Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 602
  • 713
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11
Ами...хич не съм доволна от запушените пори от тоя Цикапласт...ама сега ми се излющи лицето от крема за пъпки и се чудя дали пак да не го пробвам за заздравяване newsm78 Малко ме е страх.....в момента ме тресе параноята,защото тъкмо ми се изчисти лицето и не искам пак да се прецака от някакъв продукт-за това ползвам само oil-free крем.....ама много ми е сухо лицето!
katalina69, пробвала ли си Пантогел? то е за бързо зарастване на рани, българско, продава се в аптеките, 2-3 лева, на водна основа. На мен ми го дадоха за първата татуировка и от тогава не съм се разделяла с него. Помага точно за бързо заздравяване на ранички- за да се обелят по-бързичко. Но тъй като го ползвам безспирно повече от 2 години, реших да не си го взимам сега от БГ.
Като цяло мисля, че със същата идея е и Цикапласта..

ами аз вече рани нямам,коричките се обелиха доста бързо-всичко сега е гладко,даже белезите избледняха значително.Но пъпкотрепача беше силен и ми се излющи кожата като цяло-трябва ми нещо за възстановяване на горния слой от цялото третиране.Цикапласт си е точно за това и за това го купих,ама .....точно след като го мазах миналата седмица бях станала супер изрод за 2-3 дни.....знам ли дали не е от него-уж е антибактериален......ама смея ли да пробвам?????не съм си виждала лицето толкова хубаво от март

# 196
  • Мнения: 62
еее, важното е , че ти се е оправило, и люспичките ще паднат. явно Цикапласт-а не е за теб ... аз си го мазах 2 пъти,  така че още нямам 2 пъти, но тези дни ще се отчета Hug

# 197
  • Мнения: 62
хм, каква глупост съм написала в последния си пост. Thinking
първоначалните ми впечатления от Цикапласт са, че действа много добре върху червените петънца - тези, които остават след пъпчица - от 4 пъти мазане ми изчезнаха без дори да хванат коричка и да се обелят. За по-старите петна(кафеникавите) обаче все още не виждам резултат, както и за драскотината на ръката ми. Не е започнала да зараства. Thinking

# 198
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Препоръчаите ми слънцезащитен крем за проблемна кожа Praynig
 

# 199
  • Варна
  • Мнения: 136
Sevantin +50.Аз съм доволна и още повече че ми понесе на кожата,Иначе се обривам от почти всички кремове,

# 200
  • Мнения: 62
Препоръчаите ми слънцезащитен крем за проблемна кожа Praynig
 
Може би също на Eucerin, имат специално за кожа, склонна към слънчева алергия и всякакви други проблеми, предизвикани от слънцето. Наистина действа, когато го ползвах, за първо лято не се обринах, и от тогава насам вече няколко години не ми се е случвало Peace

# 201
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Благодаря ви ,днес ще посетя апреката и ще реша кой от двата крема да взема   bouquet

# 202
  • Мнения: 207
Здравейте искам да споделя с вас една информация . Миналата седмица ходих на козметик за почистване на лицето и аз я попитах за пигментните петна. Тя ми каза че лятото  не е препоръчително да се правят процедури за избелване и дори  да се ползват  избелващи продукти.  Препоръча  да се използва единствено нощен серум или крем за избелване , но при условие , че през деня се слага хидратиращ крем с  висок слънце-защитен фактор.  Домашни маски  можело особено кисело мляко с магданоз(пасиран) .

# 203
  • София
  • Мнения: 2 175
Едно мнение за :

При положение ,че е за проблемна кожа , на мен ми идва мазничък , май. Запушва ми порите и след като  го ползвах 2-3 дена ми излязоха много малки пъпчици  Crazy

# 204
  • Мнения: 11
оооооо.......гадно!гадно!
ама те специално слънцезащитните май си имат тенденция да запушват малко порите.....Моя на Кларинс сякаш така ми действаше,но не омазняваше ,а изсушаваше....Иначе в защитата няма грешка,ама не си харесвах много кожата на пипане....

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 445
MadGirl,в един друг сайт много хвалеха един крем на Биодерма- този,но да е варианта без матиращ ефект. Коментарите бяха от момичета със склонни към образуване на комедони кожа на лицето.Консистенция-лека и бързо попиваща,без да оставя мазен ефект по лицето.Аз лично вече реших да си взема него.Матиращият ефект оцветявал лицето и не го препоръчваха.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 175
Офф, вече ще си оправдая nickname Crazy. Наистина луднах с тези кремове...И сега какво , да ходя да купувам Bioderma Thinking

# 207
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
MadGirl,в един друг сайт много хвалеха един крем на Биодерма- този,но да е варианта без матиращ ефект. Коментарите бяха от момичета със склонни към образуване на комедони кожа на лицето.Консистенция-лека и бързо попиваща,без да оставя мазен ефект по лицето.Аз лично вече реших да си взема него.Матиращият ефект оцветявал лицето и не го препоръчваха.
И на мен миналия ден фармацевта ми го препоръча много горещо и аз взех именно него.Доволна съм много.Не омазнява кожата,остава лек матиращ ефект.Препоръчвам го.Аз го взех за 26,50лв. Peace

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 445
При вас явно е по-евтино,днес го гледах в една аптека за 31 лв.Но имах други неща да купувам и пак отложих за след заплата.Загледах и един на Галеник,пак 50 фактор.Беше по-евтин,но ще потърся мнения.

# 209
  • Мнения: 1 629
Мацки не съм си купувала нищо ново скоро време.Правя си маски с хума и мая за хляб сутрин и вечер и отделно спя с тази с бялата глина и криво ляво съм добре.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт