Изтърсаците АПРИЛски са наред - с тях завършва празничният ред!

  • 23 188
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 404
ПРИЯТЕЛКИ Hug, без вас празника никога не би бил същия Heart Eyes.
Много благодаря за поздравите.
Рина, честит празник и на вас със сладката Скарлет Hug.
Пожелавам ви мир и спокойствие, които да намерите тук на родна земя при близките Hug.
Весел празник и на вас  bouquet.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 534
ЧРД на последните ни малки рожденничета- Юли и Скарлет!!!
Весел празник и на прекрасните им майки.  bouquet


# 62
  • Мнения: 1 027
Мацки, къде сте всички  Hug
Я да си кажете кой какво ще прави през почивните дни от първи до шести май  Mr. Green
Ние живи и здрави ще сме на Сандански.

# 63
  • Мнения: 992
Благодаря ви момичета!   bouquet   bouquet   bouquet

   
Честит Рожден Ден на вчерашните рожденници- Аси и Краси!

Ванче, честит ти рожденник да ти е жив и здрав!


На нас ни насрочиха дело за 14 септември и тогава ще се реши дали ще се приберем в Бг или не.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 648
Честит рожден ден на Юли и Скарлет!

Весел презник и най-добри пожелания на майчетата им!

Рина, много време има до тогава - що толкова бавно?

# 65
  • Мнения: 1 146
Честит Рожден ден на Скарлет и Юлката Hug
Рина, Ванче, да са ви живи и здрави, хубав празник днес  Hug

Наде, ние сме на обиколка Белоградчик, пещери, Видин и след това Норвегия  Crazy Нямам търпение, един месец отпуска  Party

Къде се изгуби юлчето?

# 66
  • Мнения: 3 205
Ох, тук съм. Миналата семдица бяхме в Пловдив и нямаше как да пиша, от днес пък групата на Иво е под карантина - има скарлатина  Rolling Eyes и понеже не е бил контактен, го спирам, дано се опазим. Така че циркът ще върви с пълна сила до петък, когато заминаваме на село (планирали сме обиколка из Карлово, Калофер, Хисаря и селото ни ще ни служи за база за преспиване). Аз вее съм грохнала, ЕГН-то не прощава. Ама то да изчистиш цяла къща от наронен стиропор и след една седмица само мъжко присъствие не е лесно.

Искам да поздравя всички дечица, на които не успях да честитя, също и на днешните рожденици - да са весели и здрави и много да радват всички роднини - и най-вече мама и тате!

# 67
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Юли и Скарлет.

 Ванче, пожелавам  ти най-вече да ти е здраво момчето   bouquet.
Рина, успех на вас , дано всичко се е развие положително за теб  Praynig.


Ние почивните дни се захващаме с чистене  Rolling Eyes. Ема заминава на вилата и хващам баща й да мием прозорци. Вчера извадих бебешките дрешки от Ема и уж имах много работи , а те половината пожълтели, хем не съм ги гладила , та днес направихме малко пазар. Нищо кой знае какво не сме взели - памперси за родилния дом, крем за гърди, комплектче за изписване, козметика за бебето - и 200 лв похарчихме  ooooh!, нещо много ми се срува  newsm78.

# 68
  • Мнения: 130
Честито на вчерашните рожденици Аси и Криси и на днешните Скарлет и Юли! Да растат здравички и да радват близките си!
Тина, ЧРД и на теб, с пожелания за здраве, леко раждане и сладко бебче като дойде момента.
За пожълтелите дрешки - случвало ми се е бели памучни тениски да пожълтеят с времето само от стоене. Опрявям ги с натапяне в студена вода с малко белина и после изпиране в пералнята с нормален препарат.

Енви, и мен много ме е яд, че така сме се разминали. Трябва да си разменим някакви координати, за да се предотвратят такива разминавки за в бъдеще.

Смин, самонаказвам се  smile3538.

Няколко снимки на порсналата ми щерка: http://family.webshots.com/photo/2125150430101086645XOokcF

# 69
  • Мнения: 2 149
Тинче, аз затова вече съм на мнение, че човек трябва да си запазва само нещо изключително ако има, иначе дрешките наистина пожълтяват. А и сега няма да са ретро с тригодишна пауза, но след още година-две... Затова разчиствам. Peace
За Дидо направихме един елементарен пазар и 200 лв не ни стигнаха. Като се почнат само шишетата и бибите и разните там пособия и то....
Засега от дрешки спестявам доста - от Тони, а и от племенницата, на която дрешките са от Франция повечкото. което не взема аз за Дидо заминава в Продавалника. Ами те веднага започват да жълтеят ако не се носят и перат, да не отидат зян Wink

През почивните мислехме да заминаваме в Стрелча, но се отказах лично аз - никъде не ми се ходи, по-точно никъде, къдет можем. Затова по-добре да си вия тъпанарски в София и така....дали няма да извоювам ремонтчето на банята - нали сме купили тапети, силикон, мивка...само трябва да запретнем ръкави и ще стане бонбон!

# 70
  • Мнения: 1 027
Добро утро  Hug
Ставайте да пием кафенце   food010
Зарка, голяма е сладуранка, сигурно затова си я скрила от другите априлчета, за да не я награбят  Hug
Нуни, направо ви завидях на пътешествието, искам и аз  Crossing Arms Малко повече местенце в някой куфар няма ли да се намери  Mr. Green
Тинче, сега като каза, че са пожълтели май и аз трябва да разгледам какво имам и в какво състояние  newsm78
Аги, дай го малко по-весело и дано успеете да оправите банята  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 3 648
Незнам дали ще идвам на Усоето, колкото и да ми се идва! Съжалявам, че неможа да карам добре, за да дойда сама.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 12:02 от Вени*

# 72
  • Мнения: 766
Здравейте, момичета.

Аз нещо не успявам да измисля почивните дни. Само си сменям мнението - първо беше на гости на лелите, после стана море, после дойде веста за варицелената карантина и в съчетание с прогнозата за времето морето отпадна като идея.Сега последно съм измислила до 3-ти  в София, да видим ще я има ли шарката или няма да я има , и след това Пловдив за 3 дни с разходки до Бачково и други околности. Ще видим следващите дни как пак ще променя плана.

Нуни, завиждам за отпуската Mr. Green

Зарка, продължава да се разхубавява Мимата.
Вени Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 534
Ние почивните дни заминаваме на морето-Гранд хотел варна.Нещо като гледам прогнозата за времето се плаша.
Смин, имам твоя тел. Ако ми се отдаде възможност ще звънна да се видим, ако въобще сте си във Варна за празниците.

Вени, има време до Усоето, не се отказвай отсега. Съжалявам, че нещата не вървят към по-добро.

# 74
  • Мнения: 2 631
Ние почивните дни заминаваме на морето-Гранд хотел варна.Нещо като гледам прогнозата за времето се плаша.
Смин, имам твоя тел. Ако ми се отдаде възможност ще звънна да се видим, ако въобще сте си във Варна за празниците.

Вени, има време до Усоето, не се отказвай отсега. Съжалявам, че нещата не вървят към по-добро.

Рени, мисля, че детския кът вече е отворенм там, ще дойдем н амясто да се видим, първите дни ще сме тука, Жени също трябва да дойдат насам, ще организираме нещо

Момичета, доста работа, само ви чета и нямам временце да пиша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт