Пушат ли гостите ви у вас?

  • 13 047
  • 378
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 994
Пуши се на терасата, зима ли е ,лято ли не ме интересува. Детето при почти всяка инфекция на дих.пътища прави ларингит- пие антихистамини, прави си инхалации с инхалатор и да ми опушват стаите - НЕ Naughty

# 361
  • Мнения: 136
Да, но само в кухнята. Ако няма деца наоколо разрешавам и в хола - паля свещи, ползвам ароматизатори, проветрявам здраво.
Не мисля, че е учтиво да си на гости и да пушиш на балкон!
Аз самата избягвам да ходя на гости, ако правилата в къщата са такива. Предпочитам да се виждаме или у нас, или навън.

# 362
  • Мнения: 994
Хич не ме интересува кое е учтиво и кое не, когато става въпрос за здравето на детето ми! А пък и гостите ни в повечето случаи са ни приятели и самите те не искат да пушат в присъствието на детето.

# 363
  • Мнения: 113
Пуши се след като детето си легне,а след това се проветрява.Гостите се съобразяват,колкото и да им се пуши.

# 364
Не на който му се пуши в градината.

# 365
  • Мнения: 269
Да, вкъщи се пуши. Естествено, само в хола и кухнята /всъщност, те вече са съединени в едно помещение/. Имаме много добра аспирация. Предвидливо, преди години вложихме доста пари в нея, защото и аз и мъжът ми сме пушачи. В спалнята и детската не се пуши.

# 366
  • Мнения: 930
не Naughty
аз и съпруга ми сме непушачи, на който му се пуши да си го прави в къщи Mr. Green или да не ни идва на гости Twisted Evil

# 367
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
В хола и кухнята се пуши /аз не съм пушач/. Грубо ми се види да поканя някого на кафе и да го изпратя с кафето на терасата. Даже ми е смешно.

# 368
  • Мнения: 353
Ние сме непушачи и у дома не се пуши. Като ходя у нашите си позволявам да им правя забележки да не пушат в наше присъствие, но те и двамата пушат много

# 369
  • София
  • Мнения: 309
И ние сме непушачи,и аз изпращам гостите на терасата Peace.Като пуших преди сто години и ходих на гости на приятели с деца също излизах на терасата.
Много се дразня като ходя на детски рожден ден и нищо не се вижда от цигарен дим,да не говорим как се диша-ужасно е!После и ние,и детенце миришем ужасно Sick.

# 370
  • Мнения: 3 016
Пуши се само на балкона.

# 371
  • Русе
  • Мнения: 764
Преди се пушеше в кухнята само. Вече живеем в друг апартамент и хола и кухнята са свързани и се пуши само на терасата. Със съхпруга ми не сме вече пушачи. В къщи обикновено идваат само близки хора и си знаят, че само на терасата могат да запалят. Пък и като се замисля дори и да не са ми толкова близки хич не ми пука да кажа, че вътре не се пуши.

# 372
  • Мнения: 889

Темата е предимно за непушачите.

Да поясня - не карам гостите ми да се събуват, НО...но пушат само на балкона.  Embarassed Майстори, които са за кратко също не пушат. Не се преборих обаче, когато лятото имахме ремонт три месеца. Оставих ги да димят.

Всички на терасата, майстори, гости, особено близки гости /родителско тяло/-без изключения  Peace. Правилото го въведох аз още като активен и единствен пушач вкъщи  Embarassed. Иначе майсторите са привилегировани -те може и да не се събуват. Ако на някой не му харесва, да не идва, за това има и ресторанти.

# 373
  • Русе
  • Мнения: 764
Иначе майсторите са привилегировани -те може и да не се събуват.

И у нас само майстори ходят с обувки.

Ако на някой не му харесва, да не идва, за това има и ресторанти.

Подкрепям. Simple Smile Само не знам какво ще правят пушачите като забранят пушенето и в ресторантите.  Mr. Green

# 374
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Това да се пуши в къщи и/ или къде да се пуши, е въпрос на лична хигиена.
На мене ми се вижда абсолютно безумие и гадна, гадна отврат да се пуши въобще вътре!

На балкона! Ходом марш! Ако искат да идват пак!

Общи условия

Активация на акаунт