Искам декоративен заек, имам въпроси...

  • 97 943
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 390
явно си е до доктор, нашата каза че няма в практиката си кастрация на женски заек

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
...моето дете е с котешка микоза...
Какви са симптомите?
На ръчичката се появи едно петно с мехурчета ( колкото 20 стотинки). След това се спукаха и станаха като корички. Откакто я мажем коричките паднаха, но петното си стои ще го мажем около месец.

# 197
Здравейте..имам си декоративен заек от 1 год..от както го пребрах вътре в стаята на топло забелязвам че по секцията има кафеви петна от заека...не знам как се пояжяжат..дали ги плюе или не знам и аз...но искам да ги махна но не се махат..пробвах със спирт,препарат за дърво,дори и със сода Sad помогнете ми плс

# 198
  • Мнения: 1 849
обезмаслител - аз ползвам Меглио, за всичко което е от органичен причинител.
Моят заек не е оставял петна по секциите, но следи от зъби имам в изобилие.

# 199
ами дано го намеря,защото не съм чувала за него...мерси много..чао за сега от мене отивам да чистя на зайко  Grinning

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Има го във всеки хипермаркет.

# 201
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
От днес и ние сме със зайче, бяло, на 40-тина дни Grinning

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честито!

# 203
  • Мнения: 1 047
Нашия хубавец уикенда се научил да се качва на перваза на прозореца.
Съборил една саксия, кутията със щипки изял и изровил джоджена от другата саксия.
Свалил си кашона със сено и го надробил.
Сега се чудя как да го озаптя.

Кафявите петна ако не са диария, вероятно са от нощните изпражнения, които са меки и зайците си ги изяждат още при изхождането.

# 204
Здравейте имам зайче на 6 месеца от 2 дни но имам малък проблем.Когато го пуснем от клетката с часове след това не можем да го приберем.Помогнете!! newsm45

# 205
  • Мнения: 1 047
Здравейте имам зайче на 6 месеца от 2 дни но имам малък проблем.Когато го пуснем от клетката с часове след това не можем да го приберем.Помогнете!! newsm45
Здравей!
Имам зайци от как се помня.
Проблеми нямам.
Дай точен адрес, ще дойда и ще ти помогна.

# 206
Здравей,ами аз всъщност не съм от София, така че...
Дайте някакъв съвет.Не мога да разбера или го е страх или просто не иска да се прибира щото на отвън му е хубаво.
Много ми е жал за животинката,защото или трябва да я държа в клетката , аз не искам.Искам само вечер и като ни няма да е затворена,или трябва много насилствено и неприятно за животното да я прибирам с триста зора.Заека е мъжки,на 6 месеца ,а е член на семейството от събота.Благодаря предварително. newsm12

# 207
  • Мнения: 12 666
Сипваш храна в клетката, той отива да хапне и хоп.
А майка ми го замеряше с одеало.  Laughing

# 208
А моя заек не е такъв.Ще стой гладен но няма да си влезе в клетката... smile3518

# 209
  • Мнения: 12 666
А моя заек не е такъв.Ще стой гладен но няма да си влезе в клетката... smile3518

Свободолюбива животиняче.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт