Общи условия

Активация на акаунт