Моля ви, кажете ми как да постъпя

  • 8 208
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 715
Сега ако кажеш, че и спагети ще сготвиш, направо ще убиеш рибата.

# 46
  • Мнения: 0
 ku[d]ku[d]yaka какво имаш предвид, че не трябва да ги правя ли? Щом като са за баща му.
Не аз просто ще ги направя, но още като си дойде мойто и ще поговоря с него, и ако не ме разбере няма да стъпя в тях а те в къщи още по малко

# 47
  • Мнения: 3 715
Ами естествено, че не трябва да ги правиш.

Аз вече сериозно започвам да се замислям.

# 48
  • Мнения: 46 657
Звънни у тях и кажи, че сибът им се е обадил, че довечера искат спагети, но ти имаш интервю за работа и излизаш, но това ще свърши работа само за днес ...

Намери си по-бързо, за да не стоиш по цял ден у вас, после като и двамата сте работещи си разпределете домашните задължения, като гледай готвенето и сервирането да се падне на него и може би сам ще намери начин да спре да им слугува.

# 49
  • Мнения: 0
аз на тях нищо няма да казвам, защото те ще го приемат като обида, ще го накарам той да говори с тях. Положението е много деликатно и трябва да се пазя от скандали и семейни интриги, а майка му може да направи от мухата слон

# 50
  • Мнения: 431
Дори и той да говори, те пак ще знаят, че ти си провокаторът.

Най ми хареса съветът за ходенето по гащи, много подло Mr. Green

# 51
  • Мнения: 46 657
аз на тях нищо няма да казвам, защото те ще го приемат като обида, ще го накарам той да говори с тях. Положението е много деликатно и трябва да се пазя от скандали и семейни интриги, а майка му може да направи от мухата слон

Далеч съм от мисълта за скандали, като услуга го изкарай, спешно са ти се обадили и трябва да бягаш, даже й купи продуктите и ги занеси, гарнирано с благодарности и усмивка ...

# 52
  • Мнения: 0
аз като бях на работа до преди две седмици пак беше същото, защото съм се връщала от работа в пет 17 :30 и съм имала време да готвя, а майка му се връщала в 19:15 и нямала време, но тръгва за работа в 9:40 и мисля че сутрин има време да сготви нещо. Просто си намира оправдания

# 53
  • Мнения: 0
И на мен това ми хареса с гащите. Но не е ли малко хладно още за изпълнението на този трик Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 54
  • Мнения: 796
защо си търпяла толкова дълго нещо, което те е тормозило. Не виждам какво пречи един разговор. Ето ти си го насъбираш в теб... емоциите се натрупват , ескалират и могат да избухнат в неподходящ момент и на неподходящо място. Затова се говори. Затова момчето ти трябва да знае какво ти е. Ти някога споменавала ли си му как се чувстваш ....може да не се усеща и държайки го в неведение сама си правиш нервите. Друго ми прави впечатление...той изобщо май не е напускал семейството си..тоест вие сте едно семейство с неговите родители. Щом им готвиш, щом сте нон стоп заедно, щом се бъркат за най-малкото нещо....

баща му искал спагети...ами да отиде да си купи и да си ги сготви...не мога да разбера ти какво общо имаш с това. Ако сте решили да ги каните на гости..разбирам ..ама това как го търпиш изобщо не го разбирам. Разбрах , че живеете отделно. Ами следващия път, когато очакваш визита им си взимаш чантичката и на кафе с приятелка. Но на първо място пак ще се повторя ,мисля че е най-важно да говориш с приятеля си. Не отлагай и знай че се се в правото да искаш да се чувстваш семейство с него ...не с неговите родители Hug

# 55
  • Мнения: 796
И на мен това ми хареса с гащите. Но не е ли малко хладно още за изпълнението на този трик Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

прогнозата за времето е добра...до 2-3 седмици може спокойно да се развяваш гола Joy

# 56
  • Мнения: 431
Уф, намерили си обслужващ персонал хората... хем готвачка, хем слага-дига маси, хем изслушвачка, хем за синчето играчка.
Стягай го този твой мушмул, щом толкова го обичаш.

 Добре де, той нищо ли не кометира за тези посещения, не му ли се иска да излизате, да се виждате с приятели, че и просто да се гушкате и да си почивате след работа...

# 57
  • Мнения: 537
И на мен това ми хареса с гащите. Но не е ли малко хладно още за изпълнението на този трик Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Е ти да не ще ходиш навън бе  Mr. Green Аз междудругото много обичам да се разкарвам полугола, ама живеем със свеки и...Мъжът ми вика ко ти пука, ама на мен ми е неудобно.  Rolling Eyes
Ама вземи ги стресни твоите хора, ние преди да се роди малката, почти всяка вечер бяхме навън или си канехме гости.

# 58
  • Мнения: 0
Да така е никога не съм споменавала че не искам постоянно да са в къщи. Прави сте че не е виновен той, защото аз го държа в неведение. Така е. И си го трупам на себе си. Но наистина ще говоря с него. След час и двадесет минути.

# 59
  • Мнения: 537
Дано да има развитие в  положителна за теб посока, че тоя психически тормоз не се издържа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт