Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 223
 newsm59 на loranholl!!
Честита беборанка на Beboranka!! Да са здрави и щастливи!!!  newsm51

# 226
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Пепе, радвам се че сте вече в къщи. Само положителни емоции и много гуш за малката принцеса!

Честита принцеса на Беборанка! Да е здрава и много да радва мама и тати! Бързо възстановяване на Беборанка!

# 227
  • Мнения: 826
Честито на Беборанка за малката беборанка. Да и е жива и здрава принцесата.
 newsm18 newsm38 newsm18
Честит рожден ден на Лоранхол!
 newsm59  party023
Много щастие и здраве и бебенце за чудо и приказ.

# 228
  • Мнения: 849
Честита бебка и на Беборанка!!! Здравичка, късметлийка и винаги много обичана!!!

Фелинка, ние определено сме със сини зайци  Blush, то просто няма с розови, а и аз налитам на синьо по принцип, дори за себе си. Пък и кой е казал, че синьото е само за мъже...  Crossing Arms Странно, че са ти казали тооолкова дълъг срок на доставка. Що не звъннеш в София да видиш дали я нямат налична? И ако трябва ще ти я вземем оттук и ще ти я изпидираме по куриер. Тя си е в кутия, шкафчето е разглобено и трябва да се сглоби, няма риск да се повреди. Да не говорим, че от самия магазин сигурно могат да организират по-бързо доставка до Варна.

Дендри, поздравления за хубавата стаичка! А това ми напомня, че и нашата вече става за снимане. Ще взема да добавя някоя снимка в албума с покупките...

# 229
  • Мнения: 397
Честито ни ново бебче, и честита ни рожденничка! Много здрави и щасливи мами с беборани във ръце!
Момичета, аз малко да попитам за снимките, не мога да ги разгледам.
Искам да разгледам покупките и другите неща, но като влезна в нашите снимки и ми изписва Албуми на may2009-Авторът няма албуми. Не мога да се справя, може ли малко помощ?

# 230
  • София
  • Мнения: 86
Ето, ти го още едно бебче , вече гушка  мама.Честито  на Беборанка!!!!  bouquet
Честит рожден  ден  на Лоранхол!
 nbirthday newsm67  Gift
Добре дошла на  Кремче!Браво за изчрпателния  разказ! Hug
malachika, не обръщай  въобще внимание на дъртите, те  само си мърморят, не се съобразяват въобще, не ги  е срам.Гледай напред мила  и въобще да не ти пука, бебчо  си  е  добре!! Hug Hug Hug
Дендри, готана стая, чака си бебка!  bouquet
Весел ден!!! Joy

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 9
Хей, Май-чета!!! честито на прибралите се от болницата!!! честито и на Беборанка!!!  newsm59 на [/b]Лоранхол[/b]!
Малачика - въобще не ги слушай и не се подтискай!!! Така и бебчо усеща, че не ти е добре! А който ти говори, така го срежи  #Cussing out (аз бих използвала и разни неприлични думички), че да не се обажда повече!!! И аз съм на мнението на Фелина - ако нещо не им харесва, те да си го носят 9/10 месеца и да се мъчат! А това че работиш - нека те издържат, щом са против! И аз още работя, но решението си е мое - и аз си решавам кога да не работя - например днес и утре (почивка ми е домашната работа, пране, гладене, подреждане  Crazy ). А ако искат да се успокоиш и бебчето да качи тегло, да мълчат! Crossing Arms Лелята на мъжа ми с второто си детенце качи 35 кг, стана почти 100 кг, бебка се роди 2600, доносена, на термин, 2400 излезе от родилния дом. Така че здравословното хранене/диетата нямат никакво значение. аз дотук съм +8 кг за бременността (стартирах от 71 кг при ръст 160), и въпреки огромният корем и бебка (която върви към 3кг) пак съм огромна и подута и въобще не изглеждам като Фелина, а като бременно хипопотамче (така ме нарича мъжо). и много ми тежат тези 79 кг (+20 от нормалните за ръста ми!!!)по този повод - Фелинка, колко си висока? страшно ти стои роклята!!! аз даже не смея да отида да я пробвам, за да не се депресирам  Sunglasses но ако си близо до моя ръст, ще се замисля  newsm78
Кремче, много е хубава малката бебка Диана - спокойна, нежничка, въобще не е едра, идеална е   Hug За грижите за дечицата - нашият син го записахме от 1 юни на частна градина - много по-трудно ще ми е сама с двете дечица, отколкото ако е на градина. ще го тъпча с витамини и ще се разхождаме много, та се надявам да не се разболява. иначе той си има стая, когато е при нас, така че, ако не дай си боже се разболее, ще си стоят по стаите децата, а за нас ще купя маски от аптеката. миналото лято се разболя само веднъж, и то в края на август - вдигна за ден и нещо температура и се оправи бързо Simple Smile
Ели, освен Инфакол-а, ако не подейства, вземете си кремче за мазане на коремче на Веледа ( в аптеките в Мол-овете ги има), има загряващо действие на компресчетата, за които говореше Фелина. Освен това мама, която беше пробвала всичко на пазара, каза, че единственото, което е помогнало на нейната бебка, е бг чай Бебезан. аз смятам да пробвам всичко, ако/когато ни застигнат.
а за снимките - фотоапаратът ни е със счупен дисплей и снимките ги правим трудно, затова нямам нито на коремчето ми, нито на покупките. ще пробвам с телефон, дано стане - че иначе съм като шпионин - само ви се радвам - на вас и покупките, а пък нищо не качвам  Laughing за Премама - софийското и варненското нямат нищо общо, различен франчайзинг са, така че Фелина, звънни директно в София и си я поръчай оттам, ако е налична.
а, да приключа с дългия пост - преди малко пробвах разни дрешки - не че е показател как изглеждаме сега и как ще бъдем след раждането - и категорично реших да се възползвам от идеята на Зайчето да съм в по-ярки цветове - избрах си лилав потник и прозрачна туника - пак лилава с черно, и с черен клин (за бременни) и черни сандали (единствено те ми стават!!!) и с лилави обеци - ако успея, ще се снимам и ще ви кача снимчица. Дано да е топло тогава, че сега във Варна е страшен клинч!!!
Хубава събота на всички, аз отивам да простирам  prostor

