Хранене и килца по време на бременност

  • 3 499
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
Всичко е строго индивидуално! Общо за цялата бременност качих 16кг, като последните 2 месеца не мръднах, а си мислех, че точно тогава най-много се качва Thinking

# 61
  • Мнения: 1 930
засега съм +10, силно се надявам да кача максимум само 5  Praynig

# 62
  • Мнения: 949
засега съм +10, силно се надявам да кача максимум само 5  Praynig
[/qu
ote]
КАСМЕТЛИЙКА!НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВЯЙ,СПОРЕД МЕН ДОРИ  ПО МАЛКО ЩЕ КАЧИШ! newsm10

# 63
  • Мнения: 7 186
А вярно ли е, че в 8 и 9 месец се качва най- много? newsm78

# 64
  • Мнения: 7 640
имам една графика, ще опитам да я кача, но няма да е днес. Confused

# 65
  • Мнения: 949
А вярно ли е, че в 8 и 9 месец се качва най- много? newsm78
САМО ПЕДПОЛАГАМ,НЕ СЪМ СИГУРНА,НО МИСЛЯ ЧЕ ТОГАВА КАНТАРА ПОКАЗВА ПОВЕЧЕ КИЛЦА,ЗАЩОТО БЕБЕТО РАСТЕ!

# 66
  • Мнения: 949
Аз в момента съм +22 Embarassed На всяка консултация ми се карат, че съм дебела, ама кво да правя newsm78
Не ми се мисли как ще ги свалям после Sick
Аз все си мисля,че после по лесно се свалят!

# 67
  • Мнения: 2 032
А вярно ли е, че в 8 и 9 месец се качва най- много? newsm78
Уж, но аз например и двата пъти накрая се чувствах толкова подута, че не можех почти нищо да поема, така че и това е инидивидуално. Иначе, с първата бременност качих 11 кг, след раждането останаха само 3, с втората бременност качих 12, но след раждането останаха цели 6, и сега, както много мами преди са споменавали, и аз (пак) констатирам, че е доста трудно да се сваля като кърмиш и седиш в къщи...

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 441
А вярно ли е, че в 8 и 9 месец се качва най- много? newsm78

Аз до средата на 8-ми месец бях +8 и от тогава през 2-3 дни качвам по 200-300гр. Не ям повече, даже по-малко. Мисля, че са за сметка на бебето, защото корема ми също много порасна, а и бебето сега наддава най-много. Вече съм почти +10. Надвам се в 9-тия да не кача повече от 1кг, даже някои казват, че се сваля.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Аз засега съм +16, но пък ми остава малко до края..За себе си установих че всичко идва от сладките неща, и най-вече сладоледа. Между 5 и 6 месец се тъпках непрекъснато с вафли, кроасани и сладолед, просто ужасно много ми се ядеше сладко и резултата беше 4 кг за месец. Следващия месец успях да огранича сладките неща максимално и качих само 2. Тоя месец пак се изтървах и отново +4. Изобщо спирам да ям сладко вече до края... Embarassed

# 70
  • Мнения: 727
Ох това сладкото и мен много мр  съблазнява....но ние сме късметлийки все пак хванахме сезона на плодовете и зеленчуците
Иначе аз съм +11 а съм в деветия месец вече......чесно да ви кажа незнам как става, ям си не е нещо от храненето, явно движението е от значение(аз не съм се спряла) Съветвам ви и вие да се разхождате колкото може повече
До сега според моята лекарка съм според нормите а това е ОК не само защото много лесно ще се свалят после а и за самото раждане(така твърди докторката ми)
Абе хапвайте си сега ви е времето ПОСЛЕ ще го мислим Wink

# 71
  • Мнения: 282
А вярно ли е, че в 8 и 9 месец се качва най- много? newsm78
Вярно е, защотото бебчо тогава расте най-осезателно, а с него и матката. А и движението наистина е важно. Но съм склонна да вярвам, че в деветия може и да свалиш - аз като гледам от сега колко ми е малко стомахчето, една чаша вода и се вувствам като плондер.

# 72
  • Мнения: 7 186
Аз питах, за последните месеци, защото веднъж една мама беше писала в друга тема, че в 9- тия месец качила 23 кг, защото много се залежала и това много ме потресе. ooooh!

# 73
  • Мнения: 282
Аз питах, за последните месеци, защото веднъж една мама беше писала в друга тема, че в 9- тия месец качила 23 кг, защото много се залежала и това много ме потресе. ooooh!
За един месец 23кг.?!?!?!
Това е кошмар, тази жена как се е оправила после. То е много вредно за сърцето. А и само от лежане без храна не се качва, сигурно има хормонални проблеми.

# 74
  • Мнения: 1 259
Само 15 килца не са нищо сега ми се е  паднало да си хапвам с толкова много свободно време то какво да се прави друго bowuu

Общи условия

Активация на акаунт