Re: Fragrancex.com - аромати и доставки-6-та тема

  • 74 869
  • 1 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 202
Зарибихте ме и тук... Ей, значи  Laughing


Знаеш ли колко имаш да наваксваш  Mr. Green

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 920
Момичета някаква информация за този моля:

http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_R-am-pid_ … 1W__products.html

Благодаря ви!  bouquet
Любимият ми парфюм  Praynig. Не бях забелязала, че са го намалили.  По магазините винаги държи висока цена, по БГонлайн магазини също и не случайно според мен.
Имах преди (срам ме да кажа колко  Embarassed) 8-9 год. 100 мл от него и това е единствения парфюм стотица, който не ми омръзна. Оттогава поне 4-5 пъти тръгвам да си купувам, пак но си взимам нещо ново, защото съм много любопитна.
Розата се усеща и разбира се е далеч от представите ни за българска роза от мускалчетата, но има и още нещо, което прави този парфюм много изтънчен и стилен. Спомням си, че по времето когато го ползвах- времето на много гаджета и флиртове, 1-2 пъти момчета ми казваха, че мириша на "скъпо". Спомнвм си, че беше и доста траен.

А сега да ви кажа за моите приключения. Получих мейл, че имало проблем с плащането, нещо с номера на картата не съвпаднало. Писах им на моя среден английски с молба да ми обяснат как да дам правилния номер, защото е възможно и аз да съм объркала. След 5 - 10 мин.  Shelly  отговори, че липсват последните 4 цифри от номера на картата и ако искам да и напиша по мейла номера, за да го попълни лично. Пратих и номера и след още 10-15 мин. получих мейл, че вече всичко е ОК и Shelly ми обеща веднага след като шипнат поръчката да ми пише. Исках да кажа, че съм много доволна, че толкова бързо реагираха и разбраха моя английски отлично.

# 62
  • Мнения: 5 790
Зарибихте ме и тук... Ей, значи  Laughing
Поръчах на мъжо Azzaro Chrome Legend на мъжо за рождения ден. Надявам се, че ще пристигне цял.  Laughing
smile3508

Ти не потривай тъй доволно ръчички, че ти си най-виновна да се зарибя.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 176
Зарибихте ме и тук... Ей, значи  Laughing
Поръчах на мъжо Azzaro Chrome Legend на мъжо за рождения ден. Надявам се, че ще пристигне цял.  Laughing
smile3508

Ти не потривай тъй доволно ръчички, че ти си най-виновна да се зарибя.  Mr. Green
Моля? Прощавай как ти беше името?  newsm24

# 64
  • Мнения: 5 790
smile3533
И тази тема оспамихме...

# 65
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Върнаха ми парите за Нина Ричи/ябълката/

# 66
  • Мнения: 31 326
На мен ми върнаха парите за повредения Мажи Ноар Ланком. Много съм доволна, не съм се и съмнявала, че ще са коректни след снимките.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 270
Късметлийка , аз все още си обменям мейли с тях , за една неполучена поръчка.Надявам се , че поне Пейпал ще вземе решение в моя полза

# 68
  • Мнения: 3
И аз поръчах снощи парфюма на Paris Hilton Heiress Perfume 100 мл.-28,90 $ .
Днес са ми дръпнали 22,00 евро чакам потвърждение ,че пътува към мен newsm44
Нямам търпение. moresmile

Снощи получих мейл , че Парис пътува към мен. Simple Smile  Grinning  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 375
И моят Ковет пътува вече втора седмица. От толкова чакане, ми иде да си поръчам пак нещичко. Crazy
пп Ако видите по аптеките лекарство от тая болест, свиркайте.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Сигурна съм, че сте го обсъждали някъде ама не съм чела, а на 1ва страница не пише нищо за допълнителни отстъпки... сега пуснах едно парфюмче и ми даде 2% отстъпка. Пък нямам кой знае колко поръчки, тази е шеста всъщност. Та се чудех, има ли някъде на сайта описани тези условия/погледнах ама не открих.
Иначе днес детето получи едно ферари което платих на 20.04, бързичко идват. Simple Smile

# 71
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
След 100$ дават %
И аз имам Peace

# 72
  • Мнения: 3 835
А аз не успях да се регистрирам, за да имам намаления.  Sad

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
А аз не успях да се регистрирам, за да имам намаления.  Sad
и по-добре, като се регистрираш и правиш поръчка си изписваш кредитната карта и "диването помни" и не дава да изтриеш или промениш номера  Shocked чесно казано, аз обвинявам /без да съм го доказала/ Фрагранс, че са им хакнали сайта и от профила ми са ми извлекли личните данни преди да се опитат да ми източат картата  ooooh! в нито един друг  сайт не ми е запаметен номера на картата

# 74
  • Мнения: 3 835
О, имам и това удоволствие - моята също е запаметена.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт