Пушат ли гостите ви у вас?

  • 13 066
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 029
Оооооо чак сега виждам закУравелите.
От тая тема стана ясно че Мизи се превзема, нищо друго.

# 316
  • Мнения: 1 501
Почнахте малко да се втельосвате , че пушека чак пречел на съседите . Иначе дамата , която твърди , че не й харесва да излиза на терасата , за да си изпуши цигарката си е нейна работа и тя губи в случая . Не може мисленето ти да стига само до там , че една цигара решава едва ли не да идеш ли някъде , където не се пуши или да идеш . Обаче ако чуя една такава приказка от приятел или познат и да ми каже няма да дойда у вас щом не давате да се пуши определено би било фактор да огранича контакти с него , за съжаление това е доста ограничено мислене  Peace.

# 317
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че пушекът от съседите пречи, особено ако под теб постоянно излизат да пушат на балкона. В Германия ако съседът се оплаче, че му димиш с цигарите си, ще дойде полиция.

# 318
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Добре де, нали всеки има право да диша, респективно да проветрява.
Ако някой нон-стоп му окадява прозореца няма как да стане. Логично е да се оплакват хората. Дано има кой да ги чуе.

# 319
  • Мнения: 2 388
Ех, ама как сте я захапали Millisent.
На мен също не ми е приятно, като отидем на гости ( ние и домакините, които също са пушачи ) цяла вечер да циркулираме от стаята до терасата, по двойки, единици, по мъжки, по женски и във всякакви кофигурации.
Затова, ако толкова държим да се видим вкъщи го правим в нас, където няма забрана за пушене в стаята.
И те са доволни и ние сме доволни.
Само аз не съм особено доволна, защото не обичам домашни сбирки, но се преживява.

# 320
  • Мнения: 562
Всеки има свобода на действията дотолкова, доколкото не накърнява останалите около него - още повече, ако те се намират в собственото си пространство!  Peace

# 321
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Разбира се, че пушекът от съседите пречи, особено ако под теб постоянно излизат да пушат на балкона. В Германия ако съседът се оплаче, че му димиш с цигарите си, ще дойде полиция.

А в Нова Зеландия и Чили няма да дойде полицията.  Tired

# 322
  • Мнения: 251
Аз като видях другите постове на Минзухар-ка, защо ли си мисля, че темата и е  партенка и е за сеирджии? Тя е просто образ и точно  това нейното ," закУравели" показва, че темата и е много"сериозна" Naughty

# 323
  • Мнения: 2
Ех, ама как сте я захапали Millisent.
На мен също не ми е приятно, като отидем на гости ( ние и домакините, които също са пушачи ) цяла вечер да циркулираме от стаята до терасата, по двойки, единици, по мъжки, по женски и във всякакви кофигурации.
Затова, ако толкова държим да се видим вкъщи го правим в нас, където няма забрана за пушене в стаята.
И те са доволни и ние сме доволни.
Само аз не съм особено доволна, защото не обичам домашни сбирки, но се преживява.

Те се сърдят не за нещо друго,ами защото не искам да им ходя на гости на непушачите.
Няма такова ограничено мислене.
Все едно съм длъжна... Joy




Последна редакция: чт, 14 май 2009, 07:28 от Millisent

# 324
  • София
  • Мнения: 10 474
Кой пък ти се сърди на тебе, бе, Millisent? Успокой се, тези на които не искаш да ходиш на гости не искат и да те канят. Проблем няма.  Wink

Разбира се, че пушекът от съседите пречи, особено ако под теб постоянно излизат да пушат на балкона. В Германия ако съседът се оплаче, че му димиш с цигарите си, ще дойде полиция.

А в Нова Зеландия и Чили няма да дойде полицията.  Tired

Във Франция се прави забележка, обаче забрана да не се дими в собствения дома няма. Виж, ако печеш чушки във фурната, пак ще дойде домоуправителя да те пита к`во правиш. Изпробвано. Mr. Green Т.е. на омирисването под всякаква форма се гледа с лошо око, но дотам. Разчита се на лична съвест и възпитание.

# 325
  • Мнения: 660
Никакво пушене в къщи!
Веднъж на гости ни дойде семейство СТРАСТНИ ПУШАЧИ помолиха да запалят една цигара. Разбира се нищо лошо в една цигара не виждам. Да не ни се разваля сладката приказка. До този момент все съм позволявала на гостите да димят в къщата.
Но какво направиха те ........
Вместо 1,  2, 3 или 4 цигари започнаха да палят цигара от цигара изпушиха 2 кутии (аз им дадох позволение да пушат ooooh!). А вече имахме малко дете. След това 1 седмица вкъщи миришеше на пепелник. От тогава НАВЪН!!!!

# 326
  • София
  • Мнения: 1 984
Мен даже не ме питат дали може да пушат  Mr. Green Mr. Green
Но много се дразня на съседите долу, които пушат на баклкона и миризмата иде прави в нас...
Хубавото е, че от време на време минават на трева и тогава миризмата е мног по-поносима Simple Smile

# 327
  • Мнения: 573
пушат да -на терасата Laughingвсички ,които идват вкъщи знаят ,че сме непушачи,Разрешавала съм понякога да запалят вкъщи ,но има съобразителни хора и излизат на терасата да палят цигара.

# 328
  • Мнения: 24
Да-на терасата... Laughing

# 329

Общи условия

Активация на акаунт