Re: Fragrancex.com - аромати и доставки-6-та тема

  • 74 904
  • 1 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Аз нямам запаметена карта, не съм въвеждала защото всичките си поръчки ги плащам през пейпал.

п.п. намерих за отстъпките  Grinning
Earn one point for every dollar you spend. Earn 100 points and receive 2% off future orders, 500 points and earn 5% off future orders, 1000 points and earn 10% off future orders.

# 76
  • Габрово
  • Мнения: 240
И моята карта беше запаметена, но аз намерих начин да я изтрия - добавих уж нова карта, но с измислен номер Wink, и след това системата ми позволи да изтрия (или редактирам) старата. След това съм плащала единствено чрез ПейПал. Peace
А вчера си получих Градините след мусон на Ерме! newsm44 Много съм щастлива! Беше поръчка на сляпо, но както и очаквах Ж.К.Е. не ме разочарова - много деликатен и нежен аромат. Води се дървесно-подправков, но незнайно защо аз не усещам нито дървета, нито подправки newsm78 (е, може би мъничко джинджифил...) Това обаче е само след една мъничка проба на ръката, предстоят още тестове... Crazy Определено се превръщам в Ерме-фен... Flutter

# 77
  • София
  • Мнения: 2 181
Вчера получих поръчка,която е шипната на 21,много бързи станаха Laughing

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 928
Относно картите: по съвет на една мама и по повод пазаруване от Ла редута си направих виртуална Виза на ДСК (вероятно подобен продукт имат и др. банки). Имам разплащателна сметка, по която си държа някакви пари и чийто номер не давам никъде. Когато пазарувам онлайн, предварително прехвърлям сума през сайта на банката във виртуалната карта и после давам нейния номер. Така не могат да ми я източат или най-много с 10 лв. щото толкова ще има  Mr. Green . С картата, по която получавам заплата и пр. не плащам, защото имам достатъчно не "ужилени", ами "ухапани"  познати.

# 79
  • Мнения: 4 187
А аз не успях да се регистрирам, за да имам намаления.  Sad
и по-добре, като се регистрираш и правиш поръчка си изписваш кредитната карта и "диването помни" и не дава да изтриеш или промениш номера  Shocked чесно казано, аз обвинявам /без да съм го доказала/ Фрагранс, че са им хакнали сайта и от профила ми са ми извлекли личните данни преди да се опитат да ми източат картата  ooooh! в нито един друг  сайт не ми е запаметен номера на картата


Няма проблем с промяната на номера на картата. Това стои като информация за номера на моята карта ************0000, когато правя плащане го сменям, после пак нули . Не че е гаранция де  Tired!

# 80
  • Мнения: 2 375
Кеф. Получих си Ковета. Точно като за лятото.

# 81
  • Мнения: 3 835
Кеф. Получих си Ковета. Точно като за лятото.

Честито!  Sunglasses
И аз си получих Балмия-та на Балмен. Май е по-скоро за дъщеря ми.  Simple Smile
Сега мисля малко да съм пас. Е, ако Flowerbomb стане 50$ ще си я взема.

# 82
  • Мнения: 31 389
Кеф. Получих си Ковета. Точно като за лятото.

Честито!  Sunglasses
И аз си получих Балмия-та на Балмен. Май е по-скоро за дъщеря ми.  Simple Smile
Сега мисля малко да съм пас. Е, ако Flowerbomb стане 50$ ще си я взема.
Моля те разкажи за Балмия може и в Парфюмния ценител. Аз те чакам отдавна. Hug  bouquet

# 83
  • Мнения: 3 835
О, днес съм с Juicy Couture - за първи път и още не съм му се нарадвала.
Утре, вдругиден се надявам да му дойде реда.  Grinning
 

# 84
  • Мнения: 31 389
О, днес съм с Juicy Couture - за първи път и още не съм му се нарадвала.
Утре, вдругиден се надявам да му дойде реда.  Grinning
 
Добре ще чакам с нетърпение!  bouquet

# 85
  • Мнения: 2 375
Кеф. Получих си Ковета. Точно като за лятото.

Честито!  Sunglasses
И аз си получих Балмия-та на Балмен. Май е по-скоро за дъщеря ми.  Simple Smile
Сега мисля малко да съм пас. Е, ако Flowerbomb стане 50$ ще си я взема.
Честито и на теб.
И аз мисля малко да почина, но пък видях тестер на Лондона и ме засърбяха ръчичките, че ми е останал малко.  ooooh!
Ще видим до кога ще остискам.

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
Не знам дали въпросът ми е за тази тема, но имам нужда от съвет относно парфюми и аромати!
Ползвала съм "ябълката" на Нина Ричи и много ми харесва. Но мисля, че не е от най-трайните.
После много харесах как ухае една моя позната, било HOT COUTURE на GIVENCHY. Според мен е подобен на ябълката, и сигурно затова ми хареса. Тази моя позната ми каза, че бил много по-траен от ябълката, НО БИЛ ПО-ПОДХОДЯЩ ЗА ЗИМА!

Може ли някой, който като мен харесва тези 2 аромата, да ми препоръча парфюм за лятото като за такъв вкус!

Предварително Ви благодаря!

# 87
  • Мнения: 4 187
Някой да има впечатления от Chloe
http://www.fragrancex.com/products/_cid_Perfume-am-lid_C-am-sid_ … DW__products.html

Тестера е в различно шише от парфюма Thinking, на добра цена е обаче !

# 88
  • Мнения: 31 389
Някой да има впечатления от Chloe
http://www.fragrancex.com/products/_cid_Perfume-am-lid_C-am-sid_ … DW__products.html

Тестера е в различно шише от парфюма Thinking, на добра цена е обаче !
Това са два различни парфюма. Тестера е хубав и цветен. Другия е доста ретро.

# 89
  • Мнения: 12
Запис да ви следя!

Общи условия

Активация на акаунт