# 232
  • София
  • Мнения: 6 223
Честито ни ново бебче, и честита ни рожденничка! Много здрави и щасливи мами с беборани във ръце!
Момичета, аз малко да попитам за снимките, не мога да ги разгледам.
Искам да разгледам покупките и другите неща, но като влезна в нашите снимки и ми изписва Албуми на may2009-Авторът няма албуми. Не мога да се справя, може ли малко помощ?

Цъкни на "Профил", тогава трябва да ти се покажат албумите. Ако си влязла с име и парола де...

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
4естито беб4е на беборанка  Hug Hug Hug да е най-щастливата мама и бързо възстановяване  newsm51 newsm51 newsm51

# 234
  • Мнения: 16
катринка, дано скоро ти го дадат Рости! На моя близка приятелка бебето беше в сходно положение, но явно по-тежко, имаха доста напрегнати моменти, но в крайна сметка всичко се оправи и сега си е вкъщи с мама! А ти в коя болница си, че съм пропуснала?

Във Вита съм аз - хубава е болницата и отношението е добро.
Дано скоро наистина ми го дадат! Сутринта му дадоха водичка и не я е повърнал, сега трябва да видим дали ще издържи с млякото. Ако всичко е наред и с него имаме големи шансове за утре.  Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 110
Честито бебче на беборанка   ylinfant

Felina, много си готина с роклята, на това му казвам добре разпределени килограми  Heart Eyes

Аз пак да питам ако някой знае (дано не е тъп въпроса) - по време на контракция могат ли да се усещат движенията не бебето  Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 826
Felina, много си готина с роклята, на това му казвам добре разпределени килограми  Heart Eyes
Eй, ама къде са тези снимки? Пуснете линк, искам и аз да ги видя накрая.  smile3509 photo  Hands Clap
От това се сетих, че и аз вече трябва да си приготвям багажа за болницата, както и да стъкмя дизайнерски тоалет за бебка и нещо хубаво за мен. Ще ги сложа в торбички и ще ги напиша да не ги сбърка таткото, че ако ми донесе нещо друго ще го  box Нямам търпение - тези дни ще наизвадя дрешките на бебка и ще и спретна страхотно и стилно комплектче за изписването. Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 367
Аз пък си помислих че днес няма да си имаме бебече а то Беборанка ни отсрамила с една госпоИца Hug Hug Hug
Честита щерчица Беборанка да ти е жива и здравичка малката писанка. Много да се гледкате и малко да плачкате.
Усмихнато бебече на мама и тати  Hug Hug Hug

Абе Дендри в нащо си албумче бе мила с бебешките покупки . Аз само там пускам снимки Hug
essivessela висока съм 158 см  Joy и 72 кг а иначе бях 50 кг . Смятай за какви мерки става въпрос smile3525 smile3502
Зайче нещо не съм ти отразила един заден пост  newsm78 са подчертаващо бюста потниче Grinning ти нали се сещаш как след като закърмиш ще ти трябва сутиен с 2 размера по-голям.
Такива гърди сме си отгледали всички ама от тумбаците не им личи ама послееееее ..... rotfImbo
Аз носех размер 2D  който ми беше много малък ама нямаше по-големи навремето .По принцип нося чашка D
В такива комични ситуации съм изпадала докато разкарвах млекарницата не е за разправяне...
Не че нещо ама само споменавам да не се подчертаеш, така че мъжа ти да те загръща с неговата блуза, че не си се побрала в сутиена  smile3502 smile3503
Апък за ваничката или ще се обадя в София верно, или ще си купим на Бреви ваничка . Има ги в мола в Хиполенд слава богу .

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 19:28 от Felina

# 238
  • София
  • Мнения: 5 247
Пепе! Благодарим ти за чудеснота новина! Браво, че те чуваме и теб! И че сте си вкъщи!! Hug
ЧЕСТИТО НА БЕБОРАНКА! дА Е МНОГО ЩАСТЛИВА МАМА И ДА СИ ГУШКА МАЛКАТА КУКЛА!

Честит РДен на loranholl!! Живи и здрави скоро да се гушкате също с бебчо!

# 239
  • Мнения: 79
Здравейте мили дебеланки  Heart Eyes
Имам честта да ви съобщя, че днес Вяра Д е родила момиченце Катерина, 3000гр, 49см.  Heart Eyes Двете са добре и ви поздравяват  Hug. Желая има много щастие и любов и бързо възстановяване на мама   bouquet

Честито на Беборанка, да са много щастливи с малкото съкровище  Hug
и накрая, но не на последно място Честит рожден ден Лоранхол и съвсем скоро да си гушкаш най-хубавият подарък  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт