спят ли на нощтна лампа децата ви?

  • 2 242
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Никога не е спал на нощна лампа.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 11:43 от Sis*4e

# 16
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да. От раждането, до сега.
Но, най-вече заради моето удобство - през нощта се буди, търся биберона, водата, завивам я...

# 17
  • Мнения: 275
Не. Смятам, че не е най-добрият вариант нощната лампа.

# 18
  • Мнения: 2 111
На мен ми беше по-удобно да спим на нощна лампа,защото ставах често да я завивам,обръщам,да й дам биберона.Откакто започна да спи по-спокойно и да си намира сама биберона на 7-8 месеца ,спим на тъмно.

# 19
  • Мнения: 9 776
Само първия месец оставях нощната лампа, и то заради мене Laughing. Оттогава спим на тъмно. Единствено ми се наложи преди десетина дни да оставям пак, защото бебето много кашляше и се давеше, скачаш всеки път и по-бързо действах на светло.  На тъмно като че ли по не се събужда.

Съветът ми към авторката е да опиташ да спите на тъмно и тогава ще видиш дали има проблем. Ако детето се стряска и се плаши, продължавате на светло. Няма да стресираш детето я Naughty.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
не, само първата нощ така спа, после светвах нощна лампа като се събудише и трябваше да го преобувам, накрая се оправяхме на тъмно....

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ние все още спим на лампа,но от известно време  и мен ме спохожда идеята да я гася

# 22
  • София
  • Мнения: 2 006
не, само първата нощ така спа, после светвах нощна лампа като се събудише и трябваше да го преобувам, накрая се оправяхме на тъмно....
И ние така. Поне сега не ака по 100 пъти през нощта. Още го кърмя поне 2 пъти нощем, но не паля лампи, за да не се разсъня.

# 23
  • Мнения: 8 999
Моите деца никога не са спали на изкуствена светлина. През нощта е тъмно, през деня в стаята им е полумрак /спускам щорите/. Дори ги кърмех на тъмно, за да не си въобразят, че времето за сън е свършило и купонът започва.

# 24
  • Мнения: 180
Дъщеря ми само първата седмица след като се роди спа на светната лампа,от тогава на тъмно.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 131
Моят син заспива на нощна лампа, но като си легнем ние я изгасям.
Но пък в стаята нямаме плътни завеси, а на улицата има осветление, та не е непрогледен мрак вътре.

# 26
  • Мнения: 2 447
От самото начало спим на включен телевизор.Сега обаче ми прави вшечатление,че сина ми заспива само когато го загася.

# 27
  • Мнения: 2 015
Да. От раждането, до сега.
Но, най-вече заради моето удобство - през нощта се буди, търся биберона, водата, завивам я...
Peace
Вече и аз не мога на тъмно и какво толкова.Понякога заспивам на включен телевизор.

# 28
  • Мнения: 346
От 4-ия месец сме на тъмно,но й трябваха 2-3 вечери докато свикне.

# 29
  • Мнения: 7 201
не, само първата нощ така спа
Peace И сега е така,светвам я докато заспи-после я гася.

Общи условия

Активация на акаунт